Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:26:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мърче - 15.08.2009  (Прочетена 51915 пъти)
 
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 17, 2009, 14:06:10 »

Мърче , то направо ви е излязло евтино. Погледнато и от друга страна- тези покривки после могат да се използват.
За фотото не е ли малко късно. Аз съм направила един .doc файл със сайтове на фотографи. Ако нямаш набелязан, напиши си меилчето и да ти го пратя.
Аз искам да те питам за църковната ви чаша. Сигурно си писала в някоя тема, но от къде си я купила? Много ми харсва. Направо ми останаха очите в нея..
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 17, 2009, 15:25:14 »

Мила Мърче,
Дойде време и за твоята сватбена темичка! Радвам се, че на мен се пада честта да я започна, но ще следя с интерес разказите ти за приготовленията и снимките! Пожелавам ти най-веселата сватба, минимум притеснения и никакви ядове, но най-вече щастието и любовта да не напускат и двама ви! Успех!
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 17, 2009, 17:07:20 »

Никсис то това беше и основния мотив - като ще давам пари за покривки поне после да си ги ползвам. А ако ги наема - плащам и нищо след това. А покривки винаги могат да се ползват.
Колкото за фотографа - голям проблем е. Въпросът е че сватбата ще е във Враца а тук нещо не мога да спра на фотограф. От София ако изобщо някой се навие да дойде ще ми вземе много скъпо. И направо не знам какво да правя. Те момичетата в темата за Булките от Враца дадоха много ценни съвети, така че мисля, че ще разреша този проблем. И на теб няма да ти е сватбата в София - ти говорила ли си с някой фотограф и каква цена ти е искал за Боровец?
Колкото за чашата и аз много си я харесвам - купих я от един магазин на Калоян в София. Цената й е доста соленичка /поне за мен/ - 150 лв, защото металната част е сребро. Но бях я харесала още преди да решим да правим сватба и нищо друго вече не ми хващаше окото. Дадоха допълнително парички за Великден и аз се изкуших
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 17, 2009, 17:12:49 »

Мърче много добре вървиш с организацията браво на теб, само така.Надявам се скоро да снимаш още неща и да ни ги показваш.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 17, 2009, 21:26:01 »

Честита темичка и от мен.Пожелавам ти приятни финални метри и ще следя с интерес последните приготовления. blum
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 17, 2009, 23:05:18 »

Охо Мърче и аз съм тук  good
Кой ще те гримира и ще ти прави фризурата  crazy
А който иска да гледа снимки от ресторанта на Мърчето да разгледа моя албум  danceg То и от църквата де  blum
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #21 -: юли 18, 2009, 01:41:48 »

Честита ти темичка, мила!
Само с радостни новини  да я пълниш и с красиви снимки да ни радваш!
Спокойна подготовка, изпълнена с много трепети и радостни мигове!
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 18, 2009, 08:43:39 »

Честита темичка murche  Bravo
Лека подготовка до Големия Ден  give_rose
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 18, 2009, 08:45:20 »

Честита темичка и от мен  girl_in_love
Лека подготовка до сватбения ден...... и снимки ще чакаме  girl_wink
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 18, 2009, 20:31:30 »

Мърче,аз първото,което направих за сватбата беше да си изберем фотографа. По едно време им знаех всички снимки. Фото, Дж и Оператор са от София. Всички си взимат нормалото + транспорт.Или просто да им осигуриш място. Аз по принцип съм от Бургас и си бях харесала фотограф от там. Но някоя булка ме беше изпреварила.Човечеца нямаше нищо против да дойде. И повечето са така. Един от Велико Търново ми предлагаше да снима. Затова си мисля,че няма да ти е голям проблема. Бих ти препоръчала една много готина фотографка. Снимките й са невероятни.Страшно разбрана и талантлива. Но мисля,че ще е заета за тази дата. Ще те дам координатите й на лични ако искаш.
 ул.Калоян не е ли онази,на която е хотел Рила? В този магазин има ли някакви други такива нестандартни чаши?
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 18, 2009, 22:16:55 »

Никс - ще съм ти благодарна да пуснеш координатите на фотографката - нищо не пречи да се провери.
Колкото за улицата Калоян е точно тази до Рила и добре че ме попита, че щях да те подведа. Просто съм объркала царете. Улицата е Шишман, точно под Св. Седмочисленици. Магазина е съвсем в началото - точно срещу църквата, до пицария Мама миа. Казва се The Gourmet house и има и други модели, които са интересни.
Гери имам си фризьорки и гримьорка - свекърва ми ги намери. В началото на месеца ще ходя на пробни и ще разбера как се казват и ще ти кажа, че в момента не знам.
Благодаря за милите пожелания на Пепина, Амелия и Лейди
« Последна редакция: юли 18, 2009, 22:19:13 от Мърче » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 19, 2009, 09:22:08 »

Честита тема, Мърче! Леки, безпроблемни  и спокойни дни до  Сватбаааа ти пожелавам!
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 19, 2009, 19:06:06 »

Момичета днес бях на проба на роклята. За сега още не съм сигурна как ще изглеждам, защото беше първа проба и шивачката ми пробва само основата на роклята. Като линия ми харесва, но като детайли не - може би защото такива липсват. Ох честно казано това с роклята и прическата най ме притеснява huhhuh.gif
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 19, 2009, 19:14:51 »

Мърче, не се тревожи - на първата проба роклята май никога не изглежда така, както си си мислела. Аз направо се зачудих как съм си поръчала този модел  crazy На следващия път обаче това вече си беше "моята" рокля и всичко беше ОК.
Прическата и нея ще я измислите с фризьора - на него това му е работата, да те насочи, да даде идеи  good

За фотограф - и аз мисля, че няма да имаш проблем да си наемеш от София някой, на когото харесваш работата. Както съм казвала, и нашият фотограф не беше от Казанлък, а пропътува 300км от Варна. Цената на услугата си беше същата, единствено му платихме бензина + нощувката в хотела. А Враца е доста по-близко дори до София  good
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 19, 2009, 21:21:46 »

Бубка и аз на това разчитам за роклята. Честно казано и на твоите снимки от пробата роклята няма нищо общо с красотата, която видях от сватбата. Ама все пак малко си бях разочарована. Нямамп търпение нещо, което принципно е странно за мен. Другата проба ще е на 27ми. Благодаря ти за успокоението все пак.
Ще потърся и фотограф.
Сега си говорихме с Иво, че трябва да се прибираме в София за прическа, костюм, медицински и куп други работи, ама на мен хич не ми се ходииииииииииии.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines