Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:44:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мърче - 15.08.2009  (Прочетена 47479 пъти)
 
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: септември 04, 2009, 14:43:24 »

Иначе купона беше страхотен. В по-късните часове пуснаха и чалга (през останалото време имаше всякаква музика). Една племенница на Иво така играше кючек, че направо  Oh my ... Кумата взе, че я помоли (а тя се и съгласи) да играе на стол на кума. Много весело стана. Но той милия така се притесни. После ми разправя - това е момиче в осми клас, ми то е подсъдно. Е нямаше нищо подсъдно де - той дори не я е и докоснал, ама карай.
Официално приключихме в 5, доста хора останаха. Нали е навън и е хладно - на никой не му се прибираше. Аз си легнах в 6 без нещо, но имаше хора дето останаха
За ресторанта мога да кажа само хубави неща - всичко беше като по конец. Сервирането навреме, пепелниците сменяни, сервитьорите учтиви - препоръчвам го горещо. За храната не знам - защото не съм яла почти нищо. За сега отрицателни отзиви няма.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: септември 04, 2009, 14:54:01 »

След сватбата

Спахме в хотела - подариха ни най-хубавия апартамент. Събудихме се към 10 и нещо (с навит часовник разбира се) и слязохме в кафето да пием в кафе и да си изпратим гостите. Спомням си, че първата ни реплика беше "Имаме 24 часа да анулираме брака и пак да направим сватба" blum. Много беше весело на сутринта - с много хора си приказвахме, коментирахме сватбата, всичко.
Следобяд се прибрахме в къщи. Нашите си заминаха за София, а ние останахме с кумувете, които ни бяха гости за една вечер. Отворихме подаръците, преуброихме паричките и си легнахме. Вечерта ходихме на кръчма, абе изкарахме си супер.
Седмицата след сватбата (последната от отпуската ни) всяка вечер бяхме с някого. Гледахме снимки, видео. Ходихме и до Русе за следващото записване на милото. Страшно бързо мина това време.

Живота ни сега
Така се случи, че точно две седмици след сватбата Иво замина на очни. В момента съм по "мома", от преди сватбата blush Имахме много притеснения относно това, дали работотдателя ще му разреши. Аз се върнах на работа при нов кабинет. В момента положението е доста кафти, духат разни ветрове и малко ми съспиват нервите, но като си погледна халката ми става едно хубаво. Имахме невероятен сватбен ден и се надявам и следващите ни да са толкова хубави. Дано не съм досадила на никого с подробностите smile
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: септември 04, 2009, 14:54:38 »

Сега ще довърша и скачването на снимките
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: септември 04, 2009, 15:08:51 »

Мърче, не си досадила ни най малко. беше ми много интересно да чета разказа ти и ката се смях на ""Имаме 24 часа да анулираме брака и пак да направим сватба" . ще чакам с нетърпение и снимките.
а относно нервите на работата - ти с намерила най -доброто решение, мисли за хубавите ви моменти които си имала и които ви предстоят...
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: септември 04, 2009, 16:11:23 »

 Bravo много хубава сватба е била с удоволствие прочетох разказа. Мърче, пожелавам ви многго любов и само такива щастливи моменти, които да споделите с приятелите и близките си Wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: септември 04, 2009, 19:32:25 »

Със сигурност не си досадила на никого и с нищо и няма да си мислиш такива работи,че да няма! beating  diablo Сега прочетох и продъ;жението на разказа ти и ми стана едно такова мило и хубаво! pardon
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: септември 04, 2009, 22:40:27 »

Момичета аз най-после успаях - качих снимките и ги описах.  smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: септември 04, 2009, 22:57:26 »

Щом си качила и описала всички снимки отивам с огромно нетърпение и желание да ги разгледааам!Е,не че до сега не ги бях разгледала,които беше качила,но и сега нека пак! pardon
« Последна редакция: септември 04, 2009, 23:06:18 от Rosi_Bosi » Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: септември 05, 2009, 07:57:20 »

Мърче, страхотни снимки  Bravo Може да казваш,че не са романтични,но аз се разчувстах. На всички снимки си толкова усмихната и щастлива..Пожелавам ви никога да не сваляте тези усмивки от лицата!  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: септември 06, 2009, 12:02:24 »

Мърче аз изкачах снимките и пълния разказ и чак сега се включвам. Само да ти кажа нещо за нашата сватба - аз бях при фризцора и тъкмо седнах да ме гримира мацката когато мъжа ми се обади че тръгват към нас, тоест не мъжа ми (че беше забравил да ми се обади) а кума ми се обади  good че тръгват за към нас и  аз "'ама как тръгвате аз съм още в салона"  Oh my ... Та бързо ме гримира жената, баща ми си ме прибра с колата и те така чувам ги как звънкат, бутат се по вратата, а аз съм по гащи в спалнята  funnytooth Та пропуснахме ритуала с обувката, с търсенето, пъленето с пари и т.н.  pleasantry Та явно във Враца традиция е подраняването  sarcastic Ейй как се върнах в деня на нашата сватба  heart
Мърче била си чудесна, радвам се че всичко е минало чудесно, то съвсем без издънки не може, ама те се забравят или си спомнях за тях с усмивка  blum Много сте красиви, много усмихнати.... много свежи, а роклята ти е разкошна  girl_wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: септември 07, 2009, 19:32:43 »

Мърче, и аз вече най-накрая разгледах снимките ви. Всичко е било прекрасно просто. И как са уловени всички моменти..... Girl_hide Направо супер. Всичко се е получило много добре, прекрасно. Пожелавам ви всичката тази любов, която блика и от снимките да продължи вечно. Наистина съм очарована от вашия сватбен ден Wink give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: септември 12, 2009, 11:28:55 »

Ех, Юле. Най-после да мога и аз да ти честитя сватбата. Желая ви приказен семеен живот, изпълнен с любов и доверие. Сега успях да разгледам и снимките от албума. Изглеждате супер и както виждам купона е бил невероятен. А роклята ти е прекрасна.   give_rose
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: септември 30, 2009, 09:25:02 »

Момичета много благодаря за милите пожелания. Мина повече от месец и емоциите малко поутихнаха - не съвсем разбира се и надявам се и никога това да не стане, защото преживяването беше незабравимо. Върнах се в темичката за да кажа някои неща, които видях, че съм пропуснала.
Първо си припомних, че бяха забравили при влизането в ресторанта да сложат да ритна менчето. То си седеше на нашата маса кротко и мирно. И когато тръгнахме да прибираме нещата го видях. И го ритнах - по-напред излизи червената роза - не знам момче или момиче трябва да е??? smile Има го документирано - разбира се непрофесионална снимка. Още не съм си събрала всички снимки от приятели и роднини, но когато го направя ще кача най-интересните.
Второто, което е по-важно. Искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на форума и на всички момичета в него. Без вас мили приятелки моята сватба нямаше да е това, което беше. Благодаря ви за идеите, за съветите, за милите думи и за подкрепата. god god god
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: септември 30, 2009, 09:36:28 »

Мърче, червеничкото май е за момиченце :)или поне аз така съм чувала.
А що се отнася до сватбата-била си наистина прекрасна. От тук насетне бъдете все така влюбени един в друг и много щастливи. Аз със малко закъснение гледках снимките, но се надявам да ме извиниш-доста време отсъствах, но вече с пълна пара се завръщам.
Едно голямо гуш от мен smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: октомври 03, 2009, 11:40:47 »

                              Честит Рожден Ден мила Юли! give_rose give_rose give_rose
Пожелавам ти много здраве от което да не се оттървеш никога,много щастие и любов с мъжа до теб и в най-скоро време нов член да се появи във вашето семейство,което да те нарича с много любов МАМО! heart heart heart heart heart
 
                                                                                                                                                               
                     
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines