Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:30:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rosi09 - 25.07.09  (Прочетена 3586 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« -: юни 26, 2009, 14:38:05 »

Време дойде и ти да си имаш своя темичка. Спокойни последни приготовления
« Последна редакция: юни 26, 2009, 15:57:14 от maria_lakova » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 27, 2009, 13:35:55 »

Честита темичка!Бъде заредена с много положителна енергия и много усмивки и ще видиш как неусетно ще дойде твоя ден и ще бъдеш една неповторима булка.Запази спокойствие и се наслади на последните си дни като неомъжена дама.! good
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 28, 2009, 19:40:50 »

Честита темичка и от мен,ние с теб сме на една дата,така,че пиши как върви подготовката,качвай снимки,ще следя с интерес.
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 29, 2009, 17:34:19 »

Ехааа, и аз си имам темичкаа!!! Толкова е хубаво! Благодаря Вале (а и на Лейди-то и на Криси)!
Малко късно я открих, но днес имах изпит и чак сега си позволих да се поглезя с любимия форум...
Ами какво се прави в темичките?!
Освен да ви кажа какво сме свършили, да ме подсетите какво остава...
Такааа.... не много хронологично, но все пак:
Поканите ни са вече почти разпратени - ей такива са: http://forum.svatbata.bg/index.php/v/rosi09/za+svtabata+-+gotovi+ine+to4no/538_thumb.gif.html?action=gallery Много исках да са квадратни, а преди това исках и да са зелени, но не ме огря - милото реши че зеленото е много странно и жабешко, а за промяната на формата ни искаха някаква безбожна цена, която просто не си заслужаваше. Само разликата със снимката е че в долния край има един красив орнамент с пеперуди и той поне е зелееен! Girl_hide
Направила съм си късметчета - 47 за хвърляне и още 15-16 за някои приятелки, които изявиха желание и които се съмняват че ще се преборят с хлапетата... Ето ги http://forum.svatbata.bg/index.php/v/rosi09/za+svtabata+-+gotovi+ine+to4no/DSC09637.JPG.html?action=gallery
Имам вече и кошничка, украсена, но не съм я снимала... Тя е малко тип - шапка или нещо такова - сложила съм и само накъдрен тюл по ръба и дръжката съм я опаковала в бяло и зелено, а забравих - освен това я боядисах в бяло! Реших да имам само една кошничка - за късметчетата. Не съм сигурна дали ще хвърляме жито и листенца някъде... А за бутониерите съм си подготвила един кръгъл поднос, само трябва да му намеря някаква покривчица...
Имаме си чаши - http://forum.svatbata.bg/index.php/v/rosi09/za+svtabata+-+gotovi+ine+to4no/DSC09722.JPG.html?action=gallery и следващи. Много са семпли, а аз исках от старите "разляти" чаши за шампанско, но първо не намерихме и второ- милото така се влюби в тези, че не можех и аз да не ги харесам.
Имаме си шампанско - от пещерата Магурата - много ми харесва на външен вид, но го нямам снимано. Вече съм подготвила и вино, шпатулка за тортата (даже и гравирахме имената ни и датата на сватбата). Тези дни кума трябва да предаде всичко на агентката и тя да ги украси. Като са готови и ги снимам ще ви ги покажа!
Имаме халки - мнооого си ги харесваме - от време на време си ги слагаме даже, ама все някой ни вижда и се започва едно мрънкане колко не било хубаво - разни суеверия... Вече нямам търпение да си я сложа официално и да си я нося за постоянно. Ето снимка, но е от сайта на Сара трейд, защото много блестят и не мога да направя една читава снимка. Само да кажа че на халката на Слънчо няма камъчета http://forum.svatbata.bg/index.php/v/rosi09/za+svtabata+-+gotovi+ine+to4no/Halkata___.jpg.html?action=gallery
Имам си рокляяя!!! Ето я и нея - това е на първата ми проба (аз на нищо не приличам в главата, така че не се заглеждайте много - много), сега само трябва да са ми наслагали камъчета по корсета и да е готова... http://radikal.ru/F/s54.radikal.ru/i145/0906/8d/04cb4d65427a.jpg.html
Имам иначе и чанта, два чифта обувки, бижута, було... Остава да си взема бельо, но това е лесно, защото ще ми трябват само някакви "гащички", иначе си мисля ако ме грабне нещо да си взема и нещо по-hot, но то ще е чак за сватбеното пътешествие (не съм много сигурна дали сутринта след сватбата ще ми е до друго  Girl_hide )
Обсъдили сме с агентката украсата на маси, булчинска маса, кола и други. Основен акцент ще са ми пеперудите, цветето на сватбата ще е основоно Хортензията, а ако някой още не е разбрал цветовете са Бяло, Зелено и тук - там златисто...
Почти са готови подаръчетата за гостите. Казвам почти, защото са няколко части - едни диплянки от наши снимки - още ге чакаме, папирусчета с благодарности - готови са, сами си ги правихме, шоколадови сърца с нашите имена и датата на сватбата - те ще са готови в седмицата на сватбата, че иначе ще стане еднаа... течен шоколад  girl_wink И тия три неща ще са в едни зелени кутийки, които вече сме си купили. Като е готова поне диплянката ще ги нащракам и ще ви ги покажа good
Избрала съм си маникюр, прическа, грим...
Ами засега това се сещам, ако изникне още нещо пак ще пиша, а вие ако имате въпроси - питайтеее!!!
Криси, сега идвам в твойта тема да те нагледам!  blum  girl_wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 30, 2009, 11:06:36 »

 yahoo Четита темичка Роси. Много спокойствие ти пожелавам до нашата обща датичка.Само усмивки и красиви моменти Bravo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 30, 2009, 13:25:22 »

Ехееее, браво за подготвените неща. Роклята изглежда чудесно, а с камъчетата ще е направо бижу.
Халките ни милото също искаше да си ги слагаме, но аз не дадох - и хоп в касата на съхранение, да не ги бара никой.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines