Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 06:33:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНАТА ТОРТА!  (Прочетена 300155 пъти)
 
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #885 -: декември 06, 2007, 14:07:22 »

Много хубави торти Alannah, всичките са много интересни и нестандартни и изглеждат много вкусноооо, мммм.  Torte
Активен
ofelinka
Новак
*
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #886 -: декември 18, 2007, 12:39:15 »

Ето я и нашата тортичка: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4737007
Поръчахме я в "Маркрит", пълнежа е шампанско, целувки и шоколадов мус.Излезе 200 лв, капарото за стойката също 200 лв.
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #887 -: декември 18, 2007, 13:35:31 »

Яяя аз съм пропуснала да се разпиша тук..Ето я и нашата торта girl_in_love
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #888 -: декември 19, 2007, 09:00:34 »

beb4e, къде е тортата?!  smile
Е как къде? huhhuh.gif Би трябвало да прикачих снимка blush Няма ли я huhhuh.gif
Ето слагам пак
« Последна редакция: декември 19, 2007, 09:02:26 от beb4e » Активен
bonbona
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #889 -: януари 05, 2008, 14:31:43 »

Много ми хареса тортата на Вероника точно такава искам е аз.Вери колко пари и откаде си я поръчала?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #890 -: януари 10, 2008, 11:25:15 »

снощи на слави гостуваха сладкари от сладкарница "лъки" направиха страхотни неща,сигорно и сватбените торти ще са истински красоти
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #891 -: януари 12, 2008, 23:27:46 »

Ние се чудим дали да не минем на вариант малка торта и отделни тортичка за всеки гост вместо една голяма торта. Обаче пък големите сватбени торти си имат своя чар,та доста се двоумим по темата  Girl_sing
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #892 -: януари 13, 2008, 12:05:12 »

Аз имам голям проблем с тортите - всички ми харесват  pardon И тези на много етажи един върху друг, и тези, на които етажте са отделени, и тези като дърво/храст, и тези, които са една огромна торта на един етаж, и малките тортички и те... А трябва да избера една. Най-много да покажа снимки на милото той да избере girl_wink
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #893 -: януари 20, 2008, 14:55:19 »

снощи на слави гостуваха сладкари от сладкарница "лъки" направиха страхотни неща,сигорно и сватбените торти ще са истински красоти

Тортата на сватбата на Стефка Костадинова е от Лъки и е страхотна. Аз мисля да ги проверя на място като цени и вкус. От 100 грама сладки засега се отказвам, защото не ми допадат пълнежите - много са тежки, а за лятото ми се иска нещо по-леко. Освен това ако правим малки тортички за гостите там са по 5 лв. тортичката, което за 120 гости прави 600 лв, което ми се струва много. Засега вариантите според мен са Лъки и Романс.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #894 -: януари 26, 2008, 19:24:19 »

Вижте каква сладурска торта с малки тортенца или по-скоро тарталетки ако не се лъжа. Много е подходяща за някоя пеперудена сватба  butterfly


* Butterfly_Ballerinas_1_.jpg (72.28 KB, 449x709 - видяно 656 пъти.)
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #895 -: януари 27, 2008, 20:59:25 »

ето една торта на морска тематика


* 35624_926992.jpg (12.04 KB, 304x400 - видяно 5692 пъти.)
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #896 -: януари 28, 2008, 20:38:13 »

една тортичка


* elegance[1].jpg (91.53 KB, 500x625 - видяно 826 пъти.)
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #897 -: януари 28, 2008, 20:38:54 »

и още една


* rosita_wedding_cake[1].jpg (74.25 KB, 500x375 - видяно 652 пъти.)
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #898 -: януари 28, 2008, 22:34:20 »

А вижте тази, много е шантава:


* Pa070007.jpg (31.15 KB, 288x384 - видяно 7888 пъти.)
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #899 -: януари 29, 2008, 12:05:22 »

Здравейте,

понеже виждам, че говорите за сладкарница Лъки, а нашата торта беше от тях, реших и аз да споделя нашия опит с вас:

След дълго обикаляне и избиране се спряхме на тях. Искахме плодова торта - затова се съгласихме да е на отделни етажи, защото иначе само шоколадовите могат да са една цяла. Тъй като никъде другаде не ни предложиха плодове, решихме че макар и по-скъпа от другите - поне е каквато искаме.

Управителката беше много мила, хапнахме на място по един модел торта - харесахме малинова с целувки.
Разбрахме се за цената - 90 парчета по 4.90 лв. (Ако я хапвате в салона в ЦУМ - едно парче е 5.90). Декорацията - няма проблем - каквато искате, не се оскъпява. Дават ни един голям каталог - да гледаме. Питам аз - ако ви донеса цветни снимки на модел - може ли да се направи - да, няма проблем. Доставката (за такава голама торта) - безплатна, нищо че е за Симеоново.
 yahoo
След 2 седмици отиваме да капарираме.
Нося си аз снимки на 4 модела торти, от които искаме да сглобим една. И тя поглежда снимките и казва: Аз не помня дали ви казах, че за торта по ваш модел, се доплаща по 1 лв. на парче. Е, в този момент, към края на сватбената подготовка, след като сме се виждали и говорили с всякакви идиоти, на мен леко ми кипна и казах:
При цена 4.90 лв. и торта от 90 парчета - по 1 лв. отгоре за декорация??? Благодаря!
- в този момент си хващам разпечатаните листенца - (няма да ми гледа моделите я!), Казвам - на половинката "хайде", и ставам да си ходя. Това беше най-бързата ми реакция, преди да и кажа какво точно мисля...  crazy

И изведнъж тя ми сграбчва листата - ама момент... А то вие с цветя искате, то и ние тук правим цветя, взима ми листатаи става - чакайте да говоря със сладкаря... и отива в кухнята. Връща се след 5 минути, в които аз се опитвам да се поуспокоя  beating - да, няма да доплащаате, цената е 4.90 на парче, по вашия модел.
Започва едно старателно описване, етаж по етаж и рисуване на кртинки. В крайна сметка идва момента за документите, вписахме капарото и... 10 лв. доставка... shok В този момент само се спогледахме с половинката... И явно вече и на двамата ни беше все тая... платихме си капарото+ доставката. Не е въпроса в 10-те лева... 500 +/- 10 - все тая, но става дума за принципи, за предлагане на услуга и реноме на фирма... ("Днес обещава ли се или се дава?", както се казва...)

В деня на сватбата всичко беше ОК - тортата беше на линия, беше по-красива отколкото очаквах. Имаше останали лаленца от декорацията на масите, които сложихме на тортата и стана супер. Когато я опитах... Беше супер! Малинова, свежа... Гостите си облизаха пръстите, дечицата си събраха захарните цветя! Бяхме супер доволни!  Чак на другия ден се присетих - супер, супер, ама нямаше целувки... Казвам на половинката - и той, да бе вярно! Много готина, малинова с целувки  pleasantry
Това в никой случай не я прави по-малко вкусна, ама защо така... tease

И последното, с което ме довършиха - понеже трябваше да върнем ние стойката, за която бяхме оставили предплата, отиваме в ресторанта - а там 3 стойки... Звъним в Лъки - ми не могат да си я опишат... Взехме една метална, те после обадили, че тяхната е дървена - е да, но в ресторанта имаше самоо една дървена с 15 см. височина... А нашата стойка е на 3 етажа... angry От сладкарницата ни казват звънете в цеха, от цеха и те не знаят, в ресторанта не искат да я дават, ако не е ясно коя е, че другите стойки са на други фирми...  Та се обаждахме сто пъти в ресторанта, ходихме три пъти, заради едната стойка... И тъй като заминавахме за 20 дни след сватбата, искаше ми се го оправим, преди да сме заминали, не исках да ангажирам плизки и приятели с глупости. И вместо да стягам багаж за меден месец - аз се занимавах със стойките на Лъки!

В заключение - тортата беше страхотна, много вкусна, сладкарите им са добри, имат усет и фантазия!
Но организационно и като услуга - пълна скръб! Затова и нямах желание да ги похваля, макар и тортата да беше готина!
Моля да ме извините за дългия пост, но все ми се струва, че когато се предлагат услуги на високи цени в тази наша България - все трябва да се търси и съотвествие в качеството на услугата!

На всички решили да поръчат торта в Лъки - няма да съжалявате, само внимавайте с организацията, за да не си разваляте настроението с планирането. Сега като си го чета, даже ми е и смешно, но тогава не ми беше  Wink Wink Wink ама хич!
А ето я и нея, моята толкова чакана и любима торта:  smile


Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines