Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:07:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кое сватбено списание най-много ви харесва?
Сватба
Сватбен каталог
Булка
Невеста
Cosmopolitan Сватба

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кое списание на тема сватба най-много ви харесва?  (Прочетена 58624 пъти)
 
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #105 -: декември 23, 2009, 09:17:51 »

Здравейте мили булки! Регистрирах се ден след като получих предложението, а това е първият ми пост!
Отношение за списанията не мога да взема, тъй като засега имам само Булка.
Много бих искала да си купя броеве на Космо булка, но никъде не намирам нито нов, нито стари броеве.
Мисълтя ми е дали някой може да ми помогне с идея къде да търся - аз живея в Пловдив, но сватбата ще бъде в Стара Загора, тъй като и аз и годеникът ми сме оттам!
И после  - много се вълнувам и се радвам, че най-накрая влизам в голямото семейство на сватбения форум!!!  girl_wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #106 -: декември 23, 2009, 11:41:45 »

 Добре дошла,Дидка  give_rose Прекрасен град за сватба сте избрали-един от най-красивите в България според мен  smile За сватбените броеве на Космополитан, защо не опиташ да се свържеш с редакцията им? Сигурно има начин  Wink
 За списанията моите впечатления са следните :
-ако искате да разгледате възможно повече модели на рокли, както и да видите красиви идеи за сватба, то си изберете "Сватбен каталог" ;
-"Сватба" като преимущества има повече "чисто практична" информация. Може би в него е най-много в сравнение с останалите подобни издания  smile
 Като цяло тези двете са моите фаворити  Wink
« Последна редакция: декември 23, 2009, 11:45:13 от michelle » Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #107 -: декември 28, 2009, 09:28:04 »

ДОБРЕ ДОШЛА, Didkata1984 !!!

Аз си поръчах Космо булка от сайта на Блясък и ми ги доставиха вкъщи без проблеми.

http://shop.sbb.bg/?cid=3&cat=18
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: януари 17, 2010, 18:13:36 »

Cosmopolitan Сватба е моето списание. Но след като изчетох темата мисля да си купя и Сватбен каталог и Сватба!  girl_wink
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #109 -: януари 18, 2010, 08:24:42 »

Здравейте момичета отново! Бих искала да ви попитам дали някоя от вас вече е срещнала Космополитан сватба пролетен брой? В интерес на истината аз тук в Пловдив не намерих дори зимния брой...
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 18, 2010, 08:39:37 »

Аз имам броя от миналата година. От тази не съм го виждала. smile
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 18, 2010, 12:55:21 »

В интерес на истината докато не попадна на тази тема сватбените списания изобщо не ме вълнуваха. Обаче после ме зачовърка. Пусти женски мераци и послучай новата година си изкрънках едно за подарък от годеника Yes Взех си Сватбен каталог, тъй като бях останала с впечатлението, че е най-много страници и има приложение към него. Не бях особено впечатлена. По нищо не се различаваше от един стар брой на Сватба, който ми беше подарък, а и към него си имах книжцица. Но все пак им се радвам като ги поглеждам натрупани и ми създават сватбено настроение. Тук таме има по някоя обява на фирма, за кото ако не и знаеш името няма как да я намериш. Така че идеята не е лоша. Мисля, че всяка булка заслужава поне по един брой good
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 18, 2010, 14:34:20 »

Според мен има какво да се види във всяко едно от списанията. Но да си купиш по един брой от всяко. Защото после информацията става една и съща. Но като че ли на мен най-много ми допада Сватбен магазин,който не е споменат. Това списание е безплатно и в него има полезна информация. А за Cosmopolitan Сватба http://www.cosmopolitan.bg/spisanieto/p2_52_0.html - излиза веднъж годишно, на пролет.
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: януари 19, 2010, 13:17:10 »

Първото ми и засега единствено сватбено списание е новият брой на Сватба и също мога да кажа, че очаквах повече. Предполагах, че ще има доста повече смислени статии, модни тенденции, съвети и т.н. 99% е рекламен каталог, който ти е познат от интернет. И в това по принцип няма лошо, но очаквах много повече.
Ще си купя и другите сватбени списания, разбира се, дори и само за да се убедя в същото  smile. (предполагам, че Космополитън ще е по-интересно).
Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #114 -: януари 20, 2010, 09:53:27 »

Но като че ли на мен най-много ми допада Сватбен магазин,който не е споменат. Това списание е безплатно и в него има полезна информация.
Ако не греша, това списание се разпространява само в София и Варна в Ритуален дом. И дали е свободен достъпа, или ти го дават само при подаване на документи за брак- еднократно?
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 20, 2010, 21:20:45 »

Това списание се прави от Виктор Попов. До входа на Дома за обредите има помещение,от което, като видят че се влиза във входа, излизат момичета и ти подават списанието. Но баща ми там си е редовен посетител- всеки път като дойде в София и минава през тях да си вземе по едно списание smile Момичетата са лщбезни и не отказват на никой...
Активен
pisimisi
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: януари 24, 2010, 13:22:53 »

Във всяко едно от изброените списания може да се намери нещо ценно като идея или съвет. *THUMBS*Въпроса е да си ги купите веднъж,защото в общи линии нещата се повтарят.Успех на всички бъдещи булки. Wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 30, 2010, 02:09:03 »

Вчера ходих да запиша час за нашия граждански брак на Пиротска 10 и получих безплатното списание на Виктор Попов - Сватбен магазин. Искам да кажа, че съм много приятно изненадана от някои неща в него. Научих за интересни за мен фирми и новини, има хубави и смислени статии. Научих неща, които други сватбени списания не споменават като например за новия сватбен телевизионен канал в България и коя е черната листа с фирми, които да избягвате на всяка цена! Добро списание е според мен.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #118 -: февруари 24, 2010, 11:07:09 »

Понеже останах с впечатление, че доста момичета харесват Cosmopolitan Сватба, исках да ви кажа, че пролетния брой излезе. Само че е малко скрит  Wink Част е от броя на Cosmopolitan за месец март  smile
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #119 -: февруари 24, 2010, 11:18:13 »

Олле, Мишел, златна си !!! Благодаря за инфото !!!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines