Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:51:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова съм тук...  (Прочетена 16218 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« -: юли 05, 2009, 19:33:51 »

Здравейте,обраъщам се към вас с въпроса,а той е следния...мога ли да пиша във вашите темички и без да съм бивша или поне за сега и да не съм и бъдеща булка???Питам,защото никъде не открих този въпрос и съответно отговор.Благодаря ви предварително и много ще се радвам,ако ме приемете,защото вашите теми са много интересни за мен.  good
« Последна редакция: юли 05, 2009, 19:41:38 от mucanka » Активен
Силвето
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


Където има истинска любов, винаги стават чудеса!!!


« Отговор #1 -: юли 05, 2009, 21:42:23 »

Чета форума от почти една година, но досега не се престраших да пиша, точно защото нито съм бивша, нито бъдеща булка( в момента даже нямам и приятел). И все пак форама е страхотен, хората са много сърдечни и ви пожелавам само успехи  give_rose
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 05, 2009, 21:45:07 »

Момичета, що за въпроси задавате, мацки.... Разбира се че можете, ние тук да не би да искаме свидетелстовото за брак или пък годежния пръстен да видим, ама ха.... Има много сред нас, които са като вас - не са бъдещи булки, или поне не скоро, има такива, които и гаджета си нямат, но пък всички се чувстваме добре заедно и това е  важното. Смело нападайте темите, които са ви интересни и това е!

Добре дошли и на двете ви!!!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 05, 2009, 22:48:39 »

Много страшно много съм благодарна за сърдечното посрещане нямам думи да изкрещя на целия свят от радост  yahoo.В този форум наистина ми е много интересно и хубаво,мога да стоя по цял ден в него и да чета всяка една тема(е не,че не съм де).... blush
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 06, 2009, 08:56:27 »

 mucanka   аз също не съм бивша булка ..... надявам се за вбъдеше да съм настояща  smile
Но пък това не ми пречи да четя теми и да участвам в тях .... а и вкички тук са толкова мили и приятелски настроени ....че влизането във форумаи общуването  ме разтоварва от ежеднивните задължения ...за което Благодаря  give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 06, 2009, 09:06:37 »

И на мен много ми допада обстановката тук,защото както казваш всички са много мили и любезни,а и тук наистина можеш да се разтовариш,да прочетеш и не само да прочетеш,но и да научиш нещо ново  good.Весело ми е тук  yahoo
Активен
Силвето
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


Където има истинска любов, винаги стават чудеса!!!


« Отговор #6 -: юли 07, 2009, 09:36:18 »

Наистина много благодаря за топлото посрещане  yahoo С такова невероятно удоволствие ви чета, а и както другите момичета вече са казали хората са толкова мили и обстановката е много зареждаща че то просто те тегли насам  blush 
Активен
sonya_georgieva
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #7 -: юли 10, 2009, 22:48:08 »

Здравейте от мен!Аз също отдавна чета форума, но все не ми остава време да се регистрирам. За мен е интерсно да го чета, тъй като работя към една сватбена агенция и той ми помага много Bravo
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 12, 2009, 23:58:36 »

Здравей и добре дошла  Welcome,дано ти бъде много интересно и полезно,тук всички са много мили и любезни  give_rose
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 13, 2009, 22:14:24 »

Всеки нов е добре дошъл, няма значение бивш, бъдещ, настоящ и другите му там тем подобни. Всеки, който има желание е добре дошъл. Аз го казвам от мое име, защото обичам да се запознавам с нови хора и харесвам, когато срещам повече. Предполагам, че обмена на ифнормация и контактуването на никой му не е излишно. Welcome на всички Wink
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 12, 2009, 15:52:58 »

Да всеки е добре дошъл!няма значение дали сте бъдещи булки !Всеки има право да пише , където може!
Активен
shevkenova88
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #11 -: февруари 04, 2011, 20:03:28 »

Здравейте,аз съм нова във форума smile Реших и аз да се регистрирам,защото на мен също ми предстои сватба тази година лятото и много се валнувам. Ща се радвам да споделя заедно с вас,радостта ми и вълненията ми  smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 04, 2011, 23:40:04 »

 Welcome на всички момичета! Тук всеки е добре дошъл и би могъл да бъде полезен, независимо дали е бивш, настоящ или бъдещ! Винаги е хубаво, когато позитивни хора се събират да общуват, а те тук са много! yahoo
Активен
darinea
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


Your love is all I want to wear


« Отговор #13 -: юни 16, 2011, 22:30:19 »

Ехааааа, може ли пък точно в тази тема да не се отразя!!!! То е ясно -  new user  pardon Откакто открих форума преди около 2-3 години, периодично го следя, като ме хване сватбената мания, после дълго време не влизам и после пак, та познавам задочно някои от вас, особено които сте по-отдавна тук. През цялото време съм си представяла как и аз ще се включа активно, като ми дойде времето за сватба. И ето, че сега този момент дойде. Вълнувам се много и съм много радостна, не само заради това, че най-после започвам и аз подготовката, но и защото ще се запозная вече наистина с всички вас! Така че - здравейте и радвам се, че съм тук!  yahoo
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 17, 2011, 21:37:39 »

Добре дошла! give_rose
Приятна подготовка за големия ден!
Щом четеш отдавна значи вече си се ориентирала във форума-нападай смело отчетната тема за съответния град,както и всички останали,в които ти е интересно и приятно!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines