Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:16:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Почистване в дома преди сватбата  (Прочетена 8780 пъти)
 
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« -: юни 03, 2007, 20:51:59 »

Мен много ме вълнува този въпрос напоследък!
Не мога да се доверя изцяло на някоя напълно непозната жена и да и отворя дома си. А добрите помощници не си ги дават...  Cray  Аз не мога да почистя къщата, защотоси пазя ноктите, а и ръцете (въпреки, че мога да ползвам ръкавици, ама..)... girl_impossible А обичам и искам да е стерилно чисто... (малко съм лудичка)...
Кой почисти вашата къща преди Денят?
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 03, 2007, 20:53:55 »

Mama и аз..... pardon
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 03, 2007, 20:55:26 »

мама почисти всичко,аз нямах много време да се прибера в къщи ,имах толкова задачи да свърша
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 03, 2007, 20:56:16 »

Даа, хубаво е да е почистено и подредено в дома за деня на сватбата!!! good Bravo У нас почистихме двете с мама, мамкарче, за да съм честна ще кажа, че тя свърши почти цялата работа, защото не ми даваше да пипам нищо, за да си пазя ръцете!! pardon

Аз лично също не бих се доверила на някоя непозната жена или фирма, все пка в днесшно време е малко опасно да пускаш който и да е в дома си!! crazy
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 03, 2007, 21:43:03 »

 crazy очевидно аз полудявам laugh
не мисля че живея в кочина че да се скъсвам от чистене ден преди сватбата.мисля че едно по обстойно чистене 2-3 седмици преди сватбата и леко освежаване ще сварши работа,а на един прах и чистенето с прахосмукачка едва ли ще ми се повредят ръцете.olive теб кой ти чисти къщата по принцип?
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 03, 2007, 21:52:35 »

 Wink good Wink good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 04, 2007, 08:12:04 »

съгласна съм с маслинка,и аз така мисля да направя, още повече че сватбата ми ще е в родния ми град и едва ли ще имам повече от 3-4 дена престой в къщата на мама преди сватбата!!!!!
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 04, 2007, 08:40:30 »

Мен ще ме вземат от апартамента на майка ми и баща ми, така че едва ли ще се включа в чистенето, още повече че те преди няколко месеца правиха ремонт и всичко си им е свежо.Само една прахосмукачка и праха и готово. И в моя апартамент ще е същото, а и там нищо няма да се прави, само ще е пълен с гости от други градове.И така. Чистенето преди сватбата не е нещо в което ще вложа много време и енергия в общи линии.
Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #8 -: юни 04, 2007, 19:43:01 »

Абе аз чистя, maslinka... ама сега си пазя ръцете и ноктите, а и нямам вообще време.  Girl_sing
Аз не живея при родителите си, а майка ми си има чистачка и  не мисля, че ще се навие да чисти в нас...  huhhuh.gif
Днес се свързах с една жена, ще видим какво ще става, в сряда ще се срещнем  smile
« Последна редакция: юни 04, 2007, 19:46:25 от olive » Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 06, 2007, 11:12:14 »

Аз за чистинете съм си решила да го направя аз - майка ми я оперираха наскоро и неискам да я натоварвам-почвам сега основно почистване ,но малка по малко.А и лелите ми ще ми помогнат доста те и двете от 01.07 са отпуска и са разпределени вкъщи за помагачки.Не е толкова сложна процедура чистенето,а и аз сега си поръчах ново обзавеждане за стаята,от която ще ме вземат.
Има и друг момент- всички сватбари ще влязат с обувките или ще ги караш да се събуват и пак ще е мръсно дори и след първия
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #10 -: юни 06, 2007, 12:06:39 »

crazy очевидно аз полудявам laugh
не мисля че живея в кочина че да се скъсвам от чистене ден преди сватбата.мисля че едно по обстойно чистене 2-3 седмици преди сватбата и леко освежаване ще сварши работа,а на един прах и чистенето с прахосмукачка едва ли ще ми се повредят ръцете.olive теб кой ти чисти къщата по принцип?

Аз подкрепям maslinka.Момичета я го давайте по спокойно...
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 08, 2007, 13:45:32 »

Ами ние с мама ще освежим къщата, ще измием прозорците, ще изперем пердета и килимите и това ще е.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 08, 2007, 13:49:11 »

Ами ние с мама ще освежим къщата, ще измием прозорците, ще изперем пердета и килимите и това ще е.

Голди, мисля, че това е достатъчно!!! Bravo Bravo Bravo на вас!!! good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 01, 2007, 13:33:20 »

ох от 11.08 мама ще е в къщи и познайте  witch до 17.08 всичко трябва да е лъснато
направо се 1удя къде да се изнеса laugh
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 16, 2008, 16:15:24 »

и аз си мисля да се направи едно по-обстойно почистване на апартамента 1 седмица преди сватбата, а деня преди .....само една прахосмукачка и прах... pardon
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines