Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 05:42:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Бухтичка --> 07.08.2009  (Прочетена 31985 пъти)
 
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 31, 2009, 09:41:21 »

Слънце, имаше и други начини да пътува и му ги предложихме. Онзи ден като говорихме с него му предлагахме по друг начин да дойде. Той сам реши, че ще се опита да се качи, като ние мислехме ако не успее да дойде по друг начин, имаше вариант и време все още. Смятам, че като вижда, че не може да се справи с това просто трябваше да се опита да намери друг начин. А начини имаше, наистина имаше, транспорт колкото искаш.
Проблемът не е в промяната на плановете просто. За нас той беше много важен, никога не сме си представяли, че може да не присъства на сватбата ни.
А от цялата работа бяхме и набедени, че заради нас се е случило това нещо, изключително неприятно ни стана.

Да, халките ни също са в него. Щял да ги изпрати, но сега в това състояние колко ще може не се знае. Те са просто подробност в момента, но ако ги прати и се загубят някъде мога спокойно да се гръмна, струват над 2000 паунда.
Иначе проблема не го имаше когато се съгласи да ни бъде кум. Наскоро го е развил този страх (по-точно последния път като е пътувал със самолет преди около месец). И все пак си мисля, че като се е усещал е можел и по-рано да прецени, че няма да успее да пътува. Точно заради това ни е толкова тъпо, че го изтърси в последния момент и не се опита никакъв друг начин да намери.

Остава точно една седмица до сватбата ни.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #46 -: юли 31, 2009, 10:15:14 »

Кофти, наистина!
Просто трябва да се опитате, доколкото е възможно, да не мислите за това сега. И без това има 1000000 други неща за вършене през последната седмица (казвам го от опит)  blum А и мисля, че нещата обикновено се случват с някаква причина и че  и при вас ще се наредят добре и в новата ситуация. Стискам палци да е така  give_rose
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 31, 2009, 15:01:02 »

О, мила - нема какво дати кажа, освен имало лошо - случило се. Важно вие да сет добре и както казаха по-горе. всяко зло за добро. Не искам да ровя в раната, но аз не бих го оправдала. Ккато каза има други видове транспорт в 21 век сме - все човек може да се предвижи от т.А до т.Б. Здраве да е! Щом не може да дойде, значи не е той вашият кум.
Прегръщам те силно!
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 01, 2009, 22:41:42 »

Кумът ни е решил да ни съкрати живота crazy Тази вечер трябва да се е качил на автобус и да е тук в сряда. И ние си искаме него за кум, но не ни е много удобно да го кажем на другото момче, което се съгласи на момента и наистина много ни помогна. То в крайна сметка си оставаме с него за ритуалната зала, защото не ни се рискува, но на другия ден за изнесения ритуал, ни се иска да е нашия човек. Стига да е в състояние де, защото не се знае как ще е като пристигне.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 01, 2009, 23:00:29 »

Поздравления мила,радвам се,че след толкова неприятни емоции нещата почват малко по-малко да се подреждат,надявам се момчето да пристигне благополучно до тук,без никакви проблеми и да заеме така желато място до вас в деня на сватбата ви. good
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 02, 2009, 00:54:09 »

Бухтичка, не се притеснявай  Wink ето че нещата се нареждат. Пък и не ви остана време, наслади се на последнте дни на подготовка. И дишай спокойно.
Нямам търпение да видя роклята ти. good
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 03, 2009, 09:05:19 »

Аз обаче нямам никакво чувство нещата да се нареждат. Първият ни кум трябва да е тук в сряда и тогава ще ни каже дали ще ни кумува crazy Смятал, че ще е много уморен от пътуването (два дена с автобус). До тогава другият ни кум ще се готви, много е отзивчив той и ни влиза в положението.
Първият така или иначе ще дойде на сватбата и всички не можем да разберем защо да не бъде кум. Името му го има на всички покани, всички знаят, че той ще е кум. Ще е ужасно объркващо той да е там сред гостите, а кумът ни да е друг. Не ми се обяснява цял ден сложната ситуация на всички неразбрали.
Вече ми идва да отида да го чакам на автогарата beating
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 03, 2009, 12:23:11 »

Бухтичка, дишай дълбоко... И спокойно. Каквото и да решите никой няма право да ви се сърди. Само се успокой. Wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 03, 2009, 12:26:25 »

А другите неща как са? Остана ли нещо, което да не сте направили?
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 03, 2009, 12:31:45 »

Ами...повечето неща са свършени май. Вече съм изключила и не се сещам. Оставих агентката даже вместо мен да избира разните там дребни неща, защото вече просто нямам нерви да се занимавам. А така си мечтаех преди всичко сама да избера Mad girl
Имаме с фотографа една среща и да изберем музика за двд-то. И разбира се някак да докарам къщата до нормален вид, за което не съм сигурна дали изобщо ще имам сили.
А да, и да нарежа едни тюлове, тази вечер това ще правя.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 05, 2009, 16:26:52 »

Взех си роклята днес, коригирана е вече. Дишането е малко трудно, но ще се преживее надявам се. С обръча е много по-хубава според мен, особено като не се разтваря максимално, а е по-малък.
Та повечето неща са свършени, агентката ни се занимава с тях. Утре ще подписваме в ритуална зала, после на ресторант и ще ми правят маникюр.
Пръстените ни пристигнаха goody Хубави са, доста тежки ми се струват, предполагам на сватбените снимки ще ги има, иначе и аз ги снимах, но нямам време да свалям и гледам.
Само младоженецът няма обувки и колан още huhhuh.gif
Не мога да повярвам, че дойде сватбата, досега все беше някъде далеч в бъдещето, просто не мога да повярвам, че ми се случва. С детето също беше така, известно време след като родих не можех да повярвам, че е истина crazy
А да, пропуснах да кажа, че го дават да вали в петък rains Знаех си аз, че сигурно така ще стане, просто няма начин. И заради това много исках ресторанта ни да е закрит, иначе си мечтаех за дневна сватба на открито. Та така, сега поне може най-много ритуала да ни развалят. От друга страна ако е мрачно ще станат по-хубави снимки, но пък ако вали къде ще се крием, за да ги направим не е ясно.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 05, 2009, 16:36:30 »

О, мила..звучиш прекрасно! супер  за роклята yahoo, супер за пръстените yahoo, а останалото ще го намерите то е ясно няма бос и с падащи панталони да бъде тати я smile
Много малко остана...а как е малката кукла? Усеща ли вече предстоящата еофория?
Ако вали пък, значи ще ви върви по вода good
Жалко, че не можеш да пуснеш снимки, но после с нетърпение ще следя крайният резултат!
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 05, 2009, 16:38:48 »

Бухтичка, много слънце ти желая  Sunshine Sunshine Sunshine и само хубави мигове в тези така кратки дни до големия ДЕН!  Girl_hide
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 05, 2009, 17:08:57 »

Много малко остана...а как е малката кукла? Усеща ли вече предстоящата еофория?
Знам ли я, тази сутрин стана в 6, но се съмнявам да има някаква връзка. Свикна милото да го разкарваме постоянно напред-назад, тази седмица не сме излизали на разходка нито веднъж, миналата само един път успяхме. Иначе едва ли нещо разбира. Аз й обяснявам и й се моля да бъде послушна и да не плаче, понеже няма да мога цял ден да се занимавам с нея, дано се случи някакво чудо и наистина да е така.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 05, 2009, 19:11:39 »

Eдва ли ще стане чудо, но е важно да сте положително настроени и всичко ще е ок! Аз моята, че всичко разбира немога да я накарам да прави каквото иска, пък като знам какво е едногодишно дете....
Ако има дребосъци, ще се разсее.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines