Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 15:15:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Cinderella-25.07.2009  (Прочетена 37788 пъти)
 
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 27, 2009, 13:08:24 »

Извини ме Cinderella ама за кой град ставаше въпрос - защото мога да ти кажа за София?
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 27, 2009, 13:21:56 »

МИла честита темичка! @}->--Пожелавам ти анй-приятните и изпълнени с положителни емоции последни приготовления.Не се поддавай на нерви и паника,приемай всичко с усмивка и ще видиш колко бързо ще долети и твоя сватбен ден!

Иначе за бонбонките,на мен тук момичето от магазина до нас обеща да ми вземе,обаче вече ги чакам една седмица,защото все забравя да поръча beating.Като дойдат,ако искаш мода га ти дам малко,защото аз май поръчах в повечко пакетчета. blushСамо незнам кога ще ми ги донесат. crazy
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 27, 2009, 21:38:52 »

ние вече сме готови с късметчетата, с бомбонки импровизирахме, сложихме каквито намерихме, но станаха много сладки, поне на мен много ми харесват, не мога да им се нагледам, като се прибере мъжа ми ще ги снимам и покажа, че е взел и двата фотоапарата  beating
днес харесах по пътя и едни сладки кошнички по 6 и 4 лв голяма и малка, не знам мисля че нормална цена, та и тях ще взема тези дни и като украся ще покажа
и втората шаферка има рокля сложила съм и нея в галерията... yahoo
другата седмица се прибира майка ми от Гърция и ще започвам с останалите 3 шаферки и нея, да видим какво ще шием, кога, как... crazy
забравила съм да спомена, платихме си медената седмичка, ще ходим в
Париж yahoo
« Последна редакция: юни 27, 2009, 21:41:13 от Cinderella » Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 28, 2009, 14:54:12 »

Честита темичка и от мен,я кажи като ти правиха прическата първо ти я прибраха и тогава ти я навиха или първо ти я навиха,моята прическа е почти същата,затова те питам.
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 28, 2009, 16:42:10 »

мерси krisssy прическата първо ми я прибраха и после навиха и подредиха
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 28, 2009, 22:56:20 »

И аз разгледах всичко в галерията ти, мила. Всичко е много красиво. И (пу-пу, да не уручасам нещо), за сега всичко върви много добре. Поканите изглеждат много стилни. И милото искаше такива, на които да са хравирани инициалите ни.
А за медения месец - УаУ. Добър избор, наистина. Най-романтичния град в Европа. Едни приятели ходиха миналата година и останаха много доволни. Надявам се и при вас всичко да мине добре.
Продължавай да ни ифнормираш за това как върви всичко good
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 28, 2009, 23:10:02 »

Cinderella, честита темичка и от мен! Аз чак сега видях темата sad Леле,колко много неща си свършила  Bravo Много хубава е пробната ти прическа и много ти отива. Как се чувстваш предсватбено? Ще следя темичката ти с огромен интерес и стискам палци всичките приготовления да се уредят от раз smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 29, 2009, 08:54:30 »

 Bravo за идеята за медена седмичка в Париж. Аз съм била 3 пъти там и съм сигурна, че ще останете очаровани. Има толкова много места за гледане. Ах и прекрасните френски кифлички за закуска... Пожелавам ви едиа много, ама мнооооооооооого романтична седмичка.
Аз щях да кажа и за бонбонки къде отсрих онзи ден на центъра, но вие вече сте свършили работата. 
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 29, 2009, 12:59:20 »

Благодаря ви момичета, много се радвам, че ви харесват нещата ни, ще снимам и ще покажа късметчетата, но сега нямам време, че мъжо се върна от експедицията с проблеми с очите(зачервявания и болки и т.н.) и ходим по лекари днес, а за Париж ме успокоихте понеже аз не съм ходила и се притеснявах дали ще е хубаво.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 29, 2009, 22:52:18 »

Пепеляшке, никакви съмнения не трябва да имаш за Париж. Аз мога да гарантирам с главата си. То зависи и къде сте отседнали. Но моите приятели казаха, че фразнцузите са много мили хора. Доста пъти се били губили и всеки им помагал да се ориентирват. Така, че спокойно. good
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 30, 2009, 10:57:43 »

 Wink Честита темичка мила. Пожелавам ти спокойствие и само положителни емоции в последните метри до НАШИЯ финала  yahoo
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 30, 2009, 11:20:18 »

Честита темичка и от мен  give_rose Пожелавам ти много радост около организацията, и един незабравим и вълшебен сватбен ден !!!

Всичко в галерията ти е страхотно, нямам търпение да видя и снимките от самата сватба Wink
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 30, 2009, 12:41:57 »

Благодаря ви petrova83 и Crystal
Crystal ако нашата сватба стане поне приблизително толкова красива като вашата цветна приказка ще съм безкрайно щастлива.
Качила съм снимчици на късметчетата сътворени от мен и едната шаферка, мисля че станаха сладурски, гледам да не се вманиачавам вече, важното е че са направени с много желание и прекрасна емоция.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 30, 2009, 13:28:11 »

Sinderella,ти каква украса си намислила за косата,було ще имаш ли?
Активен
vania_ps
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 30, 2009, 15:50:07 »

Cinderella, късметчетата са станали великолепни. Много са сладурски наистина, а и това, че са направени с много желание допълнително ги прави уникални. Поздравления!  Bravo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines