Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:44:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: честита сватба на sunnynon!  (Прочетена 13579 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 05, 2007, 17:32:08 »

ЧЕСТИТО  и от мен и чакаме снимки!!!

http://[img][/img]
Активен
sunnynon
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #16 -: юни 11, 2007, 23:20:59 »

Много благодаря мили момичета за страхотните пожелания. Съжалявам, че толкова късно пиша, но бяхме на сватбено пътешествие и сега ще пусна само 2-3 снимки, но до няколко дни ще споделя с вас и снимки и съкратена вресия на филмчето от сватбата. Само ще кажа, че това беше наистина най-вълнуващия и най-страхотния ден в живота ми!






















Активен
sunnynon
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #17 -: юни 11, 2007, 23:22:54 »














Активен
sunnynon
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #18 -: юни 11, 2007, 23:23:39 »





Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #19 -: юни 12, 2007, 10:52:49 »

 Bravo Bravo Bravo прекрасна рокля и булка  Bravo Bravo Bravo
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 12, 2007, 13:42:49 »

страхотна Булка си била good Bravo good ,а и  роклята ти ми харесва много
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 12, 2007, 13:51:43 »

sunnynon, много сте красиви
роклята ти е невероятна Bravo
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 13, 2007, 06:51:23 »

Много красиви снимки,sunnynon!Много сте милички и се усмихвате страхотно!Наистина,невероятно нежна рокля,а и сте я съчетали чудесно с костюма на младоженеца good Още веднъж честито CHEERS
Активен
sunnynon
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #23 -: юни 13, 2007, 14:36:45 »

Благодаря много момичета, наистина сте страхотни. Сигурна съм, че тези от вас, на които сватбата тепърва предстои ще бъдат невероятно красиви. Най-важното е да не оставяте нищо да помрачи щастието ви и да се насладите на всеки миг от този вълшебен ден в който сте най-красивата, най-обичаната и всичко най... :wink:

Искам да изкажа специалните си благодарности на фотографката Елизабет Димитрова, невероятен професионалист, безкрайно слънчев и лъчезарен човек, а снимките които ни направи са както можете сами да се убедите перфектни. Тя така се усмихва винаги зад фотоапарата, че прави нещата доста лесни и приятни. Видеооператорът Тони Димитров е също от фирма party club  и направи невероятно добър филм, не е пропуснал нито един интересен момент, сложил е интересни ефекти, хубава музика, качеството е кристално. DJ ни беше Младелин Димитров от фирма party club (фото, видео и DJ работят в екип от една фирма) и искам да му изкажа безкрайната си благодарност за това, че направи невероятен купон. Всички казват, че това е първата сватба, на която не се пуска чалга и е всички са станали да танцуват и е било толкова весело. Води всичките ритуали до нас с микрофон, имаше помощник на пулта, направи ни и изненади, реагираше много адекватно на всякакви изненади. Не бяхмеизбирали никаква музика, бяхме оставили всичко в неговите ръце и той се справи професионално и блестящо. Не искам много да изглежда като реклама, но аз съм една наистина безкрайно доволна и щастлива младоженка, която иска с цялото си сърце да благодари на невероятния екип на Party Club, който даде най-доброто да направи този ден най-прекрасния в живота ми. БЛАГОДАРЯ!
поздрави и успех на всички!
Sunny
« Последна редакция: юни 13, 2007, 22:21:06 от sunnynon » Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 13, 2007, 15:50:19 »

Честита сватба!!! Бъдете все така щастливи и се усмихмайте винаги толкова колкото и но вашият ден. CHEERS Не губете никога Вярата, Надеждата и Любовта и си направете няколко деца!!! baby_boy Baby_G Baby_b
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 13, 2007, 21:35:05 »

Чудна сватба, чудни снимки, чудни нладоженци,чудни усмивки Bravo Bravo Bravo
Честито sunnynon, наистина всичко е било страхотно, дано винаги да бъдете толкова щастливи, колкото в този невероятен ден!!!
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines