Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 03:56:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Островът на изкушението"?!?  (Прочетена 43125 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 16, 2008, 23:02:00 »

Май наистина докато са били "разделени" ама и наистина е спала с друг...Абе аз не съм никоя,че да я съдя, но да ви кажа от лични наблюдения,че хора които така се страхуват от ревността на партньора по-скоро се страхуват да не ги хванат,защото има защо..А и аз не мисля,че Юли много я ревнува...поне аз не видях болезнена ревност, за която тя говори!И моя мъж не ме ревнува естствено от такива неща като кафета и разговори,ама ако някой ми праща постоянно смс-и и ми звъни посред нощите е нормално да не му е приятно...
Абе смотана работа! tease
« Последна редакция: януари 16, 2008, 23:26:54 от tonitta » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 16, 2008, 23:07:16 »

http://www.vbox7.com/play:7112884a
http://www.vbox7.com/play:b1445bd9
 blum
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: януари 17, 2008, 15:18:18 »

Сега последно имало ли е секс между Златка и Филип????Тези пъшкания които пускаха вчера........ nea
Е тая Златка...........няма ли някакви задръжки........все пак камери ,микрофони.......цяла България гледа crazy
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 17, 2008, 15:36:26 »

орална любов е имало на 100%,Калина се беше изпуснала мн отдавна в едно интервю,че между Филип и Златка ще има секс<орален> и че между нея и Андрей нищо не е имало diablo diablo diablo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 18, 2008, 21:15:50 »

Гледахте ли днешния епизод?
На Милена със сигурност й беше много болно за всичко, което Филип й причини, а той изглеждаше много неискрен. Оправдаваше се като малко дете и на всеки въпрос отвърщаше или с атака или с въпрос за да не бъде той уязвим. Не мога да разбера какво е това различие на психологическа основа между мъжете и жените. Когато един мъж изневерява той не влага чувства и е готов да се върне при жена си все едно, че нищо не е било. А жената като изневерява вече е по-страшно, защото в 90% от случаите са намесени и чувства.
Противно на слуховете се оказва, че и в момента Филип и Милена не са заедно.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 18, 2008, 21:22:31 »

Аз "хванах" края само с обясненията между Филип и Милена. Май не му се искаше да я изгуби и постоянно задаваше неадекватни въпроси. Но не разбрах имало ли е нещо между него и Златка. А сутринта пък разбрах че Златка имала проблем с гаджето си заради последните епизоди. Абе  crazy
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: януари 18, 2008, 22:32:13 »

Аз съм направо потресена. Може ли на тоя сват да съществува по- глупав, нагъл и безочлив човек? Е няма такожа животно като Филип.
На Милена мога да кажа само : " Наистина няма по-хубав подарък за рожденния ден мила."
Да разбереш, че те мамят и, че си губиш времето.
Единстевното за което може да съжалява е ,че не го е разбрала по-рано.
Не пожелавам такъв мъж на никого.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 19, 2008, 01:06:16 »

Аз съм направо потресена. Може ли на тоя сват да съществува по- глупав, нагъл и безочлив човек? Е няма такова животно като Филип.
На Милена мога да кажа само : " Наистина няма по-хубав подарък за рожденния ден мила."
Да разбереш, че те мамят и, че си губиш времето.
Единстевното за което може да съжалява е ,че не го е разбрала по-рано.
Не пожелавам такъв мъж на никого.

Съгласна съм с теб Юле , наистина няма такова същество като Филип , най-нагло я гледа в очите все едно "не съм аз това на записа" , лелеее diablo идеше ми да отида и да му фрасна една  beating
Горката Милена , още повече че ми е съгражданка , родени сме в един град  smile
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 19, 2008, 08:37:08 »

Филип е много безочлив. Хич не харесвам такива хора, които на думи могат да ти свалят звездите от небето, но с действията си показват съвсем други неща. Правя е Милена да не му вярва. Обичта се декларира с поведение, а не със празни слова.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #99 -: януари 19, 2008, 08:55:59 »

Чак мъжа ми се възмущаваше на Филип снощи.Те го хванали на калъп и той пак отрича до последно.Нагъл,безочлив тип.Само не мога да си обясна защо ги видях двамата с Милена,хванати за ръце преди празниците.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: януари 19, 2008, 08:58:37 »

Нищо чудно да са заедно.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #101 -: януари 19, 2008, 10:01:21 »

Не знам..нямам думи.не си бях снощи вкъщи ,но сега си го поуснах по вбокс....ужас...На Филип си му личеше още от началото...Само едно не мога да разбреа -как толкова фина и умна жена е била толкова време с него.....нямам думи....Той е абсолутен олигофрен.Точно бюпреди да поче острова...го даваха в СЪРВАЙВЪР...той е приятел на победителе/нз как се казваше/ и по исказването му тогава ми стана ясно какъв ръб е тоз,,,,
А относно това..ако са заедно- е няма що...значи Милена е същата като него......
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: януари 19, 2008, 11:58:12 »

Милена и Филип не били заедно smile. Ама как се изказах, снощи случайно попаднах на това предаване и се загледах в този смотльо. Толкова ме издразни, а Милена изглежда свястна, как може да му се е вързала?!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 19, 2008, 13:59:28 »

Чак мъжа ми се възмущаваше на Филип снощи.Те го хванали на калъп и той пак отрича до последно.Нагъл,безочлив тип.Само не мога да си обясна защо ги видях двамата с Милена,хванати за ръце преди празниците.

Съгласна съм с вашето мнение за Филип :!Нямам думи,егати наглия тип........пълен простак!!!
Как жена като Милена(умна и интелигентна) го е търпяла и не го е усетила що за човек е толкова дълго време??? Не мога да повярвам,че е възможно още да са заедно..........тя беше толкова категорична в последния епизод,че не иска нищо общо с него,че ако сега са си двамцата......... huhhuh.gif значи съм я мислела за нещо което не е (Милена)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: януари 19, 2008, 14:50:47 »

Сиска,ама те не са заедно-разделени са...тя си е събрала багажа още при пристигането и оттогава не се заедно blush blush
пълен смотльо е за мен този Фильо bad bad bad bad bad bad идеше ми да вляза в телевизора и да го ударя с цветето и бутилката с мънистата beating beating beating beating beating beating beating
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines