Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:46:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли - 11 част  (Прочетена 219902 пъти)
 
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 04, 2009, 14:22:13 »

Абсолютно НИКОГА и на НИКОЙ не трябва да позволявате да ви диктува нещата.Разни там лели с изкривено чувство за стол и визия за вида на една булка можете само да им теглите по 1 майна.Много се дразня,когато някой се опита на мен или изобщо на някой да налага нещо.
 diablo diablo diablo diablo diablo diablo diablo diablo diablo
Тъй че момичета,решавайте си сами. tease
Активен
akhala
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 04, 2009, 20:04:38 »

Момичета, моля ви, помагайте! Направо се разбих да гледам рокли по наши и чужди сайтове, списания... Има много красиви неща, но нищо не беше точно така, както го искам! Обиколих някои магазини в София и Асеновград, но попаднах общо взето на неща, които ми се струват натруфени, явно типът "принцеса" не е моят. Сега общо взето от три различни рокли съм си харесала долната част на роклята, деколтето и гърба. Бихте ли ми препоръчали къде биха могли да ми я направят, като се използват качествени платове, а има и бая камъчета "Сваровски" да се слагат.... 
« Последна редакция: юли 04, 2009, 20:55:32 от akhala » Активен
monica
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 04, 2009, 20:21:54 »

Може ли да ми дадете съвет коя рокля да избера
http://www.demetriosbride.com/intl/collections/blue/highres/B155_DEM0848.jpg
http://www.demetriosbride.com/intl/collections/blue/highres/B152_DEM1655.jpg
http://www.demetriosbride.com/intl/collections/blue/highres/B148_DEM0135.jpg
Благодаря
Активен
veni1007
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 04, 2009, 22:37:16 »

Akhala здраве прочетох ,че не си падаш по роклите тип"принцеса" или "тортичка",както им казвам аз и понеже и аз не съм,моята рокля я шият в "Хрисима" http://www.hrisima-bg.com/bg/gallerybg.html имат магазини в Сливен и Пловдив. Разгледай сайта -там няма много рокли ,но днес бях на проба и съм доволна -450лв. ми е роклята
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 05, 2009, 13:26:11 »

Monica, на мен пък втората ми е от любимите, така че ще съм пристрастна. Аз съм за нея, направо е прелестна Girl_hide
Вени, нали ще пуснеш снимки на роклята ти, защото това, което се вижда от сайта не е много, особено пък по отношение на булчински рокли give_rose
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 05, 2009, 20:21:36 »

Здравейте! В галерията ми качвам една снимка с една рокля, която мерих и моял да ми кажете какво мислите за нея...
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 05, 2009, 21:25:59 »

Моника,трябва ти да прецениш кое как ще ти стои;защото може на пръв поглед сравнително изчистена и класическа рокля да те прави ослепителна,а нещо,което си си представяла като роклята-мечта може да не ти хареса на теб въобще!
Светла-ету хубава е,но ми се струва,че нещо с удължен корсет и линия малко повече по тялото ще ти стои прекрасно!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 06, 2009, 10:45:49 »

 svetla_ety, и аз мисля, че въпреки че е хубава, не е точно твоята рокля. Някак си, с този набор на талията там плата става повече и не се подчертава твоята талия. Не е достатъчно във формата амфора, което, според мен, трябва да е идеята на този силует. Аз бих търсила нещо, което да ме прави да изглеждам с тънка талия. Но пък самата рокля е много хубава, семпла, с много стилен акцент по ръбчето. Поздравявам те за вкуса  Bravo Bravo.
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 06, 2009, 18:02:32 »

 yahoo момичета здравейте, да ви се похваля днес си взех роклята  която ви показах предния път yahoo безкрайно съм щастлива и доволна  give_rose успех на всички
Активен
akhala
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 06, 2009, 19:31:07 »

А за шиенето на рокля, какви мнения има за Жана Джинева от Асеновград??? А има ли е някоя фирма от София за препоръчване, която се справя креативно и изискано?
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 09, 2009, 00:47:27 »

Мони, на мен, мила, пък най-много ми харесва втората. pardon
Тук ще прочетеш различни мнения, всеки е с различен вкус, трябва сама да си решиш, нали знаеш  Wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 09, 2009, 14:29:51 »

mucanka, какви точно сайтове ти трябват? Български, роклите от които можеш да си купиш, или чужди, роклите от които ще ти харесат? Ако е от първите, напиши си в Гугъл имената на Ателие Симон, Холидей, Холидей Сона, Росица Котюр, Контеса, Грънчаров и Син. Това се сещам, има много още, естествено. От тези за гледане, мои любими са Rosa Clara, Jim Hjelm, Pronovias, Priscila of Boston, в Brides.com има доста различни дизайнери и от там съм харесвала разкошни неща. Успех good
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 09, 2009, 15:42:09 »

Благодаря много за бързината с която се отзовахте  god godgod.Всичко ще ми е от полза! good
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 09, 2009, 16:14:52 »

Ей това е моят любим http://www.maggiesottero.com/
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 09, 2009, 18:15:59 »

Ей това е моят любим http://www.maggiesottero.com/


напълно съм съгласна,и за мен е най-добрия Bravo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines