Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 02:04:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Бухтичка --> 07.08.2009  (Прочетена 29677 пъти)
 
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« -: юли 10, 2009, 13:47:04 »

Хайде,миличка,дойде време и ти да си имаш темичка!Желая ти спокоен последен месец и много весел "финал"!  Good luck
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 10, 2009, 15:59:47 »

О, виж кой вече си има тема - ЧЕСТИТО! С нетърпение чакам да пишеш до къде сте я докарали smile
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 11, 2009, 06:31:44 »

Честита темичка и от мен, спокойни дни и прекрасен резултат, чакаме отчетаааа  girl_wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 11, 2009, 08:41:00 »

Айде и от мен да ти честитя темичката. ь къде е отчета  Wink
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #4 -: юли 12, 2009, 10:11:04 »

И аз ще следя с интерес как върви организацията smile Ползотворна и спокойна подготовка ти пожелавам  give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 12, 2009, 12:08:05 »

Бухтичка, честита тема и от мен! Пожелавам ти спокойствие и успех с организацията и подготовката!
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 12, 2009, 13:05:01 »

Благодаря много за темата give_rose
А какво да кажа, аз полудявам вече. Почти никакво време не ми остава и изобщо не ми е до сватба. Ако някой ми беше казал сега да стягаме сватба щях да откажа без да се чудя. Просто дребната ми изпива силите и ме е много сложно да я оставям и да ходя някъде. Има доста неща за вършене още. Не съм избрала подаръците за гостите, колебая се между сто различни варианта. С почти всички хора има да се доизяснят разни неща - цветя, торта, диджей, дегустацията на менюто, украсата, корекциите по роклята.
Не сме решили още точно как ще се развие всичко през деня. Ще идват да ме вземат от вкъщи все пак, въпреки че на мен много не ми се искаше, но пак се чудим за разни неща. У младоженеца преди това идват ли гости? Нищо не ми е ясно на мен.
Поне на пробна прическа и грим успях да отида. Гримира ме Грета, много се харесах. Прическата ми я правиха в един салон в чайка, май Стела беше, също се харесах, мисля че ще се получи визията, която исках. Само се чудя как точно да ми е прибрана назад косата.
За маникюра ако може да ми споделите, нужно ли е да се прави пробен? Че моите нокти изобщо не мога да ги поддържам в момента, ноктопластики не ми се правят особено и не знам какво ще правя изобщо.
Много объркано стана всичко май, но вече наистина изпадам в ужас angry
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #7 -: юли 12, 2009, 13:24:05 »

Аз също се отказах от ноктопластика. Вчера ходих да ми пооправят ноктите, направиха ми и някаква подхранваща терапия. Така за сватбата само ще трябва да ме лакират, тъй като ноктите ми са приведени в приличен вид предварително  girl_wink

А за умората те разбирам напълно, представям си какво е и с малко детенце  girl_impossible
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 12, 2009, 13:53:51 »

Освен и аз нещо подобно да направя. Мисля около седмица преди сватбата да отида да ми почистят лицето и може и тогава на маникюр. Но се притеснявам, че може да ми се счупи някой нокът и ще са ми много къси. Те не че сега са дълги, но колкото да не е без нищо.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 13, 2009, 11:00:36 »

Айде, айде горе главата, че ще взема и аз да се отчайвам, че и при мен е така. Може да отидеш да ти направят маникюрите с гел и няма да се изпочупят.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 13, 2009, 11:12:35 »

 Wink Честита тема и от мен.Не се отчайвай със сигурност всичко ще е наред в големия ден blum
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 13, 2009, 11:48:30 »

Спокойно...дишай, издишай. Наистина още доста малки нещица трябав да се отметнат, а и чудесно те разбирам как е с малко дете. Подкрепям те виртуално.  smile Направи списък и отмятай! А иначе някой помага ли ти?
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 13, 2009, 12:02:39 »

Спокойствие и здрава храна, Бухтичке Wink. Няма да се шашкаш. Питай едно по едно което не ти е ясно и ще помагама, ако не, поне ще всяваме паника. За дребен дребен не можем нищо да направим, но за протичането на деня можем да дадем предложения.
 Обикновено в младоженеца идват част от гостите по ваша преценка (и на свекървата blum). Неговите близки приятели, близките роднини (едва ли можеш да обясниш, че приятелите са по- важни от стринките, така че по-добре и двете директории, не само родствената). Отиват да вземат кум, ако ще го правите. При нас кумовете бяха направо при младоженеца, защото бяха настанени в хотел и нямаше смисъл да се правят дандании там. И с бодра крачка идват да си крадат булка, където е добре от твоите гости да има също жива сила, че вратата иначе съвсем ще бъде изкъртена. У нас бяха моите приятелки с гаджета и мъже, братя, сестри с гаджета и един от общите ни колеги с Камен, който го бяха увлякли към нас и човекът се примири да е от страната на булката. Чичовците и лелите от моя страна ни чакаха пред ритуалната зала.
 И за отпускане на нервите - ако можеш делегирай задължения и се настрой да не ти пука дали гостите ще бъдат почерпени с целувки или с дребни сладки. Такива терзания не си струват!
 Успех!!!
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 13, 2009, 14:37:33 »

Бухтичка, честита темичка! По-спокойно я карай, така и задачките ще отпадат една по една по-бързо. Има време не се притеснявай, за ноктите може да си вземеш калмацин или мерц имаш един месец да позаякнат.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 13, 2009, 14:53:45 »

Честита темичка и от мен.
Пожелавам ти да я напълниш с много снимки и разкази за предстоящото Събитие.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines