Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 19:48:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на siiu - 08.08.2009  (Прочетена 24270 пъти)
 
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 10, 2009, 13:01:58 »

Разказа ти не само, че беше увлекателен, но беше просто  Love girl Силно ви пожелавам и за напред да сте по този начин, винаги съм харесвала мъжете с въображение  и романтични натури. Пожелавам ви една незабравима подготовка. girl_wink
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 10, 2009, 13:39:20 »

Страхотна история,страхотно предложение...страхотен бъдещ съпруг! Това дава заявка за много весела и стилна сватба!  Bravo
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 10, 2009, 18:51:30 »

Честита темичка.
Наистина разказът ти е  LOVING LOVING LOVING twohearts
Пожелавам ти лека подготовка и страхотна сватба smile

И продължавай да разказваш, че нямаме търпение да чуем още и още smile
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 11, 2009, 06:42:53 »

Честита темичка и от мен, спокойни дни до финала
Мога да кажа само: невероятен старт на вашата приказка, мъжът ти е страхотно романтичен, със сигурност сватбата ви ще е приказна, а и съвместния ви живот също
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 12, 2009, 13:11:57 »

Щях да падна, невероятно предложение shok Не се съмнявам, че и сватбата ви ще бъде толкова прекрасна, успех в оставащата подготовка good
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 12, 2009, 13:29:25 »

Честита темичка, мила. Направо настръхнах докаточ четях приказката ти. Много вълнуваща и интересна, много романтина и приказна. Дано и сватбения ви ден бъде така божествен и някак си приказен. give_rose
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 13, 2009, 00:28:04 »

Много ви благодаря момичета  give_rose дори и без да се познаваме, ми е изключително приятно да споделям с вас!
Така да продължа с подготовката за сватбата...
Предполагам ще ме разберета ако ви кажа, че подготовката за мен е едно от най-прекрасните неща около сватбата. Да виждаш как мечтата ти се превръща в реалност е нещо неописуемо!!!
Тъй като аз съм булка от разстояние, първото нещо беше да намеря вас, които толкова много ми помогнахте и продължавате да ми помагате! Направих си списък с всички необходини неща и започнах да търся. През май пътувахме до Варна за 6 дена и това беше моя шанс да свърша повечето важна работа. Ето какво представлява списъкът и какво съм свършила до момента

1. Като едно от най-важните неща за мен беше да намеря точния сватбен агент за мен. Ясно е че живеем във време на финансова криза, но не понасям хора които работят единствено и само за пари. Много по-приятно е, когато виждаш че хората получават удоволствие от работата си. Спрях се на сватбена агенция "Вашата приказка", до този момент съм доволна от работата им, повече инфо след сватбата.
2. РОКЛЯТА, разбира се най-важната част за нас или поне за мен pardon Имах списък от около 10 сватбени салона, чиито сайтове разгледах и прецених че там ще намеря това което търся. Но не се получи точно така.
- "Холидей Соня" - ме отказаха с надменното си поведение  lacnl8
- "Холидей" - бяха учтиви и имаха много красиви рокли, но не и моята  sad
- "Грънчаров и син" - също бяха любезни и там си харесах една рокля,но тя беше като краен вариант!
- "Сватбен Ден" - просто ме очароваха, шивачката или дамата, която е главна там (за съжаление не знам името й) бе толкова любезна че просто не ми се тръгваше от магазина  give_rose Там си харесах рокля, предполагам че повечето от вас се сещат за коя точно става въпрос  smile , но реших да посетя още няколко салона.
Честно казано след около 6-7 магазина и без рокля, която да ме грабне от първия момент, бях малко отчаяна, но точно тогава минах покрай един малък и не особено луксозен магазин. След като хвърлих един поглед и бях готова да изляза и да продължа обиколката Я видях...най-прекрасната рокля за мен!!! Когато я облякох ми се стори още по-прекрасна!!! Трябваше да се направят някои корекции и трябваше да си я взема на следващия ден. За съжаление на следващия ден, когато я премерих все още не бе това, което искам. Грабнахме роклята и бързо при шивачката (на следващия ден летяхме за Германия обратно). Тук трябва да изкажа огромната си благодарност на "Bridal Boutique Boriana" и невероятните шивачки майка и дъщеря... те не само се постараха да изпълнят всеки мой каприз, но и останаха извън работно време, при положение че една от тях имаше 10-годишнина от сватбата същата вечер  shok Все още не съм видяла завършената рокля, но и това което направиха до тук за мен е достатъчно да съм им БЛАГОДАРНА!!! За съжаление няма как да ви покажа роклята, но ако успея ще постна няколко снимки преди сватбата, когато сме в бг вече.
Ресторанта е точно този,който искахме. "Sea Side" - прекрасна обстановка, повече инфо след сватбата  pardon
Отново прекалявам с буквичките, а и е доста късно. Утре ще продължа, за сега приятно четене със сутришното кафе  give_rose
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 13, 2009, 12:03:23 »

Ама ти наистина имаш дарба да писателстваш, вече нямам търпение да видя роклята ти  smile
Успешен ден ти пожелавам!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #23 -: юли 13, 2009, 12:25:20 »

И на мен ми стана интересно каква ли е роклята ти  blush
А за избора на ресторант мога само да те поздравя  Bravo
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 13, 2009, 12:39:32 »

Браво, миличка! Сигурна съм, че всичко ще е идеално и роклята и цялата сватба! Много е хубаво това, че си така позитивно настроена и не се изнервяш допълнително за глупости (като мен). Нямам търпение да видя роклята и аз, и всичко въобще! heart
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 13, 2009, 14:18:48 »

Муцито, не бъди сигурна че не се изнервям и аз допълнително, нали знаеш във всяма от нас живее една малка bridezilaa  laugh Но бъдещия ми съпруг ми каза неща много вярно, ако в сватбения ден се случи нещо не по план и ако аз се разстроя, то това само ще провали цялата луда подготовка  NO Така че мацки, дишайте дълбоко, премисляйте по три пъти и си мислете само положителни неща  Girl_hide

Да продължа със списъка :
3. Фото и видео. След като доста изчетох и прецених че за нас фотографията е по-важна от видеото, се спряхме на журналистическа фотография. Единствения фотограф, който ми вдъхна доверие, че няма да ме кара да позирам като всички останали булки, а просто ще улавя моментите е Ангел Ненов http://angelnenov.com/. Снимките в сайта му са изключително красиви, но разбира се моята положителна оценка той ще получи ако след сватбата съм все още толкова доволна. За видео преценихме че не искаме да дадем толкова пари и решихме да поверим тази задача на съпруга на сестра ми. Той е работил в Холивуд и разбира от видео, но проблема е че нямаме хубава камера. Тук ако може да ми помогнете със съвет. Попитах повечето си приятели и никой няма  pardon Това малко ме е притеснило, но все още не съм се шашнала  pleasantry
4. DJ - както споменах и във варненската тема, двата ми фаворита бяха Съни и Уили. Съни беше зает, с Уили се срещнахме и го ангажирахме. С него почти всичко съм уточнила, остават само игрите за ресторанта. А той междудругото също така ще усигури звука за церемонията.
5. Сватбените чаши са ето от тук http://vgcatalog.com/ , имат изключително богат избор. Ние решихме да отидем до склада им в София и да си изберем на място, не останахме разочаровани  good
6. Сватбеното вино, менчето и питата, майка ми ще ги подготви.
7. Подаръците за гостите представляват торбички от органза в светло розаво, вътре с тънка синя креп хартия (хартията я сложихме защото органзата е доста прозрачна и й се губи цвета, комбинацията от светло розаво и синьо е уникална) в торбичките ще има малко стихче и благодарствени думи, а също така семена за красиви цветя.
8. Сватбената торта е на Гала от Ламур. След доста издирване, намерих нейни кординати и през май се срещнахме, избрахме модела на тортата, стойката, пълнежа и се договорихме да се чуем преди сватбата. Преди няколко дена поръчах и малка тортичка за кумата.
Първоначалната ни идея беше да няма надиграване с кума и кумата, но тъй като кума е немец решихме че ще е забавно да го видим да танцува ръченица  DANCE
9. За цветята имам два варианта, или Джунглата или едно малко магазинче, което ми го препоръча баща ми. Най-вероятно ще са от малкото магазинче тъй като баща ми ги познава и знам че няма да има издънки. Като букета ми ще е от кумата по мой дизайн, украсата на колата и булченската маса в същия дизайн. Цветята ще са - лилави лалета и бели хризантеми. Като имам въпрос към вас, ако познавате някой в цветарския бизнес моля, питайте дали ще има проблем с лалетата в началото на август. И в двата цветарски магазина ми подтрърдиха че няма проблем, но сватбената ми агентка каза че нямало как да стане  huhhuh.gif
9. Гримьора е Маруся, разбира се! Фризьор ще е фризьорката на майка ми, а маникюр още не съм решила къде  pardon
10 Хотел за гостите - Алекта, намира се на 2 мин от ресторанта, затова го избрахме!

Горе долу това са основните неща ако се сетите нещо питайте, а аз ще помисля и ще допълня пропуснатото... За сега приятно четене  give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 13, 2009, 14:26:26 »

siiu, страхотни са снимките от този фотограф. Сигурна съм, че вашите ще са още по-красиви.
Всичко си измизлила до най-малката подробност, не ви остава много, но съм сигурна, че ще бъде една запомняща се сватба.
Всичко ще е в лилаво ли?Лилавите лалета са много красиви. good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 13, 2009, 15:56:31 »

Така е, прав е човека, май трябва да се всушваме повече в думите на половинките си nea
За тортата- нямам какво да ти кажа, ти си знаеш и нашата от къде е и коя е, я кажи за кумата сега! И там ли ще ни е еднакво?
Ангел Ненов- супер, много добро попадение според мен, за нашата дата беше зает и  още ме е яд малко.
Ди Джея ми беше втория фаворит, даже не съм сигурна дали не беше първия... (ясно, че ние сме с другия) funnytooth
Въобще вълнувам се много покрай теб, защото доста неща са ни почти еднакви (то ти си знаеш, де).
Успех ти пожелавам и все така пиши дъълги постове, че ми е драго да ги чета наистина! give_rose
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 13, 2009, 17:34:41 »

siiu, за пръстените нищо не споменаваш. Избрахте ли си, какви, къде как... Много добре върви всичко според мен. И добър отчет даваш обаче за всичко blum Водя си и аз записки какво сме направили и какво не, по твоите. Много добре звучи всичко както го разказваш до сега. Успех и с по-нататъшната подготовка. Ще следя темичката good

П.С. забравих да попитам - а медения месец twohearts
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 14, 2009, 09:41:59 »

Муцито, относно кумата какво да кажа...първо мислехме да няма надиграване с дарове за кума и кумата, обаче като бяхме при Уили и той ни показа предишни сватби, чесно да ти кажа толкова ми хареса, изглеждаше че всички много се забавляват... и като си помислих с нашия мил кум дето е от друга държава и идея си няма що е то ръченица, колко смешно ще се получи просто нямаше как да не се съглася. Съответно кума ще танцува ли, няма как без кумата  pardon За нейната торта, какво да кажа, не съм я показвала на Галя, просто и обясних да бъде в същия дизайн, 8 парчета, в лилав цвят, тъй като това ни е цвета на сватбата.
ani_4ka_p, да всичко или поне основните детайли ще са в лиалаво  Girl_hide
princesata9 , пръстените вярно че ги забравих, благодаря за напомнянето  girl_wink
Да продължа с нещата които забравих вчера...
1. Халките (има ги в галерията) са от Хугасиан - Варна, бяло злато, изчистени, но широки. Купихме и още едни от сребро, ей така, харесаха ни и решихме да ги менкаме от време на време  pardon
2. Бижутата (и тях ги има в галерията) представляват наниз от перлички - гривничка и колие smile
3. Масаж, козметик...тъй като аз едно време живеех в София и повечето ми контакти са там. На 3-ти ще летим до София и ще свършим повечето работа като - козметик - кола маски, почистване на лице и т.н., масаж и трябва също така да си направя цвета на косицата   Makeup

Днес направих и календар-списък. Тъй като знам че ще забравя някои неща съм ги написала по дати в календарче  write
Днес имам за задача да направя хореографията на първия танц. Има ли такива като нас, които ще правят танц-изненада, нещо такова имам предвид http://www.youtube.com/watch?v=Vqiw-Kqtlr0
Моля, кажете какво мислите, а също така за лалетата и за видеокамерата в предишния ми пост ако може да споделите мнение smile
« Последна редакция: юли 14, 2009, 09:49:00 от siiu » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines