Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:28:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emili85 - 01.08.2009г  (Прочетена 9609 пъти)
 
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« -: юли 11, 2009, 06:54:18 »

Не остана много време и до твоята сватба мила emili85 време е да си имаш темичка и да ни разказваш за последните вълнения преди ДЕНЯ.
Пожелавам ти спокойни и спорни дни до финала и чудесен резултат  give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 11, 2009, 08:39:34 »

Опа - още една бъдеща булка. Честита темичка и от мен.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 11, 2009, 14:13:40 »

Много благодаря за темичката.
Да дам отчет какво е готово досега. Поканите почти са раздадени, вече имаме кумуве  danceg, в понеделник ще вземем етикетчетата за виното и ракията, имаме чаши, кошница с късметчета, жартиерче, подаръчетата трябва наредя в торбичките, говорили сме с диджея, поръчала съм фигурката за тортата, платен е ритуала (ще е изнесен), в ресторанта сме избрали менюто и чакаме да довършат ремонта, че правят фонтанче в градината.
В този петък майка ми се прибира от Гърция и ще ходим за рокля и костюм. Рокли съм харесала тези, но да видим коя ще я има в наличност , , , .
Менюто ни ще е:
- шопска салата
- плато сухи мезета: филе елена, телешки суджук, луканка и незнам още какво
- основно: пържола и шишче пилешки, кюфте и кебапче свенски, картофи соте и лютеничка с лук
- френски сладолед
- 2 безалкохолни(или 1 безалкохолно и 1 мин. вода) и 50 гр алкохол
Това за 22 лв на човек, но мислим да махнем сладоледа, т.к. като го опитах ми приличаше на нуга халва, а бил тяхно производство с фъстъци и плодове вътре. Та ако го махне куверта става по 20 лв.
« Последна редакция: юли 11, 2009, 16:11:45 от emili85 » Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 11, 2009, 17:43:01 »

Ехааа,момичето,което ми намери обувките give_rose,Честита темичка и от мен!
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 11, 2009, 18:34:12 »

Благодаря, Криси. Радвам се, че съм ти помогнала  Wink
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 13, 2009, 09:45:47 »

Еми, честита темичка и от мен :)Ще очакваме да ни запознаеш много скоро с подробностите около организацията smile
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 13, 2009, 10:53:46 »

Честита темичка,мила!Пак да ти кажа,че много се радвам,че сте намерили кумове и да ти пожелая прекрасна сватба!Ще чета с удоволствие всичко,което споделяш!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 13, 2009, 11:08:53 »

 Wink Честита темичка и от мен.Пожелавам ти само хубави емоции и много спокойствие в подготовката.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 13, 2009, 14:58:00 »

Честита темичка и от мен.
Пожелавам ти да я напълниш с много разкази за предстоящия Голям Ден и много много снимки на покупките smile
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 13, 2009, 16:40:58 »

Благодаря на всички, засега няма с какво ново да се похвалим. Утре ще вземем етикетите и ще ги покажа. В петък майка ми се прибира от Гърция и започва пазаруването  danceg
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 14, 2009, 17:37:37 »

Ей,мила,какво стана?Взе ли етикетите?Ние чакамеее  blum
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 15, 2009, 20:57:54 »

Ние бяхме малко на почивка 2 дни. Утре ще ги вземем и ще покажа. И аз не съм ги виждала. Милото ги е избрало  Girl_hide Утре ще ходим да си вадим и медицинските angry
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 20, 2009, 13:18:20 »

Емииии,пак се изгуби! Сигурно кипят страхотни приготовления!
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 27, 2009, 12:22:41 »

Здравейте. Ние се поизгубихме, понеже бяхме малко на море. Купихме роклята - от APART е, цвят пепел от рози, къса до коляното, с римска талия, много рози на бюста и тънки презрамки, ако намеря снимка в нета ще я пусна. Младоженеца ще е с ленен панталон и светло лилава риза. Шаферката ни (щерката) ще е с бяла рокля до земята, не е от стандартните за малки булки. Букета ще е от мини рози - шампанско и ще са 3 букетчета с по 3 рози и още някакво цвете между тях и като се хвърля букета ще се разпадне само че на 2, защото 1-то букетче ще си го оставя. Да ви питам с какво друго може да се напълнят балони освен с хелии за да летят, че тук искат по 2.50 на балон с хелии
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 27, 2009, 13:16:17 »

Честита темичка и от мен мила!така като чета ми се струва,че всичко ще бъде много нежно и ефирно. good
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 28, 2009, 16:48:20 »

Хайде и тук да се похваля с шоколадовия ни фонтан за 25 лв
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 31, 2009, 10:06:11 »

Утре е Големият Ден, мила Еми. Пожелавам ти един щур слънчев купон, много щастие и усмивки give_rose
П.С. фонтанчето е супер и за 25 лв и ние искахме такъв, но декораторката ни убеди, че ще е скъпо и много малко фирми го предлагали nea
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 31, 2009, 14:02:33 »

Благодаря
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 01, 2009, 08:46:59 »

Честита сватба!!!

По повод на всички вълнуващи промени, които ви очакват тази година ви пожелавам най-важното: да има искра и пламък отвътре!
Много неща, които правите заедно могат да палят и поддържат този огън – зависи от вас да ги търсите и намирате.

Горчиво!


Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 01, 2009, 10:04:34 »

Добро утро. Да почерпа за предстоящата ни сватба днес. После ще разказвам
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 02, 2009, 09:23:32 »

Честито, миличка!!! Желая ви изпълнен с красиви моменти, много любов и щастие съвместен живот! малкият бомбон да ви радва много и вие нея скоро да я зарадвате с братче или сестриче!!!
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 02, 2009, 17:45:23 »

Благодаря Муци  smile Качих малко снимчици. Тия дни повече
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 02, 2009, 18:03:21 »

Честито и от мен! Още повече щастливи мигове заедно оттук насетне, пламъкът на любовта ви да става все по-силен и да ви топли и в най-мрачните житейски мигове!  give_rose  Good luck Flower

Много ми харесва букетът ти, както и моделът и цветът на роклята!  good
А това с венците не го бях виждала досега? По ваша инициатива ли беше?
Чакаме по-подробен разказ.  Wink
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 02, 2009, 18:09:14 »

Честито! Пожелавам ви много късмет, щастие и любов1
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 03, 2009, 08:36:24 »

Честито, пожелавам ви много щастие и любов през океана на живота Wink
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 03, 2009, 17:07:57 »


А това с венците не го бях виждала досега? По ваша инициатива ли беше?

Това с венците си беше към изнесеният ритуал. Мацката от ритуална зала ни ги слага, след което отиваме със свещите и палим огъня на семейното огнище и ги поставяме в едни свещници. После взаимно си сваляме венците и ги даваме на кумувете и след 1 ден трябва да ги пуснем във течаща вода. След това пуснахме и балони с хелии. Доста беше дълъг ритуала и беше интересен.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 05, 2009, 13:11:36 »

Намерих малко време да седна да ви пиша. Първо благодаря на всички.
Честно казано сватбата мина по мед и масло както се казва. Изобщо не бяхме напрегнати. Всичко беше много спокойно преди самата сватба. Милото тръгна от майка си, която живее на третия етаж над нас. Отидоха и взеха кумувете и се върнаха за мен. Тук идва интересното. Бяхме останали само аз и братовчедката с гаджето си и й казах тя да отвори и да иска пари за да ги пусне. Милото като чу за пари каза, че всеки с пари знае и че си тръгва тогава. И наистина трагна и излезе от входа (ние сме на 1 етаж). Показах се аз на вратата гледам всички гости гледат като треснати, а младоженека го няма. Викам влизаите, ще караме без младоженек  biggrin  Тръгваме да затваряме вратата, а милото с кума и брат си зад нея, вътре в апартамента. А те се качили през терасата да ме крадат, че не им се дават пари   Голямо шоу. Почерпихме се малко и тръгнахме към ресторанта. Там ни чакаха от ритуална зала и ни казаха накратко какво ще правим. Застанахме пред една маса и както си го знаете, клетви и такива и после ни сложиха едни венци с които отидохме и запалихме със свещите един огън на семейното огнище и сложихме свещите в свещници. Свалихме си венците един на друг и ги дадохме на кумувете и след 1 ден трябваше да ги хвърлим в течаща вода. После пуснахме балони с хелии и ритнахме менчето и купона започна. Седнахме за 1 песен време и следваше танца на младоженците - Огън от любов беше песента. После следваха още танци, хора. После хвърлих букета, който се състоеше от 3 малки букетчета, аз си оставих 1 и хвърлих другите 2. Хванаха ги кумата и на милото сестра му. След това той свали жартиера и го хвърли - хвана го брат му. После минахме за подаръците. Е то имаше само 1 подарък (покривало за спалня), всички други дадоха парички. Така си бяхме написали и в поканите - за подаръците не мислете, а в плик ги донесете  biggrin . След това ни поръчаха нашата песен Дъжд от рози и наистина заваля такъв - бяхме си донесли листа от рози. Беше прекрасно. После разрязахме тортата и падна едно мазане. Първо милото мен и после Ди Джея каза - а сега империята отвръща на удара, и го намазах здраво и него и после си изядохме това, което сме намазали  Гостите останаха много доволни. Всички казаха, че е било супер и малко нестандартно, което беше предварително замислено. Накрая милото пя със сестра си Стари рани. Купона продълже до 3 часа..
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 05, 2009, 13:17:18 »

Забравих да кажа, че фонтана ни се прецака точно за сватбата, но това не пречеше хората да си топят и без да тече  danceg Сега трябва да го връщаме, че е в гаранция
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 05, 2009, 13:19:49 »

Emi, всичко наистина е било много хубаво. От тук насетне бъдете все така силно влюбени и много щастливи give_rose
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines