Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 17:49:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Miri - 01.07.2007г.  (Прочетена 27657 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 01, 2008, 18:34:07 »

Здравей отново миличка! @}->--Много се радвам,че отново си сред нас-активна! *YAHOO*Явно за теб Новата година е едно ново начало! Bravo *THUMBS*Много ме зарадва като те видях отново във форума!И искам да ти честитя вашата полугодишнина! @}->--забелязвам една голяма символика-започва нова година и вие започвате втората половина от вашата първа годишнина!Дано по-лошата половина е останала в отминаващата година,а през новата 2008 изживеете най-шеметните и щастливи мигове от вашата първа годишнина!И това е само началото,защото вие ще имате още безброй такива щастливи години!Пожелавам ви го от сърце! give_rose
И миличка на всеки се случва да забрави някоя дата от календара(особено след Нова година!)...по-важното е какво прави за теб през останалите дати от живота ви!А аз знам,че твоят съпруг прави много за теб!Така че не му се цупи,а го прегърни и че е до теб му благодари! :girl_wink:Ейц....има и рима! tease
Целувки!!! give_rose
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #76 -: януари 01, 2008, 18:42:34 »

Мири...честита месечинка...(6та месечинка).Не се сърди на мъжлето ти....ще се сети...пък и всички са малко недосетливи.......Има вариант и да се прави, че не се сеща..за да те изненада с нещо... blum Wink
Сега дай една форумска усмивка.....и не му мисли....
Ако ли пък не се сети....ти му напомни... smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 02, 2008, 14:14:12 »

Здравейте отново, благодаря за пожеланията  Girl_hide    . Аз също се радвам да бъда отново сред вас и едно огромно благодаря на Тонита, която много ми помогна през цялото това време. Ние вчера се събрахме с кумовете, защото кумът ни беше именник и с още няколко приятели и се повеселихме. Отпразнувахме двоен празник, а на милото не му се сърдя за това ,че не се е сетил:). Сигурна съм ,че на 1 юли няма да пропусне smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 02, 2008, 15:45:43 »

Браво сладур! :bravo:Много се радвам,че сте си изкарали добре! @}->--И няма нищо-пак заповядай girl_wink,нали за това е този форум-да си помагаме и подкрепяме,а не само да си чешем езиците и обменяме вицове :girl_wink:Чувствам се страшно добре,че съм успяла да ти помогна макар и малко,защото знам,че главната заслуга да се справиш със ситуацията си е изцяло твоя! give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: януари 02, 2008, 19:19:25 »

Честита месечинка Мири!  give_rose
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 03, 2008, 22:01:11 »

Ей Мири, и аз много се радвам че отново си тук! Bravo Bravo Много е смешно това, което ще ти кажа, на фона на постовете на момичета но.... - направих рецептата за твоите пълнени чушки с боб. Станаха страхотни!!! Благодаря ти! Пожелавам ти новата година да ти донесе много нови хубави неща!!!
Ще се радваме да си по-често сред нас!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: януари 06, 2008, 11:00:12 »

Страшно много благодаря на всички за топлото посрещане. Darling , много се радвам,че чушките са се получили и сте ги харесали.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 01, 2009, 17:10:34 »

Едно скромно черпене по случай годишнина от сватбата ни! girl_wink








Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 01, 2009, 19:29:44 »

Леле кога минаха 2г.! girl_impossible
Да сте много щастливи и да сте си винаги интересни един за друг, да се преоткривате с всяка изминала година и усмивките да не слизат от лицата ви и в най-трудните мигове,а те да не са никак много,а само за разнообразяване на розовото ежедневие!!! give_rose heart give_rose heart give_rose
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 01, 2009, 19:35:04 »

Честита годишнина!!!!
Много любов,щастие и разбирателство give_rose give_rose
Обичайте се още 100 години give_rose
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 02, 2009, 16:55:30 »

Maj4eto , Tonitta, благодаря за милите пожелания. Честно казано и аз незнам кога мина това време. Имам чувството , че е било вчера, а то цели две години изминали.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines