Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:52:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 11 част  (Прочетена 184876 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: август 25, 2009, 21:16:14 »

Ангелче напълно съм съгласна с Гостенка.При нас за момента проблема не е голям, но ако зимата нямаме подобрение и ние сме оперативно е не сме тежък случай според лекарите, но според това което четох няма и да ни е леко.Питай ние сме тук, за да си помагаме и за радост или нещастие да станем половин лекари.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: август 25, 2009, 21:23:57 »

То и аз съм май във вашата група.Ще разберем октомври месец като отидем в клиниката в Плевен и пуснем всички необходими изследвания.Тук сме да се подкрепяме и да си даваме кураж.Така че момичета надявам се един ден всички да се преместим в други темички които са доста по весели от тази.Прегръдки на всички.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: август 25, 2009, 22:23:53 »

Момичета, аз нали съм ни риба ни рак в момента само ви чета, но немога да не ви се похваля. Днес бях на лекар и нещата вървят много добре, дори нямам кисти, нещо което много ме притесняваше след всички проблеми да не се появят. Имах проблеми със задържане на течности от противозачатъчните и лекарката ми изписа Диуретидин и има ефект. Пръстите ми малко поспаднаха, така че мога да ви пиша. Цитонамазката ми ще е готова след 10-ти септември, но лекарката каза че нямам основание за притеснение, ама да видим.

angel4e, аз хормоните на щитовидната жлеза си ги направих по здравната каса и платих само някаква такса от 2 лв. мисле беше. А ти защо не си избереш личен лекар в Попово, за да ти е по-лесно или нямате намерение да оставате там? Късмет с изследванията и дано има добри новини, че много ти се събра напоследък. give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: август 26, 2009, 07:42:10 »

Рени, радвам се, че при теб нещата започват да се нареждат в положителна посока, дано скоро и ти да се прехвърлиш в темичките за бременни  good

ама само лекичко искам да те поправя, на ангелчето й остават репродуктивните хормони, а тези на щитовидната явно ги е направила (те минават по касата, но май трябва през ендокринолог);

sealight, искам само да добавя цито намазка и микробиология на влагалищен секрет.

гучи, маги, рени, ангелче, тук ми липсват още ечи и елинорчето, а мисля, имаше и други момичета,

да  знаете, че всички ще се преместим в така бленуваните темички, със сигурност!!!!

може да е по трудния начин, но ще стане, тъй да знаете от мен!!!!

имаше една поговорка (не знам дали ще мога точно да я възпроизведа): трудът е черен, но плодовете са сладки!!!





Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: август 26, 2009, 08:14:42 »

 Ехх посетиме лелката, знам че не става от първият път,затова ще продължаваме да бебеправим и този месец! smile Успех ви желая момичета, дано скоро се похвалите с  PREGQ
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: август 26, 2009, 08:48:28 »

gostenka_82-Благодаря,
благодаря за подкрепата момичета,но много се тревожа вече.Година и половина не е малко време.
Веднага след след сватбата отиваме на лекар
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: август 26, 2009, 09:34:22 »

Кате,
дано скоро ни напуснеш и преминеш в по-хубавките темички!!!!

sealight,
сега мисли смо за сватбата, а после ще мислите за изследвания;
                     blush
п.п. аз пак се допълвам, като прибавям и цветна снимка за проходимост на тръбите
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: август 26, 2009, 10:00:11 »

Недей да ходиш на лекар.Отидете на една дълга почивка.Ще ви излезе по-евтино откъм пари и нерви.Извинявайте,но сега ще ви изброя няколко случая с които ми напълниха главата познати:
1.Съседка няма дете 6 години и мисли само за това.Почива баща и и мисълта за детето е изместена от мисълта за бащата.Забременява веднага.
2.Позната няма дете 4 години.Живее със свекърва си,която само и досажда с въпроси,защо нямат деца.Купуват си жилище и на първия месец забременява.
3.Семейство,отчаяно след години опити си осиновява дете.Жената забременява след една година.
Иска ми се да имам такъв дух и такова спокойствие,за да се случи и на мен.Страхувам се ,че ходенето по лекари ме затормозява още повече,а страшните диагнози ме напрягат и отчайват.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: август 26, 2009, 10:06:32 »

Ангелче и на мен ми ги разправят тия неща, но при доказани проблеми, освен Господ да слезне и да направи така че да имам бебе не виждам друг вариант.И ме дразнят незнанието им не ги извинява, защото говорейки ми така ме затормозяват допълнително.Сори но наисттина при много хора е психологически случай, но аз ще ти кажа: имам познати с доказани репрудоктивни проблеми, след много години ходене по мъките си осиновиха детенце, да им е живо и здраво то им е радоста в къщи.Вече мина година бременност още няма, няма я защото проблемите им са доста големи и с лечение пак е трудно постижима тяхната цел.
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #459 -: август 26, 2009, 10:10:35 »

момичета извинявайте ако се намесвам не на място, но аз имам 2 примера с познати, които наистина след като години наред нямаха деца си осиновиха и след 1 година в единия случей, и след 2  в другия и двете жени забрменяха и родиха здрави дечица така че понякога и спокойствието му е майката @}->--УСПЕХ!!!Виждам,че е побликуван нов отговор докато см писала и съжелявам ако  засегна някого просто исках да вдъхна малко кураж! blush
« Последна редакция: август 26, 2009, 10:12:51 от kriseto » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: август 26, 2009, 10:16:33 »

аз да си кажа също, защото ...ако чакам да се успокоя и да забременея .... никога няма да стане, ама никога!!!

ангелче, силно ситскам палци и при вас нещата да са по-скоро емоционално натоварване и стрес, но все пак имай едно на ум....

когато има сериозни репродуктивни проблеми, маги много равилно ти е казала, няма как да стане!!!

и за минах през подобно изживяване, стрес, мотане, чудене, никой не ми казва, четене в нета, чакане за доктори ... направо гадно, но едно научих, че за всичко трябва да чета и да питам;

и питам, питам даже чуждестранни доктори, те ме съветват и на база техните съвети вече се научих да преценявам кой доктор знае какво да прави!!!

Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: август 26, 2009, 10:24:12 »

След тридни закъснение и мен нощес ме посети лелката,разочарованието е голямо,но пък продължаваме напред.
Имам само един въпрос към вас,сега как да си изчисля следващата овулация,като винаги я изчислявам въз основа на 28-дневен цикъл,а сега като ми закъсня,вече е по-дълъг.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: август 26, 2009, 10:49:44 »

криси,
напарви така, от 10 до 20 ден на МЦ правете любов всеки ден, или поне през ден!!!!

освен това тези изчисления на ову....трудна работа;
виж, евентуално можеш да приложиш м-да на базалната температура...но според мен, за един-два месеца да почнеш да засичаш овулация....няма смисъл, само ще се напрегнеш...но ти си знаеш

знам, че е трудно да се направи, но не го мисли толкова, не се вманиачавай, не търси симптоми на ову или бременност; обичай мъжа си, правете го, когато искате, не вкарвай графици, определено е доста неприятно...

така или иначе, ако всичко е наред при вас, дори и след 6 месеца, бебо ще дойде, а ако стане година и бебчо все още го няма - тогава мисли за тия неща, овулация, тестове и т.н.


Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: август 26, 2009, 11:02:22 »

Благодаря за бързия отговор.А за правенето всеки ден нали уш не трябвало,защото не можели да се възстановят толкова бързо сперматозоидите.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: август 26, 2009, 11:03:35 »

Да и аз като  angel4e и kriseto смятам, че за да се зачене и роди здраво бебе е необходимо много спокойствие и време! Бебето не трябва да се превръща във фикс идея а да бъде плод на безкрайна и страстна любов. Макар и от скоро да правим бебчето и аз съм много нетърпелива, но смятам с мъжа ми да се отдадем на взаимната си обич и нежност , както и на цялото удоволствие от бебеправенето.Така, че момичета не се измъчвайте с предположения и не превръщайте сескса в график, а се отпуснете и се отдайте на любовта и ще видите че бебето ще се дойде, аз поне изкрено вярвам в това!
А когато става въпрос за дълъг период на опити или доказани медицински проблеми, мога само да пожелая на тези съфорумки бързо и успешно  лечение  и в най-скоро време  зачеване. Голяма прегръдка от мен за всички и наистина, ама наистина се надявам идващият месец всички бебеправещи да се преместим в другите темички от форума.
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines