Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:00:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Островът на изкушението"?!?  (Прочетена 43271 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 29, 2007, 12:56:04 »

водещият нещо май иска да го провокира<поне от рекламата това видях>,но дано не успее pleasantry pleasantry *db*много са ми сладки като двойка yahoo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 29, 2007, 12:57:28 »

еми то тава му е работата на водещия,да прави шоу Wink
за съжаление обаче разбрах,че всички двойки се разделят  pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 29, 2007, 12:57:36 »

 Girl_sing и на мен Росен и Цвети ми допадат good
Тези два епизода тази седмица май ще са интересни-ако съдя по рекламите Wink
Тези момичета Златка и Калина въобще не си поплюват :\Като гледам какви танци се танцуват върху този....Филип и с какво облекло е каката Oh my ... Ще го гледаме и ще видим какво ще стане.............
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 29, 2007, 13:00:35 »

еми то тава му е работата на водещия,да прави шоу Wink
за съжаление обаче разбрах,че всички двойки се разделят  pardon
ами май не се разделят,точно всички-Кики и Андрей са заедно все още Offtopic
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 29, 2007, 13:09:07 »

Да,за Кикилота и Андрей съм 100% сигурна, че са заедно от моята кума,която знае Кики и каза,че наистина е доста( меко казано )'кухичка".... blushАма и аз като я слушах как обяснява за това,което й се е случило! ohmyВсе едно,че нищо не е било и с какви думи!Чак Витомир се очуди като мъж,а тя си мисли за Андрей!И как като Андрей каза,че й е изневерил повече от1път тя реши,че това ознаава 2 пъти,ха ха!?От кога повече от 1 задължително е = на 2 !? *crazy*ама явно са си един за друг!Аз да чуя такива неща и да видя... и после да легна до този човек! :no:А и не мога да си представя как сега го гледат това и си стоят спокойно,а и родителите им милите...Абе луда работа!И на мен ще ми е интересно въпреки всичко днес какво ще дадат,че на Андрей чак очите му се бяха насълзили...
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 29, 2007, 13:12:30 »

И моите фаворити са Росен и Цвети, а най ме дразни тая не се сещам как се казваше, дето влязоха на мястото на първата двойка - оная дето отишла на острова, защото там било идеално място за групов секс Oh my ... а приятеля и толкова миличък ....
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 29, 2007, 13:21:09 »

Мен пък много ме учуди това Роси,аз мислех че е туркиня и миналата седмица като чух че била циганка направо зяпнах Oh my ...,много ми е интересно дали ще има  battle с Калина girl_impossible
А в форума на "острова на изкушението" Росито получава страшно много подкрепа
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 29, 2007, 13:23:55 »

Да, и аз четох форума, а тая Калина направо я направиха на нищо. Но ме съмнява да има нещо по-сериозно като  battle нали тая Калина каза, че в договора пишело, че нямат право да проявяват агресия
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #53 -: ноември 29, 2007, 14:28:23 »

Да,за Кикилота и Андрей съм 100% сигурна, че са заедно от моята кума,която знае Кики и каза,че наистина е доста( меко казано )'кухичка".... blushАма и аз като я слушах как обяснява за това,което й се е случило! ohmyВсе едно,че нищо не е било и с какви думи!Чак Витомир се очуди като мъж,а тя си мисли за Андрей!И как като Андрей каза,че й е изневерил повече от1път тя реши,че това ознаава 2 пъти,ха ха!?От кога повече от 1 задължително е = на 2 !? *crazy*ама явно са си един за друг!Аз да чуя такива неща и да видя... и после да легна до този човек! :no:А и не мога да си представя как сега го гледат това и си стоят спокойно,а и родителите им милите...Абе луда работа!И на мен ще ми е интересно въпреки всичко днес какво ще дадат,че на Андрей чак очите му се бяха насълзили...

За нея не знам дали е кухичка,но той е няма такъв селинджър  shok Oh my ... По-тъп мъж отдавна не бях виждала,тъкмо се зарадвах,че са поумнели мъжете като цяло и този блесна в ефир да ми утрепе илюзиите beating Честно да ви кажа ми е жал за мацката.Що не го заряза веднъж завинаги,и най-глупавото момиче (стига да не е зла,а тази не е),не заслужава такъв пълен тъпак  crazy Аз ако бях на нейното място,луд щях да го направя.Така де,за какво да страдам,там има 11 хубави мъже  blum Wink Ще се позабавлявам,ще го унижа едно хубаво (защото той много я изложи,наистина) и в България тръгвам "на лов за нов"  laugh pardon Пък тоя е и грозен,на всичкото отгоре  Oh my ... А тя ми седи и се тръшка  crazy И му прощава  Oh my ... И това,което го обясняваше той,че вече бил "голямо момче",че бил надрастнал държенето за ръка,целувките и т.н.  Oh my ... Как си губи времето с него,не знам!!!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 29, 2007, 16:34:16 »

Ето малко новинки за довечера,които прочетох токущо:
http://tv.dir.bg/2007/11/29/news2389261.html
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 06, 2007, 18:32:33 »

...И как като Андрей каза,че й е изневерил повече от1път тя реши,че това ознаава 2 пъти,ха ха!?От кога повече от 1 задължително е = на 2 !? ...
Той дори каза, че тя не знае за повече от една изневери. Това означава, че са поне 2 + тази, за която знае = 3. Ноооо... момичето няма да се е сетило и до днес сигурно за смисъла на изречението. Аз съм за Росен и Цвети. И мисля, че ще оцелеят като двойка на острова. Колкото до Кики и Андрей: той, че е Бай Ганьо- Бай Ганьо е, но че тя е ревнива и мрънкало- и това се вижда. Просто не са един за друг според мен (може и да греша!), иначе за всеки влак си има пътници и 100% си имат техните половинки на този свят LOVING
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 06, 2007, 21:26:09 »

Аз пък си мисля,че Кики и Андрей са си баш един за друг, тъй като бих съжалила всеки "нормален" мъж, ако ходи с Кики и всяка  "нормална" жена,ако има Андрей до себе си за мъж! :girl_wink:Не е хубаво да говоря така за момичето,даже го съжалявам за това,което й се е случило,ама то си има обяснима причина!И си личи от къде идват проблемите й.....А този просто използва, не толкова наивмостта й,колкото глупостта й....
А иначе след днешния епизод малко ме озадачи поведението на Цвети... *crazy*Мисля си,че има нещо,което тя не казва...Аз поне не бих реагирала така,ако видя това,което Росен й показва на нея....Нещо гнило има в моите любимци... girl_wink
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 06, 2007, 21:29:33 »

Аз не успях да гледам.  :'(Спряха тока в 19:40 и го пуснаха 1 час по-късно, колкото да им видя гърбовете при огъня girl_impossible.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 06, 2007, 21:37:21 »

Alannah не се тревожи!Аз този път успях да го гледам,ама предните си ги пусках на другия ден в нета.Аз ги гледам във ви бокса,ама сигурно и на други места ги има...То не че е кой знае какво де...пак ред сълзи,ред сополи...Показаха им на мацките какво са правили мъжете им на купона и Милена беше най-шокирана този път,а Кики едва сега се сети да реве за това,което Андрей й каза предния път(за бебето...).Та така girl_wink
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 06, 2007, 21:47:02 »

Ясно, tonitta Yes! Ще погледна във vbox, щом ги има там. Знам, тъпичко е предаването, но все нещо и аз да гледам blum. То не че е глупаво, ама така са го орязали и простряли във времето, че на зрителя му изтъпява vivasvat. Аз и миналия петък ще потърся, че и него не гледах, но щом го има crazy.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines