Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:56:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Островът на изкушението"?!?  (Прочетена 43252 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 14, 2007, 22:31:09 »

Аз пък бях с големите надежди за това предаване,ама те се оливат с това "на час по лъжичка..."!бива ли такава реклама през 5мин. за нещо дето го дават само 2 пъти в седмицата и то петък хората толкова и си стоят в къщи да го гледат...А и не е станало нищо кой знае какво от както тече,то май само името му голямо на това изкушение!Щом мен ме разочароваха,дето съм фенка на такива работи....А и това,ако е риалити! crazy
Дано да пораздвижат малко нещата,че както всичко тече така мудно...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 14, 2007, 22:34:13 »

аз много се дразня че е само четвъртък и петък(пак и както казва тони кой ще го гледа в петък) diablo
а рекламите така ме дразнят hysteric и накрая утре целия един час ще дават тапотии и накрая ще дадат сцената от рекламите и хоп  ще свърши Mad girl
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 14, 2007, 22:39:26 »

Да, точно - утре ще дадат това дето го гледама цяла седмица на рекламата и ще свърши sad
Че и три месеца ще го дават, то ако ще продължава така пак ще им падне рейтинга, голяма реклама , а накрая нищо angry
И другата седмица пак ще ми почнат  Очаквайте, та очаквайте...
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 17, 2007, 17:31:34 »

Ама тоя Андрей beating как може такова отношение,такива думи отправени към приятелката му Oh my ... и това само защото си дала "тенекиения" пръстен за 150 лв. на друг nea Гледах ги тези епизоди,тази седмица.........ми то всичко се върти около връзката на Андрей и Кики.Само гледат да ги провокират за да стане интересно на аудиторията Girl_sing Какво ли не правят тези продуценти само и само да им е гледано предаването girl_impossible
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 17, 2007, 17:57:52 »

Аз  отново бях разочарована, цяла седмица реклама и накрая за два дни дадоха само това, което гледахме цяла седмица на рекламите  angry Ние може само рекламите  да си следим и все едно сме гледали цялото предаване, много мудно се развива всичко nea
Колкото до Андрей, направо не ми се обсъжда, потресена съм от държанието му, просто не мога да повярвам, че е възможно някой да каже такива неща за човека, който обича  Oh my ..., въпреки че него като го гледам не съм много сигурна дали знае какво точно означава тази дума... просто ми е много болно като се замисля как се чувстват родителите на това момиче като гледат тези кадри и цветущите реплики...
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 17, 2007, 20:32:21 »

Напълно съм съгласна с вас момичета!Слава боко,че поне не го гледам задълбочено,а си правя нещо друго докато тече,ама пак е тъпотия....Какви са тез мъже и жени не мога да разбера...А тоз Андрей направо не мога да го разбера..всъщност мога-щом има кой да го търпи и му минават номерата...Моята кума,която  еот Бургас ми каза,че тезо двамцата пак са си заедно и си гукат и се мъкнат напред назад все едно,че нищо не е било ohmyНаправо ис ги представям как вечер си хапват пред телевизора и оня идиот вика "Виж къв съм готин бе!",а тя го прегръща запленена... bad
А и с тия реклами наистина за едното нищо накрая... NO
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 17, 2007, 20:54:26 »

аз пък в четвъртък  не можах да го гледам,нямаше нова тв точно по това време,петък пък имахме гости,но май не е било много интересно като чета какво сте писали,така че да не съжалявам  blum
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 17, 2007, 21:09:42 »

Ами то в интернет ги има всички епизоди,така че можеш да ги гледаш...На мен като ми доскучае и си ги пускам да видя какво е ставало..иначе наистина и да изпуснеш някоя от сериите не е беда girl_wink tease
« Последна редакция: ноември 17, 2007, 21:13:12 от tonitta » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 17, 2007, 21:11:51 »

ооо Тони благодаря thank you
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 24, 2007, 00:30:15 »

ето нещо интересно
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=5&id=5672
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 24, 2007, 01:03:48 »

Нека се обичат младите  good
На мен лично този Алтан в началото с представянето си никак не ми хареса, ако не се лъжа той беше човека дето е дошъл да чу.а Oh my ..., но все пак въпрос на вкус  smile
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #41 -: ноември 24, 2007, 13:51:09 »

Ами готино изгонени...но явно за добро..... Girl_sing
А за предаването...нещо хич не ми харесва...очаквах нещо по-интересничко... nea
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 25, 2007, 15:46:17 »

И аз съм леко разочарована от предаването, очаквах друго!  nea
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 29, 2007, 09:31:29 »

И аз съм леко разочарована от предаването, очаквах друго!  nea
май всички очакваха друго от това предаване,аз съм гледала 1-2<и то в нет-а> и то ако цяла седмица се гледат рекламите,няма смисъл да се гледа шоуто.....там не се забавлявам,а имам чувството,че един на друг си правят мръсно diablo иначе дано Росен и цвети си останат заедно-те са ми най-готината двойка...другите не ми харесват Wink Wink Wink blum
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 29, 2007, 12:38:18 »

honey и на мен те са ми любимите!Дано наистина да не направят някоя маниполация и да ги скарат,че то май това е целта...Иначе си личи,че са хора на място!Особено Росен много ми допада с мъжкарското си поведение!Мъж на място! good girl_wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines