Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 18:50:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кое сватбено списание най-много ви харесва?
Сватба
Сватбен каталог
Булка
Невеста
Cosmopolitan Сватба

Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кое списание на тема сватба най-много ви харесва?  (Прочетена 58484 пъти)
 
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #15 -: юни 07, 2007, 11:18:14 »

Само аз ли не съм си купувала никакво сватбено списание за сватбата? nea girl_impossible
И аз не съм и затова не посмях да пиша тук  blush

... и аз
няма нужда, когато имаш интернет  smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 07, 2007, 17:13:54 »

Много преди да вземем решение,че ще се женим, аз си купувах списание "Сватба",бях и още съм ,страшно очарована от всичко ,което може да ти се случи около една сватба.Тайничко се надявах това да се случи и на мен един ден.След това започнахме да говорим и ние за сватба и тогава купувах всичко наред що е на тема сватба-така стигнах и до вас:svatbata.bg   yahoo Bravo good
Активен
Nadya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #17 -: юни 12, 2007, 19:59:54 »

За мен най-доброто списание е Булка - информацията вътре е много добре подбрана, фотосесиите им са страхотни, визията е много стилна и ми беше в голяма помощ покрай цялата организация.

Имам почти всички броеве, оказа се че една приятелка, която имаше сватба преди мен си е запазила нейните, защото и на нея и допадат много и ми ги даде.

Активен
sunnshine
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #18 -: юни 15, 2007, 07:36:27 »

Здравейте;)) Аз съм нова тук. Вече съм омъжена, но пък една приятелка ще се омъжва и й помагам в подготовката и чета как се справяте вие;)). Купих всички списания, обаче най ми хареса "Булка". В нея има най-много съвети и интересни и приложими идеи, някак си е най-близо до "духа" на булката, какво я вълнува. Аз поне научих много неща оттам, когато се подготвях за сватбата. В "Сватба" не открих нищо, освен снимки;(( Не съм гледала чужди списания;( Хубав ден от мен;)) Почвам да се ровя във форума;)))
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #19 -: януари 04, 2008, 18:35:36 »

Аз съм си купувала Булка. Една позната ,която скоро се омъжи обаче ми даде няколко броя на Сватба и Сватбен каталог, и най-много ми допадна Сватба. За Невеста за първи път чувам
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #20 -: януари 05, 2008, 07:24:34 »

Докато планирах сватбата миналата година, то не бяха списания, не беше чудо (даже още получавам някои списания). Майка ми пращаше в същото време от БГ най-често "Сватба" и "Булка". Със свекърва ми се надпреварвахме да разглеждаме всичко от кора до кора. "Сватба" като че ли ми хареса най-много - разглеждах най-вече за рокли.
В същото време, едно от другите БГ списания обра точките на моите девери с разголените и екстравагантни рокли, които бяха залепили  blush и ми беше малко трудно да обясня, че това са именно сватбени рокли...
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 05, 2008, 10:53:01 »

Аз купувах и Сватба и Булка и Сватбен каталог и май във всички имаше почти едно и също  pardon но определено Сватба ми допадаше най-много, добре бяха подбрани и написани статиите, за снимките както казах и в трите си бяха почти същите рокли  pardon
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 05, 2008, 14:07:08 »

И според мен са много еднакви. Тази седмца видях новият брой на Сватба и се чудя дали да си го купя - все същите списъци, все същите реклами. Но искам да похваля работещите за списанието. Случайно си харесах една рокля в летният брой (не бях на вълна търсене и избиране на модел), на малка снимка  и не пишеше кой е дизайнерът. Писах на e-mail адресът им и те ми отговориха след няколко дни! Изненадах се приятно, защото много пъти съм писала на адреси дадени на фирмени сайтове и не са ми обръщали внимание.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 05, 2008, 14:14:23 »

Аз до сега не съм купувала такива списания и като гледам колко информация има тук май няма и да купя. Има и доста идеи в интернет, може и да купя някое просто за отчета, но информацията която има във форума ми се струва далеч по полезна от което и да е списание  give_rose
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 05, 2008, 14:20:50 »

С две ръце съм за "Сватба"  good
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 23, 2008, 13:28:47 »

в списание сватба информацията е най голяма.......
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 30, 2008, 17:59:05 »

И аз съм за "Сватба"  girl_wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #27 -: януари 30, 2008, 18:38:44 »

 Прочела съм поне по 3 броя от "Сватба", "Булка" и "Сватбен каталог". И в трите няма много големи разлики м/у отделните броеве, само снимките са различни.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 05, 2008, 23:14:21 »

да ви кажа, аз съм доволна от новия (зимния) брой на Невеста. Като изключим факта, че е много по-полезно за булките извън София, са обърнали внимание и на младоженеца и кумувете. Според мен сватбата е повече от една рокля, и вече ми бяха втръснали еднаквите статии във всички сватбени списания.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 06, 2008, 09:11:25 »

Най-добрите съвети по всички въпроси са тук във форума. Точно поради тази причина се регистрирах тук. Нямаше въпрос свързан със сватбата, на който да няма отговор... good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines