Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:45:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Островът на изкушението"?!?  (Прочетена 43039 пъти)
 
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« -: юни 04, 2007, 23:12:03 »

Какво милсите за новото реалити, което предстои да започне до няколко месеца? smile
Смятате ли, че това е начина да докажеш любовта си?
Бихте ли се навили да участвате и изобщо да подложите на такъв тест вашата връзка?
Имате ли доверие на половинката си за такова нещо?
Отгваряйте честно!
« Последна редакция: ноември 14, 2007, 11:04:53 от Teo » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 04, 2007, 23:13:30 »

Разкажи подробности за това реалити шоу!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 04, 2007, 23:14:41 »

аз бих искала много да участвам,милото неиска.вообще не се съмнявам в него,но ми се иска да изпитам себе си Wink
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 04, 2007, 23:19:42 »

Е, да ако не сте гледали релюкламата по Нова, няма как да знаете!
Става въпрос, че избират четири двойки, които отиват на самотен остров и там ги разделят- мъжете в еиния край на острова, жените в другия. И когато са вече без половинките си пред тях се появяват всякакви изкушения-около мъжете постоянно се въртят 12 полуголи надарени момичета, чиято цел е да ги изкушат и свалят, като могат да правят всичко, зад а постигнат целта си, и същото е и при момичетата- при тях има 12 полуголи мускулести момчета, които също ги свалят постоянно. Наградата щяла да бъде за двойката, която не се изкуши- това, че се е заздравила връзката им!

Дрън-дрън! Ще им заздравя по един шамар на всичките! Това е моето мнение!!! beating beating beating
 laugh laugh laugh
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 04, 2007, 23:21:19 »

аз бих искала много да участвам,милото неиска.вообще не се съмнявам в него,но ми се иска да изпитам себе си Wink

Маслинке, ти не си добре, и заради една такава шегичка може да ти се обърне целия живот , недай си Боже ако съгрешиш нещо! Я си стой на Д-то и не си играй с огъна!!! Wink blum
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 04, 2007, 23:26:03 »

хихихихи доста скучно ако си стоя на Д-то ;)естествено че няма да направя нищо но си мисля че ще е доста лудо изживяване а съм и сигорна че с милото ще спечелим
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 05, 2007, 06:31:51 »

ние с половинката гледахме рекламата и той ми казва: " Е, аз няма да се поддам! Няма шансове!" аз си замълчах, а тои : "А ти? Как мислиш? Ще се поддадеш ли на изкушението?" като му казах "Естествено, че да!" ме гледаше 5 мин  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... докато се осъзнае и разбере, че се шегувам  laugh laugh laugh laugh laugh laugh  Първо, аз не бих отишла там, второ, дори и да го направя, няма да изневеря !
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 05, 2007, 07:02:51 »

Ясно!Колкото до нас съм сигурна и в него и в мен.Колкото до предаването:трябва да се подготвим за добре режисирани семейни драми,раздели ,сълзи и т.н.И да сигурно ще е интересно.........
Цяла БГ ще се занимава със семейните саги на участниците!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 05, 2007, 07:45:48 »

аз пък си мисля, че както и в другите реалитита хората няма да покажат истинската си същност........ От наблюденията ми върху "кръшкачите" съм разбрала че те се крият умело. така че не вярвам да го правят и на острова.... а от друга страна някое по-наивно девойче дето по принцип хич не му е до това в реалния живот може и да съгреши............ да го пробвам като опитно зайче, че и себе си........ май не ми стиска!!!!!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 05, 2007, 11:17:08 »

Ясно!Колкото до нас съм сигурна и в него и в мен.Колкото до предаването:трябва да се подготвим за добре режисирани семейни драми,раздели ,сълзи и т.н.И да сигурно ще е интересно.........
Цяла БГ ще се занимава със семейните саги на участниците!
о да права си фиибс good от сега съм сигорна че ще има такива които режисирано ще се отдатан на изкушението защото предварително ще им е платено за това и после след шоуто пак ще се съберат Mad girl
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #10 -: юни 05, 2007, 22:36:59 »

Ня мен ми се струва като някаква последна сламка за супер отегчени двоики......... да си въобразяват че нещо си доказват видиш ли.......
Сигурна съм че повечето ще си докажат единствено отчуждението.........
Е, може и да греша
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 05, 2007, 23:08:01 »

на мен ми се струва интересно, дори си говорихме, че ще е интересно да участваме laugh laugh laugh
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 07, 2007, 17:04:52 »

На мен ми се струва, че е доста опасна игра. За едни може да е доказателство за вярност,но за други може и да е срив в отношенията им.Ние хората не знаем на какво сме способни в ситуации,в които никога не сме попадали.Доста изпитателно ще е!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 07, 2007, 21:45:05 »

На мен ми се струва, че е доста опасна игра. За едни може да е доказателство за вярност,но за други може и да е срив в отношенията им.Ние хората не знаем на какво сме способни в ситуации,в които никога не сме попадали.Доста изпитателно ще е!!!

Съгласна съм с picolina, наистина, дори и да сме сигурни в себе си или в половинката си, не знаем какво точно може да се случи в подобна ситуация!!!
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 07, 2007, 21:47:42 »

аз бих отишла с милото не мога да кажа,че съм сигурна в него или в себи-ще се поддадем на бъзици с мадамите и мачовците,но той едва ли ще зареже работата си пък и аз мойта,въпреки че сега като идейка за разнообразие ми се струва доста готино придизвикателство
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines