Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:00:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Митове и легенди за секса и сексуалността!  (Прочетена 9302 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 29, 2007, 16:28:28 »


ето защо съм толкова емоционална, нали съм родена през май heart
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #16 -: юни 03, 2007, 16:20:47 »

fiibi_bg за другите западни народи не знам, но германците са супер извратени  tease (даже понякога чак гнусни) Особено тийнеджърите само за това си приказват и то без никакви задръжки.  girl_impossible
Колкото до германците доколкото имам наблюдения наистина са извратеняци в доста отношения,но да не го коментираме че ще стане друга темичката май Wink
Иначе какво мислите за това ;"Който много говори не върши никаква работа".Имам впредвид за секса.Все пак хора които се хвалят със сексуалните си подвизи не мислите ли че са просто едни комплексари?

Наистина е така!Като бях по-малка (14г) и слушах приказките на съучениците ми(от мъжки пол),направо се изненадвах колко опит имат за възрастта си.Те толкова въудошевено си разказваха кой какво е правил,че на момичетата в класа ни се струваха някакви откачени секс-маниаци shok shok.Но на една лекция от тези,които ги организираха Always,мацката,която четеше лекцията,се шашна от странните въпроси,които й задавахме и ни поразпита какво са говорили нашите момчета.Набързо срина със земята всичките им истории и каза,че който разправя такива глупости,не е правил абсолютно нищо.Дотам беше с авторитета им на “познавачи”   laugh sarcastic !!!
А относно идеите,един масаж върху възглавнички на пода(или на някое достатъчно широко легло)+ароматни свещи+диск с отпускаща музика действа не само против скуката,а и против умората!Като бонус-2 чаши любимо и на двамата питие CHEERS.
Между другото,преди масажите ми се струваха ужасно трудни,но не са!И са супер за напрегнат ден след работа,когато все пак имате желание за романтичен край на вечерта,но нямате много (или почти никакви) сили.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 18, 2007, 11:34:40 »

Повечето мъже и жени фантазират за секс, но обект на тайните им желания изключително рядко са собствените им половинки, показват данните от допитване на американски психолози от Университета "Вермонт".

98% от мъжете и 80% от жените са признавали, че в техните сексуални фантазии присъстват хора, с които те нямат в момента интимни отношения или дори не познават лично.

"Оказва се, че жените имат склонност най-често да си фантазират за своите бивши партньори, докато мъжете се отдават на своите сексуални идеали", твърдят учените, цитирани от списание Prevention.

Колкото по-дълго време хората са в интимни отношения и колкото повече сексуални партньори те са имали, толкова по-голяма е вероятността да фантазират за секс с някой друг, който въобще не прилича на настоящия им партньор, допълват още психолозите.

Освен това, мъжете със сексуални фантазии за други жени е много по-вероятно да изневерят на своите партньорки.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines