Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 05:54:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Cinderella-25.07.2009  (Прочетена 37824 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 27, 2009, 17:25:23 »

Честито мило семейство! Дълъг и щастлив семейн живот ви пожелавам. Мноого сте хубави, а каква любов излъчвате не е истина Girl_hide
Активен
evelina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 27, 2009, 18:35:17 »

Честито венчило!
Дълъг и щастлив семеен живот Ви пожелавам! heart
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 27, 2009, 23:05:53 »

Дойде ред и на моя разказ: последните два дни преди сватбата милото ми мъжле ме измъчи от танци, репетирахме, репетирахме да е спокоен че няма да се изложи, че не е много на ТИ с танците.
И така забързани в последни подготовки дойде петък, бях доста спокойна, ходих последно на маникюр и се прибрах в къщи, дойдоха шаферките да побърборим кой какво да прави, да не пропуснем нещо и така, после още по-голямо спокойствие, даже с милото гледахме филми до късно вечерта (бяхме готови с всичко друго)
В самия ден събота, същото спокойствие, станахме, взехме си едно душче, чух се с едната шаферка, тя беше тръгнала от София вече, беше рано да излизам и пак още една серийка от любимото ни филмче  crazy луда работа, тръгнах аз за фризьор а мъжа ми каза че отивал да поплува  crazy -отегчен от факта, че той няма да ходи на фризьор, гримьор и щяло да му бъде скучно. Фризьорката беше чудесна, справи се страхотно и беше много спокойна, шегувахме се и се смяхме много, докато ме довършваше дойдоха майка ми и едната ми сестра, а аз тръгнах за гримьора. Нямам думи да опиша и неговата работа, за няма и 30-40 мин ме направи като кукла и то с такава лекота и спокойствие, Слави е страхотен.
Вече беше дошла и шаферката от София, отиде и тя на фризьор, а аз се прибрах в къщи към 14.30 ч, където спокойния младоженец вече не беше толкова спокоен, луташе се из къщи необлечен и повтаряше идват идват, кумовете идват не сме готови. Добре, че не правихме извеждане и мен ме беше хванало напрежението и толкова много хора биха ме изнервили допълнително. По пътя звъннахме на кумовете да минат да вземат украсата за колата, букета ми и бутониерите, след малко пристигнаха и добре че беше кумата да си облека роклята, помогна ми стегна ме хубавичко и бях готова. Жегата вече беше адска, заслизахме към колата, и когато я видях щях да припадна, "украсата" беше ужасна бледо подобие на това което исках  angry а при вида на букета почти умрях - само цветовете бяха същите, но целия му вид беше точно това което не исках  cray дори имаше перли  аз изрично казах да няма понеже не ми се връзват никъде, не знам кое ми даде сила да не заплача и как успях да го преглътна и така тръгнахме за стария град за снимки...
« Последна редакция: юли 27, 2009, 23:09:14 от Cinderella » Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 27, 2009, 23:30:56 »

Пристигаме ние, слизаме от колата, един горещ въздух ни лъхва и започва да пари по кожата, фотографа и видеоператорката целите мокри, но усмихнати ни предразположиха за снимки, може би това ми напомни, че сватбата ни започва и трябва да се усмихна и да й се насладя, не успяхме много да се снимаме понеже жегата беше непоносима, на няколко пъти щях да припадна, тръгнахме към църквата а там вече ни чакаха най-подранилите гости, започнаха да ни се радват, да ни поздравяват, много беше приятно и мило, една приятелка беше дошла с малкото си бебче да ни поздрави понеже нямаше да може да присъства, много беше мило, стана ми толкова хубаво, започнах да се чувствам като принцеса. После някакъв помощник на отеца започна да се прави на много важен и да с еразпорежда кое, как, какво, само ни изгуби времето и малко ме поизнерви, но и това мина. Влезнахме в църквата беше хладничко, бяха пуснали климатика, украсата макар и изкуствена от самата църква беше мн хубава и стоеше много добре. Венчаха ни набързо, сигурно всички са ми се смели на намусената муцунка когато ми сложиха короната  funnytooth страх ме беше да не ми се развали прическата, наислизане хубавично ни посипаха с жито и така, една обща снимка отвън и бегом към ресторанта...
В ресторанта беше вече хубаво, майките ни посрещаха на входа, после имаше снимки с гостите и шаферките ми настаняваха... след като всички бяха настанени, започна ритуала, дамата беше много мила, много топли думи каза, много приятно и вълнуващо стана, мъжа ми каза доста тихичко ДА и се наложи да повтори, за сметка на това, аз почти извиках  ROFL и при подписа му с всичка сила го настъпах, а отзад се чу отчаян кума: "а колко му говорих..."  funnytooth , настаниха ни на масата, която също не беше украсена според желанията ни флористката си беше оставила ръцете, бяхме видяли толкова хубави снимки и на живо неща, че останахме вцепенени от издънките и на нашата сватба angry но вече си бях казала че няма да оставя това да развали празника ни. Всичко беше много приятно и емоционално, кума каза страхотни думи, идващи точно от сърцето му, после последва първия ни танц, първото хорце и така... толкова бързо мина цялата ни цватба, губят ми се моменти и ще се гледа видеото много внимателно  blush
ДЖ Венци беше страхотен, много добре си свърши работата и вложи част от душата си, целия персонал работеше усърдно, въпреки жегата, много добре се представиха всички, гостите също, танцуваха много и се забавляваха, всички ни казваха, че сме много красиви и са много доволни, това беше и наградата ни за дългата и изморителна подготовка.
Въпреки разочарованията, мисля че сватбата ни беше много хубава и сме много доволни, това е нашия ден и ще го запомним с много приятни емоции.
След медената седмичка ще има албум...
« Последна редакция: юли 27, 2009, 23:33:11 от Cinderella » Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 28, 2009, 07:39:45 »

лази, личи си че сте си изкарали страхотно. не се ядосвай за дреболийките. с времето те се забравят, а след това ще виждаш само вашите усмихнати лица по снимките и ще си спомняш колко щастливи сте били.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 28, 2009, 11:19:12 »

Лази, от прочетеното, разбирам, че не са липсвали емоциите от всякакв род. Поздравления за спокойствието ти, аз така и не успях да съм спокойна!  pleasantry
Още ведняъж ще ви пожелая безкарйно щастие и безоблачен семеен живот.  give_rose

Сега чакаме снимки - професионални. Аз папарашките ги видях.  blum
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 28, 2009, 11:50:30 »

Честитооо мило семейство, пожелавам ви океан от любов. Бъдете щастливи give_rose Радвам се, че сватбата ви е била страхотна, въпреки дребните неща Wink
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 29, 2009, 12:12:13 »

Лази честито още веднъж мила!И просто искам да кажа,че си невероятна булка,много си красива,и роклята ,и прическата и грима,всичко е прекрасно,много сте красиви и двамата, и си личи че сте безкрайно щастливи.Пожелавам ви да съумеете да замазите това щастие цял живот!
« Последна редакция: юли 29, 2009, 12:16:05 от lady_in_love » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #128 -: юли 29, 2009, 12:14:25 »

Много сте хубави! Ти приличаш на кукла Барби  give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 29, 2009, 16:17:27 »

благодаря ви момичета, ние вече пристигнахме в Париж  yahoo доста се уморихме, но като починем ще нправим първата разходка
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 29, 2009, 16:34:21 »

 Bravo ооооо Париж, града на любовта. Да си изкарате страхотно, нямам търпение да видя снимки Wink
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 30, 2009, 07:18:17 »

Много сте хубави, а ти си... невероятно красива- като кукличка си! Един страхотен меден месец в града на любовта и много красота в съвместния ви живот ви пожелавам!!!
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 03, 2009, 11:37:27 »

Един страхотен медец месец, миличка. Изкарайте си страхотно в града на хубавите емоции и любовните трепети. И да има снимки после good
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 07, 2009, 07:40:07 »

Здравейте момичетааа, завърнахме се от медена седмичка, наистина беше много красиво, а за нас беше и много влюбено и релаксиращо  yahoo беше ни много интересно, разхождахме се и снимахме докато ни заболяваха краката, хапвахме сиренца и кифлички  blush не ми се поглежда колко сме качили  blush и цялото пътуване, намиране на хотела и всичко беше една авантюра понеже си бяхме запазили полет и хотел от английската експидия и се оправяхме сами с карти, питахме различни хора, много беше забавно  yahoo
Довечера ще вземем снимкити и видеото от фотографа и ще гледам да направя албум, там ще кача и от медената седмичка
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 07, 2009, 19:09:36 »

Добре дошла отново в България, мила ми Лази. Аз специално чакам с нетърпение снимки от този невероятен град и... От сватбения ден естествено blum
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines