Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:56:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба в "Естрея" - разочарование  (Прочетена 7930 пъти)
 
ivanina_79
Регистриран

Публикации: 6


« -: юли 14, 2009, 13:16:01 »

Здравейте, момичета!
Пускам тази тема не за друго, а просто защото съм разочарована от обслужването и отношението на управителката на ресторанта и съответно нейните подчинени в хотел "Естрея", к.к. "Св. Св. Константин и Елена". Нормално е много от вас да не са съгласни с мен, но както има доволни, така и недоволни. Е, аз съм една от недоволните!!! Проблема се състои в следното:
1) Много прехвалената им зала "Добруджа" във въпросния хотел, която по думите на управителката е модерна, технически оборудвана и най-вече супер климатизирана, не е нищо повече от най-обикновена конферентна зала, при това с лоша климатизация. Гостите ни щяха да умрат от жега, много от тях излизаха в лоби бара и градината да се освежат и то не защото климатизацията е толкова слаба, а защото беше спряна...
2) Внесохме алкохол, сокове, бири, ядки и какво ли още не /разбира се с тяхно позволение/ с цел масите на гостите да се зареждат своевременно, но уви.... Масите не се зареждаха, за да могат гостите да си поръчват бири от техния ресторант, тъй като нали се сещате, че и климатизацията беше изключена с тази цел.... НЯМАМ ДУМИ
3) Поръчах торта 130 парчета /с 10 парчета в повече отколкото са ми гостите/  като основната беше от три етажа /66 парчета/ + още 2 големи от по 32 парчета. Изумях когато видях, че е нарязана само основната торта т.е. от 66 парчета са ИЗКАРАЛИ 120, като на едни гости имаше големи парчета, а на други - мижавички, а другите две големи торти ми ги върнаха...УМРЯХ ОТ СРАМ!!!
Имаше и други нередности, които на база на тези са незначителни, но моя съвет е:
ВНИМАВАЙТЕ МНОГО ПРИ ИЗБОРА НА РЕСТОРАНТ. ТОЙ Е ЕДИН ОТ ОСНОВНИТЕ НЕЩА ЗА ПРИЯТНОТО ПРОТИЧАНЕ НА ВАШЕТО ТЪРЖЕСТВО!

Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 14, 2009, 17:00:31 »

много съжалявам че си брала талива ядове точно на най важният ден живота си...надявам се повече булки да разберат за това което си изживяла за да нямат горчивия спомен който си имала ти
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #2 -: юли 14, 2009, 17:11:34 »

Много жалко наистина! Естрея беше един от фаворитите ми и даже ме беше малко яд, че не избрахме него, но сега не съжалявам. Опитай се да изтриеш персонала от спомените за сватбата и запази само добрите емоции!  Good luck
Активен
gery33
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18


Badi! Prosto Badi... ijivei vseki mig palnocenno


« Отговор #3 -: юли 14, 2009, 17:18:15 »

Ами внимателно подбирайте ресторантите преди да ги капарирате за сватба.
Имаше едно мнение много интересно и точно за ресторанти, но не знам дали беше тук или някаде другаде го четох...
Идете първо на вечеря или обед там, вижте как се държат с вас и чак тогава, дори още веднъж го посетете като обикновен клиент.
Нищо дано сватбата ви е станала хубава и весела, няма смисъл да се ядосваш за вече минали работи.
Активен
ivanina_79
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #4 -: юли 15, 2009, 08:06:05 »

Благодаря ви за милите думи! Още не мога да се оттърся от всичко.
Активен
ivanina_79
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #5 -: юли 15, 2009, 08:24:40 »

Проблемите не свършиха само с ресторанта sad, а и оркестъра много се изложи....Не очаквах певицата на орк. "Здравец" гр. Варна да не знае как се води сватба...И при положение, че имахме предварителна уговорка да се пуска разнообразна музика, защото имаше страшно млади хора, те свириха само хора, сръбско и гръцко... angry Направихме им забележка, но уви...Затова не само ресторанта е важен, а и подбора на качествен оркестър и/или DJ. Но определено орк. "ЗДРАВЕЦ" БЕШЕ СЛЕДВАЩОТО РАЗОЧАРОВАНИЕ!!!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 15, 2009, 08:35:39 »

ivanina_79 , извинявам се за  Offtopic , но доволна ли си от някого? Няма да е лошо да споделиш и за тези хора (ако има такива) в подходящата тема. Наистина много съжалявам за разочарованието ти, но със сигурност има и хора, които са помогнали деня ви да стане хубав- мисли повече за тях и сигурно ще се почувстваш по-добре и ще запомниш сватбения ви ден само от хубавата му страна, пожелавам ти го от сърце give_rose
« Последна редакция: юли 15, 2009, 08:39:12 от mucito » Активен
ivanina_79
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #7 -: юли 15, 2009, 10:50:11 »

Благодаря ти, mucito! Да, за наша радост попаднахме на кадърни фото и видео, украсата на ресторанта беше перфектна, всички, които поканихме ни уважиха и дойдоха. Благодаря им от сърце!
Активен
sonya_georgieva
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #8 -: юли 27, 2009, 00:09:29 »

Много кофти история... просто нямам думи да изразя
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines