Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 26, 2024, 14:08:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНАТА ТОРТА!  (Прочетена 307329 пъти)
 
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #45 -: август 31, 2006, 12:35:11 »

Нашата торта ще бъде кръгла, на няколко етажа като основният цвят ще се доближава до този на роклята (шампанско) и ще бъде декорирана с цветя, които ще са абсолютно идентични с тези в косата ми, както и от букета :-))))) Доста стилно и същевременно оригинално ;-)

Ама съм скромна........  blush
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #46 -: август 31, 2006, 13:20:51 »

Ами така както се съчетават обувките и чантата например, ние сме решили и цветята от украсата, с тези от букета, в косата ми, на ревера на мъжа ми, а така също и по тортата да бъдат столово издържани и от един вид :-)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 31, 2006, 15:23:44 »

Иначе и ние държим всичко да е стилова оздържано и всяко нещо да се връзва едно с друго!!! good good good
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 05, 2006, 11:35:08 »

Хубаво  е да е стилно ама не прекалявайте . Иамше една сватба на която булката беше с лилава рокля покривките на масите също, поканите и те в лилаво всичко за тортата само не знам но сигурно и тя е била. За това не се увличайте  Blush
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #49 -: септември 05, 2006, 12:11:21 »

Когато става въпрос само за елемнт не мисля, че би се преувеличило...Виж това за лилавия цвят.... bad Но хора всякакви, всеки прави така както го разбира за добре...
Активен
GALADRIEL
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #50 -: септември 07, 2006, 08:47:23 »

Момичета,здравейте!

Имам един въпрос,който от вчера ме притеснява.Колко струва все пак една сватбена торта?
Знам че много зависи от това на колко етажа е,каква е украсата и т.н,но дайте ми горе-долу нормалната сума,която например вие сте дали или ще дадете?
Благодаря:)
Активен
GALADRIEL
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #51 -: септември 07, 2006, 08:56:21 »

Пуснала съм тема явно не където трябва,затова да питам и тук колко пари горе-долу е нормално да се даде за тортата?
Активен
joy
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #52 -: септември 07, 2006, 09:09:01 »

Цената е на парче - ти преценяваш тортата от колко парчета ще е - дали ще има за всички гости или ще е само за вас с кумувете, а за гостите ще подготвите по-евтин вариант (пасти с приблизителния вкус на вашата торта). Най-често срещаната цена на парче е 2,50, но се стига и до 4,50-5 лв. "Романс" - Симеоново предлагат и за 1,60 лв.
Ако искаш стойка, се плаща депозит от 200 лв.
Активен
GALADRIEL
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #53 -: септември 07, 2006, 09:23:20 »

Благодаря ти за инфото.
Ние вчера избрахме тортата,но дори не се замислихме върху цената.Просто отидохме в 100 гр сладки и си я капарирахме.Наистина е много красива,цената й е 252 лв.Парчето е 2,80лв.
Нямах представа скъпо ли е или не,затова реших да ви попитам.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #54 -: септември 09, 2006, 23:56:30 »

"Шоколадова перла" от 100гр сладки. 2.80лв на парче - 140 парчета! Най-вкусната торта, която съм яла (а аз не обичам торта)!!!


* IMG_1971 (Small).JPG (43.08 KB, 320x480 - видяно 554 пъти.)
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #55 -: септември 10, 2006, 14:02:03 »

Аз също уважавам изключително много "100 грама сладки"  drinks drinks drinks Предлагат перфектен вкус и уникален дизайн :-) Изделията им са винаги пресни, което не е за пренебрегване. Е цените са им малко завишени, което е заради наложеното име на пазара.

И все пак мисля, че хубава торта може да се поръча и в някоя не чак толкова популярна сладкарница и попадението пак да бъде много успешно ;-) Всичко е индивидуално........ Зависи от бюджета, с който разполагате, от стила на сватбата, от това до колко държите на името и т.н.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 11, 2006, 10:28:52 »

Ние намерихме една такава сладкарница със собствено производсво и цената на парче е 0,50 ст. Тортата беше по наше желание във формата на сърце на три етажа и шоколадова разбира се ! Беше много вкусна и предлагат тортатат ви си стои на стойката режете захранвате ,правите каквото правите и после се прибира а за гостите от същата торта  се дават парченца  направени предварително. Това беше идеално защото сърце не се леже на еднакви парчета и с готовите парчета беше идеална идеята а тортата си остана цяла е освен там където ние резнахме smile
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 11, 2006, 11:16:47 »

Това е нашата торта - във формата на сърце , беше много вкусна и ни излезна тортата плюс готови парчета за гостите отделно - за да не се разваля тортата - 130 лв. Гостите ни бяха 120.
Активен
dessi
Любопитен
*
Публикации: 49


« Отговор #58 -: септември 28, 2006, 20:00:44 »

 :!моля те кажи коя е тази фирма  с 0,50 ст парчето- доста изгодно, къде се намира-  yahoo може и на лични, Мерси
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 02, 2006, 12:03:13 »

Нашата торта, както вече съм споменавала, беше подарък от ресторанта! беше на 3 етажа, всеки с формата на сърце, различно по големина, беше прясна и много вкусна!!!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines