Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 14:48:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pavla - 25 юли 2009  (Прочетена 19097 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« -: юли 09, 2009, 19:17:35 »

Pavla, не остана много време и до вашата сватба, затова хайде тук да ни разкажеш как върви подготовката. Подробности, дреболийки или просто да напишеш как в настроението.

Успех и спокойни последни дни до събитието  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 09, 2009, 19:23:49 »

Честита темичка от мен.
Наистина както казва bubka не остава много време, така че леки и безгрижни дни до края и на финала една невероятна сватба.
Ще чакам да разказваш какво сте свършили, какво остава за донаправяне и да сложиш малко снимки да се полюбуваме на красотийки smilesmilesmile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 09, 2009, 19:31:54 »

Че накъде без мен?И аз да се включа тук... give_rose Честита темичка и от мен и чакаме разказче с оставащите приготовление и вълнения  danceg
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 09, 2009, 19:44:29 »

Ехоо Павла - и от мен честита темичка. Пожелавам ти да бъдеш спокойна, щастлива и една прекрасна булка. И разбирасе подкрепям искането за разказче и снимкииииииииии. give_rose
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 09, 2009, 20:26:57 »

Бубка мерси за темичката  give_rose
Stassi, mucanka, Мърче мерси за пожеланията....
Ей наистина не остана  yahoo и може би накрая най-натоварено става. Незнам как бих се справила без Бубка, Грация, Анели и Красенцето от Казанлъшкият форум и за хилядите идейки и съвети бликащи от целия форум ....просто нямам думи, за идейките и помоща благодаря момичета  give_rose give_rose give_rose
И сега ето докъде сме стигнали:
Булката: най-накрая направи първа проба на роклята, иначе си има обувки и жартиер...ами май е това..
Младоженеца ни е готовичък: има си всичко вече....ще е малко англииски стил ццц...вратовръзка със широк възел и елече едно към едно с кумеца, различни цветове де...въпроса е че вече са готови.
По-късно ще кача снимки в галерията си...
Списака ни с гости постояно се мени, което от време на време ме изкарва от нерви...Нямаме си още меню, но до края на седмицата трябва вече да е окончателно уточнено и от там да се реши за допълнителните неща които ще се вкарват...
Имаме подараци за гостите но още не са съвсем готови, чаши за сватбата и свещи, кощнички- още не украсени, листенца от рози(изкуствени) за двете малки шаферки, органза- и аз не знам за какво просто я купих, сега си мисля да е за сълфетките от ресторанта, ако ми ги дадът предварително да си ги навържа за да създам нещо хубаво надявам се...

Иначе настраението е  yahoo поне засега...
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 10, 2009, 13:30:51 »

Хайде, честита темичка и от мен.
Пожелавам един прекрасен,слънчев ден!
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 10, 2009, 18:55:47 »

още една булка на 25.07  yahoo честита темичка мила, не остана многооо приятни дни до финала и прекрасен резултат  give_rose
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 10, 2009, 19:11:01 »

Ейййй,на моята датичка,честита тема и спорна подготовка,че няма време.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 11, 2009, 08:38:47 »

честита темичка и от мен и спокойни последни приготовления
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 11, 2009, 09:59:44 »

valia_diva благодаря ти мила! give_rose много хубави нещица си си приготвила. Влюбена съм ти в чашите...откъде ги взехте?
krisssy, Cinderella хихихи вие сте много напред бе момичета  Bravo Bravo Bravo олелел малко се притесних....
Яци много хубава рокля....
Охххх бях писала че си имаме подараци за гостите(трябваше да са готови в понеделник), да ама не ужас. Вчера се обадиха че има проблем с цената която са ни дали....много некоректни. Първо се разбрахме и ни дадоха цена от 2.40 на бройка, преди седмица се обадиха че имало продлем с нещо си там и ни вдигат цената с 0.40 ст. Казахме си ок, не е болка за умиране. И вчера за капак се обадиха че се налага оскъпяване от 1лв, което вече е наглост имайки предвид че остават 2седмици до сватбата.... Добре че си имахме и втори вариант и сега айде пак наново....Хубавото е че има и 3 вариант, които се надявам да не използваме...
Днес имаме среща в ресторанта да уточним меню и всичко което се включва, и съответно да решим какво точно да се внася...стискайте палци
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 13, 2009, 10:49:45 »

Честита тема и от мен, миличка! Пожелавам ти да запазиш доброто настроение и подготовката ви да върви по план! Неприятно е това, което се е случило с подаръчетата, наистина  angry Дано нещата се уредят!!!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 13, 2009, 10:53:14 »

Павла, какво стана с ресторанта - договорихте ли се?
А вие от къде поръчахте подаръчетата първоначално, че има такъв проблем с цената им. Наистина не е никак приятно  nea
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 13, 2009, 11:09:05 »

valia_diva благодаря ти мила! give_rose много хубави нещица си си приготвила. Влюбена съм ти в чашите...откъде ги взехте?

От Англия са, майка ми ги донесе заедно със комплекта за тортата. Но видях подобни, дори малко по-хубави от моите на центъра в Пловдив
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 13, 2009, 11:16:09 »

 yahoo Bravo Хехе, с още една булка сме на една дата,честита тема миличка и спорна подготовка,че не остана много до големия ДЕН!!!
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 13, 2009, 22:03:36 »

mucitopetrova83 благодаря ви момичета... give_rose
Бубка подараците ги бяхме поръчали в Стара Загора- фирма Евриком. Първоначално говорихме с тях януари, избрахме си вариант от продуктите които предлагат и съответно ни дадоха цена. Разбрахме се месец преди сватбата да им звъннем пак. И така и направихме, казаха че имат проблем с гравирането на чашките, и можели да ни сложат лепенки  nea което не ни хареса много като вариант но пък и нямаме много време) и се оскъпява процедурата (непонятно за мен как лепенка е по-скъпа от гравировка) с 40ст- и за капак 1лв отгоре... beating
И така сега чакаме да станат другите неща, които ни казаха че ще бъдат готови до 20/07 готови за подаряване. В този вариант е дървен медальон с снимка от едната страна и имената и датата от другата -1.55 на бройка...ще пусна снимки като дойдат с детайлите на фирмата ако на някой друг се харесат...
Вече имаме полуготово меню:
•   Овчарска салата 5.20лв -450гр
•   Св.шишче 100гр-2лв
•   Кебабче-1.20-70гр;
•   кюфте-80гр-1.20,
•   пл.пържола филе с гъбен сос-6.70-350гр,
•   гарнитура-картофи-1лв-270гр,
•   Питка-4ст
Има включени по 2 безалкохолни, 1 бира, 1л вода на човек
Алкохола от ресторанта както Бубка препоръча ще е джин или водка чудим се още... в бутилки по масите. Допълнително ще имаме ракия, вино.
За кейтъринга пред ресторанта, ще го подготвят в самият ресторант-отказахме се от алкохола и ще е предимно освежаващи напитки и леки хапки (не сме решили какви точно).
Ей пълен ден...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines