Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:55:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мърче - 15.08.2009  (Прочетена 47454 пъти)
 
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« -: юли 15, 2009, 09:07:39 »

Хайде да пусна темичка на една "колежка по дата"!Успех!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 15, 2009, 09:10:06 »

Хей, Мърче, честита ти тема!
Пожелавам ти приятна и спокойна подготовка. И, разбира се, най-хубавата и запомняща се сватба!
Чакаме те тук с разказче - до къде сте стигнали, какво ви остава да направите. Снимковият материал е желателен  girl_wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 15, 2009, 09:16:54 »

Честита темичка и от мен Мърче  yahoo.Та така чакаме те с разкази снимки как върви подготовката и с много ведро настроение.Давай ти си......
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 15, 2009, 10:33:01 »

Честита темичка и от мен Мърче.
Пожелавам ти спокойни дни до финала и една незабравима сватба.
Ще чакам да разказваш как е настроението smile
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 15, 2009, 10:51:48 »

Ееех,и твоята сватба наближава,честита тема,да ни разказваш как вървят сватбените вълнения.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 15, 2009, 15:11:26 »

Честота тема и от мен, пожелавам ти само положителни емоции до края smile
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 16, 2009, 09:15:08 »

Хей, мило murche, привет от още една "другарка по дата"  Bravo Пожелавам ти успешни последни метри до Големия ден!  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 16, 2009, 09:20:05 »

Ехеееееее, кой си има темичка вече.Тук ще те следим изкъсо и ще искаме отчети Wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 16, 2009, 18:20:11 »

Ехаааааааааа имам си темичкааааааааааааа danceg yahoo yahoo yahoo
Много благодаря на момиче за теб - още повече че сме на една датичка
Благодаря и на Криси, Свилена, Петрова 83, Маги, Стаси, Бубка и Муцанка за милите пожелания.
Момичета аз бях пуснала днес един подпробен отчет, ама не знам защо не е излязъл cray И сега мислех да пусна наново обеча току що дойде свекърва ми и ще пиша по-късничкоооооооо
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 17, 2009, 09:04:34 »

Леле ние вчера със свекито така се заприказвахме, че тя си тръгна в 12 и аз нямах сили вече да пиша. Така ето го и отчета - само снимки ще качвам другата седмица, че тази съм във Враца, а повечето снимки са на компа в София
Какво имаме:
Съвет - 16.30ч. Още не сме избрали типа на ритуала, но аз клоня към класическия май. Абе менделсон си е традиция.
Църква - Св. Дванадесет Апостоли - 18ч. - на две преки от ритуалната зала. Много е красива църквата, има и красиво дворче. Все пак е църквата на Врачанския митрополит Калиник
Ресторант - Хъшове. Криси сигурно го знае. Винаги съм си мечтала за градинска сватба. Единствените ми притеснения са да не вали, че както тръгна това лято. Другата седмица ще кача и снимки от ресторанта - той е на тераси, в началото на Балкана /може да си вдигаме джангър колкото си искаме/ и има басейн и разкошна гледка към Врачанския язовир.
Рокля - поръчана е, тази неделя чакам да ме викнат за проба.
Чаша за църквата - има снимка в галерията
Сватбени чаши - тука малко се двоумя. Купих си едни чаши, има ги в галерията. Малко са нестандартни, но точно за това си ги харесвам. Лошото обаче е че е кофти стъклото. Колкото и да го мих и полирах все излиза като прашно. Даже съдомиялната не се справи. Та не знам дали да ги сменя.
Късметчета за хвърляне - правени от булката, готови заедно с кошничката. Снимки - в галерията
Подаръчета за гостите - правят ги в момента, но като станат готови ще кача снимка. Не искам да казвам какви ще са защото се притеснявам дали ще излезат така както си ги представмям
Халките - готови са - другата седмица ще ги снимам и ще кача снимки
Украсата на ресторанта  - тази за масата на гостите е уточнена. Поръчани са свещници, остава да си ги взема и да ги украся.Шихме покривки, че тези от ресторанта не ни се връзваха, а от плата остана и за салфетки - те са готови. Остава да се направят букетчета със живи цветя, но това ще стане преди сватбата. Ще има и малко балони - за дечицата и органза за едни оградки.
Прическа - уточнена е, имам си и екстеншъни - другата седмица съм на пробна
Два чифта родители са облечени
Свещи за църквата
Етикети за ракията - готови - ще се опитам и за тях да кача снимки сега

Какво нямаме:
Костюм за младоженеца - онзи ден обиколихме всички магазини във Враца, но нищо не харесахме. Тя една такава особена мода има сега - реверите на костюмите по краищата да са нещо като тропосани. На мен хич не ми харесва и ще търсим нещо изчистено. Другата седмица ще обикаляме в София, има един мой много любим италиански магазин - ще се учудя ако там не харесаме нещо. Ама това хич не ме притеснява. Иво се примири, че ще е с риза с дълъг ръкав и вратовръзка и от тогава нямам проблеми
Бижута
Бельо
Бутониерки - уточнени са, само трябва да ги направя
Букет
Украса за булчинската маса и арка
Обувки cray cray cray - това ще е май най-сложно
Грим - гримьорката е избрана, но несъм ходила на пробен

Май не се сещам за друго. Ако нещо съм пропуснала питайте, че може и аз да съм забравила. Колкото повече време наближава толкова по-спокойна съм аз. Не знам сигурно защото съм отпуска, ама е така. Дано не ме стегне каската преди деня обаче. Хубавото е че общата нагласа е да стане един голям купон.
« Последна редакция: юли 17, 2009, 09:06:44 от Мърче » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 17, 2009, 09:39:03 »

Лелее, Мърче, 1 месец преди сватбата и вие сте готови с толкова много неща, голямо  Bravo
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 17, 2009, 09:42:07 »

Честита темичка ,Мърче  give_rose Ще я следя с голям интерес..Похвално,че си отхвърлила толкова неща  Bravo Предполагам, че няма да ползваш агенция. Покривките ти не излизат ли прекалено скъпо като плат? И на мен ми се искаше да сме с други покривки.Но всички ми казаха,че вече прекалено се престаравам.. Ще чакам да разглеждам снимчици smile
Активен
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 17, 2009, 10:45:11 »

Хайде честито и на тебе  Bravo Ходила съм във Враца и наистина ще е хубаво на открито, най-много стискане на палци ще имаш от мен, че и ние сме на открито  blum Ох и аз искам бели покривки и сега като си ходя тябва да уговаряме украсата и подредбата на масите, но споко, то почти нищо не е останало. Приятни последни приготовления ти пожелавам, просто всичко е стахотно, особенно като мине напрежението дали ще успееш с всичко  Wink Чакаме и други снимки.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 17, 2009, 11:08:31 »

Благодаря на Нат и на Никсис за пожеланията. Това с покривките беше голяма дилема. Съжалявам, че тук нямам снимки, но проблемът е, че ресторантът за навън има само от стандартинте маси с дървени пейки. И покривки в цвят екрю, които са доста късички. Отначало мислех да нагаждам украсата според ресторанта. Лошото е че при такава обстановка отиваше една по-битова украса - слънчогледи, полски цветя, жито. Ама къде да ги търся. а и някак си исках по-официално да е. Много го мислихме -чудехме се как да направи пейките по-елегантни, калъфки да наемаме /обеча никъде не намерих калъфки за пейки/, абе голямо чудене падна. И накрая на мен ми дойде идеята, че ако имаме бели, дълги покривки можем да сложим не съвсем официална, но една по-елегантна украса. И почнах да търся покривки под наем - обаче за необходимата ми дължина най-евтината покривка която намерих беше за 10 лева. Което на 20 маси си излизаше 200 лв. И тогава свекърва ми /да жива и здрава - майка ми просто и дума нямаше да даде да търсим други покривки - тя горката още и изобщо не знае, че имаме покривки/ каза, че по-евтино ще излезе да купим плат и да ушием. И намери от завода Вратица във Враца плат, който ни излезе 80 лв. Една нейна приятелка ги уши /даже остана плат и за салфетки/ и сега аз съм една щастлива булка с покривки *YAHOO*Наистина си е малко прекалено престараване, но.....имам около мене хора, които ме обичат и ми го прощават.
Нат стискам палци и на теб за времето.
Пропуснах да пиша, че си имаме диджей и видео, остава само фотото.

Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 17, 2009, 12:11:52 »

Е как така не съм се записала до сега тук. Мила пожелавам ти една много ползотворна подготовка и само хубави емоции.  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines