Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:14:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли - 11 част  (Прочетена 219909 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: юли 01, 2009, 16:30:02 »

Булченски рокли
 1 част,
2 част, 3 част,
4 част, 5 част, 6 част,
7 част, 8 част, 9 част, 10 част
« Последна редакция: юли 01, 2009, 16:35:12 от maria_lakova » Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 02, 2009, 14:02:37 »

Какво да ви кажа момичета - много , МНОГО ви благодаря на всички.Наистина сте супер. butterfly Flower Относно татусите аз съм от типа  moto и много си си ги харесвам, всички съм си ги правила с желание и не съжалявам за нито една от тях.Скоро ще ви покажа и роклята , с която ще съм в крайна сметка.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 02, 2009, 14:22:27 »

dezmand, ако не си ме разбрала, искам само да уточня, че нямам нищо против татусите и твоя конкретно (и аз имам). Исках да кажа, че просто до материята на роклите, с които си се снимала, боите бледнеят. Затова ти предложих да го акцентираш, а не да го скриеш. Така може да се получи ефект на бижу. Дори и само да подчертаеш цветовете ще е достатъчно.
Активен
Тулумба
Любопитен
*
Публикации: 46


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 02, 2009, 14:55:41 »

Момичета, може ли да ми кажете къде се предлагат изчистени, стилни булченски рокли. Ходих по магазините на "Пиротска", но нищо не ме заплени. Навсякъде тип "Принцеса", а това не е моят стил girl_impossible
Тъй като не обичам да обикалям магазини / жена-мечта Wink/, питам вас, за да се ориентирам по-бързо.
Активен
vaniana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 02, 2009, 15:05:22 »

Зависи до каква цена търсиш рокля.
М Тyler  в София предлагат изчистени рокли, в Холидей сона има 2-3 модела, ателие Симон, в Милениум на Солунска имаше 2 модела. В повечето магазини предлагат модели тип "Принцеса"....това се търсело.
Активен
Тулумба
Любопитен
*
Публикации: 46


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 02, 2009, 15:26:27 »

Около 600 лв.
Все повече ми се върти в главата да я дам да я ушият, но се страхувам, че резултатът няма да е такъв, какъвто искам.
vaniana  give_rose
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 02, 2009, 15:51:24 »

 yahoo момичетааа да ви похваля днес си капарирах роклята... направо не мога да повярвам че намерих моята рокля..мн съм щастлива yahoo Girl_hide във  вторник  ще си я взема


* tfrete.jpg (69.94 KB, 565x1190 - видяно 686 пъти.)
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 02, 2009, 16:08:47 »

Роклята е супер, откъде е?
give_rose от сватбен център софия в младост 4 е
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 02, 2009, 22:54:26 »

Alucinado  благодаря ти за идеята за татуса, мисля да се възползвам от нея  Bravo
kateto87  роклята ти е много хубава и ти стои прекрасно , да ти е честита
svetleto77 миналата седмица се върнах от Асеновград и в доста магазини имаше изчистени рокли , пък и навсякъде ще се съгласят да ти ушият такава, така че ако не ти се обикаля просто си занеси модела и ще ти го направят  smile
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #9 -: юли 03, 2009, 07:26:20 »

катето87, много красива рокля, браво  good Bravo аз днес съм на проба във Варна.стискайте палци,роклята да е това,което искам  smile много се притеснявам-дано да са успели да сбъднат мечтата ми  girl_wink
Активен
issi_82
Новак
*
Публикации: 8


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 03, 2009, 08:02:44 »

Здравейте момичета и от мен.Досега не съм писала във вашия Форум ,но ви чета от доста време.И аз съм бъдеща булка  blum и изживявам с вас всяка ваша сватбена емоция,затова ако може да покажа и аз моята рокля. give_roseНадявам се да ви хареса.
Катето87 много ти е хубава роклята.Стои ти прекрасно,много щастие ти желая
« Последна редакция: юли 03, 2009, 08:55:12 от issi_82 » Активен
Тулумба
Любопитен
*
Публикации: 46


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 03, 2009, 08:25:13 »

Благодаря за съветите, момичета give_rose
Питам се дали излиза рентабилно да отида до Асеновград от София за рокля. Ако харесам нещо, нали после трябва да се ходи на проби?
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 03, 2009, 10:17:33 »

Благодаря за съветите, момичета give_rose
Питам се дали излиза рентабилно да отида до Асеновград от София за рокля. Ако харесам нещо, нали после трябва да се ходи на проби?

Привет,

разходи се до Сватбения център в Младост 4, там има рокли за всеки вкус.Аз като тебе реших, че не ми се разкарва до Асеновград и си купих роклята от там, а и момичетата бяха много любезни... good
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 03, 2009, 10:25:36 »

dezmand, ако не си ме разбрала, искам само да уточня, че нямам нищо против татусите и твоя конкретно (и аз имам). Исках да кажа, че просто до материята на роклите, с които си се снимала, боите бледнеят. Затова ти предложих да го акцентираш, а не да го скриеш. Така може да се получи ефект на бижу. Дори и само да подчертаеш цветовете ще е достатъчно.
Аз имах предвид същото.Да си я превърна в част от бижутата...
Активен
Тулумба
Любопитен
*
Публикации: 46


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 04, 2009, 08:20:32 »

Намерих салон, в който да ми я ушият  yahoo Не знам дали не се радвам много предварително, но ме спечелиха с отношение и адекватни съвети. good
Предният ден се бях отчаяла от една "дама", която твърдеше, че съм ниска /160 см/ и ми набутваше някакви ужасии, които според нея щели да ми стоят добре angry

Днес ще ходим до Сватбеният салон в "Младост", но имам вътрешно усещане, че ще се върна в този салон Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines