Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:14:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на petrova83 - 25.07.2009  (Прочетена 79814 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 31, 2009, 08:31:32 »

 yahoo yahoo *YAHOO*Момичетааа, вчера Владо ни даде албума и дисковете от сватбата. Направо нямам думи, супер, са едно голямо благодаря на този човек, ще ги кача другата седмица, защото освен обработените искам да сложа и тези от танците на кумът, кумата т.е. по интересните. А сега и финала на сватбата... Wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 31, 2009, 09:05:01 »

И така... както ви казах момичета, Кумата ни е голяма купонджийка, тя е майка на кумът, но иначе е с нашия дух. Каква беше нейната изненада, като я видях така се опулих, че ДЖ умря от смях. Беше си купила одежди на кючекиня, целите в пендарки и такъв кючек изгра с брата на мъжа си, че шапка и свалям. По нищо не отстъпваше на таньорката Ели. Направо си глътнах граматиката както кумът ни, защото нито те знаеха за нашата изненада, нито ние за тяхната. После ДЖ обяви за книгата с пожеланията, която беше във фоаето и за да се разпишат всички гости заплаши, че който не ни остави послание, няма да бъде поканен на кръщането, не, че се очертава скоро, най рано след 1- 2 г, но важното е, че подейства и всички в редичка се заредиха да пишат пожелания. После дойде ред на играта с даровете, един приятел много измъчи кумата с Ракията, тя дава пари той не пуска, ее пребори се накрая. Благодаря на Валката от форума за етикетите. После стана малко объркване със сервирането, понеже на официалната маса и на масите на родителите сервитьорите лично ни обслужваха ( наливаха питиета, следяха всичко да е пълно на всички маси), но дойде Слави Трифонов и няколко души от персонала трябваше да го обслужват и него в градината, както и да е хората са професионалисти и се справиха перфектно. Милото отиде да попита Слави иска ли да се снима с нас и въпреки мненията, които бях чувала за него, човека се съгласи, пожелани много неща, повечето от които не помня, но после ще кача снимки, като ги изпрати брата на кумата, човека ни направи цяла фотосесия. Гостите пощуряха и те да се снимат, радвам се, че не стана проблем. След това трябваше да подарим кошниците за спомен на родителите, които трябваше да играят ръченица, но свекъра не можеше, майка ми не искаше хоро и накрая се спряхме на блус. Еее, доста потанцуваха, защото булката се беше затворила да се оправя в тоалетната, и милото чак идва да ме търси. ДЖ прочете текста на вината по наша молба, (благодаря ти Криси- tasty,), после и текста на папирусите, който е много трогателен, еее имаше и сълзи от щастие, кумата се разплака. И така след още много танци и снимки, даже и с фотографа ни се снимах, че само с него нямах снимка, милото ни снима, и ооо ужас сега сме пощуряли по професионален фотоапарат, незнам какво ще правя с този мъж.
Както и да е, така неусетно стигнахме до кулминацията...
 Wink
Активен
treisy7
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #62 -: юли 31, 2009, 09:19:59 »

ех, че готино разказваш  Bravo чакаме кулминацията  smile
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 31, 2009, 09:24:11 »

кулминация, кулминация  Eeager Eeager Eeager chee chee chee
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 31, 2009, 11:09:28 »

Следваше хвърляне на букета, жартиера и рязането на тортата. Еее после имаше и боси танци и милото се съблече по потник  nea но за това после.
За букета беше борба, но накрая го хвана бъдещата съпруга на братовчеда на милото. Макар, че то се знаеше за сватбата им и много момичета се сърдеха, защо и тя се реди. Тяхната сватба ще е на 15.08 в Гърция, там сме за два дни с което започва медения месец, след това заминаваме за 10 дни на нашето море. Надявам се и от там да се върнем с толкова приятни емоции. После милото започна да сваля жартиера, а аз го бях похлупила с роклята и нищо не виждаше.  blum Ухапа ме по крака, като при тренировката, но нищо най- накрая триумфално го свали. И тук естествено имаше изненада за нашите мили ергени за която знаеше само ДЖ. Предния ден с милото бяхме купили едни големи сини гащи и ги вързах с панделка, Митко беше предупреден, че мъжо ще хвърли два пъти. И така милото застава с гръб и вади гащите от сакото си. Хвърля ги той и един от нашите приятели ги хвана, изправи се той горд, вдига ги във въздуха, но изобщо не поглежда какво държи, а аз вече бях на пода и се превивам от смях ROFL ДЖ му вика да види какво държи и той само ги разгръща, а те едни големи и се ококори и един смех, Митко вика на милото” казах ти аз да не сваляш бельото на булката, че е рано”,ама ти не..., гостите и те много се смяха, никой не знаеше за тази шегичка. И така милото най-после хвърли истинския жартиер и той тъй като беше лек падна в ръчичките на милия ми племеник, който сега ще става на 7г. и е в първи клас и май му е рано да се жени, но какво да правиш късмет то не пита, ще го женим. По смешното в случая беше, че той най невъзмутимо ми го носи и казва, „ не се тревожи лелю, аз съм го хванал за деди” , т.е. за баща ми, при което майка ми щеше да припадне милата. Накрая дойде и ред на тортичката- 7 етажа със живи цветя, беше божесвена girl_in_love. Захранихме с милото няколко потенциални бъдещи двоики младоженци и накрая и ние се захранихме взаимно. Нямаше мазаници, както когато бяхме кумове преди 5 г., бяха ни предопредили, че ще стане проблем ако има торта по килима. Може би затова отпадна и идеята на кумът да съберем 5 двойки, които да се намажат със сметана и единия да изяде сметаната от другия, като за най еротично изпълнение щеше да има награда. Наградите останаха неизползвани в къщи, но мисля, че имаше доста игри и изненади и без това. Единственото нещо което може би пропуснахме, а трябваше да го има беше Танца на Булката, много хора са го чакали с нетърпение и са искали да танцуват с мен, но страшно ме боляха краката. След тортата фотото и видеото си тръгнаха и два часа имаше танци по боси крака, срашно си изкарахме.
Немога да повярвам, че за 7 часа могат да се случат толкова неща, въпреки, че реално се случиха за 5, защото фотото и видеото стояха  до рязането на тортата т.е. от 13- 18 ч. Въпреки, че се бяхме подготвили да снимаме с нашата камера след 18 ч. нямаше такива ентусиасти.
След като се прибрах в къщи и свалих ограмната си, красива и скъпа, но страшно неудобна рокля знаех, че тя ще ми остане един мил спомен, но няма да ми липсва. За да се чувствам комфортно докато танцувам, защото е без презрамки на корсет, майка ми така ме беше стегнала, че едната банела беше скъсала плата и ми беше оставила рана на кръста. Добре, че кръвта беше само по единия пласт на корсета и не се виждаше отгоре. После изкарахме до 2 през ноща в къщи с приятелите, а кумът ни милия ходи и на дискотека, и там му бяха поръчвали танцьорка приятелите ни, много му вървеше...
Е така протече, ГОЛЕМИЯТ ДЕН. Малко дълго стана, но исках да ви направя съпричасни към купона, защото от 4 месеца съм във форума и смятам, че ако не бяхте вие със съветите и напътсвията си нямаше да се справя толкова добре. Благодаря ВИ. Нашите приятели се шегуват, че за техните сватби с милото можем да станем консултанти. Много се радвам, че всички останаха доволни и сватбата протече точно както трябваше – Страхотно. Сега се настройвам за медения месец... и вече нямам търпение... Wink








Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 31, 2009, 11:12:26 »

После ще кача речта на кумът и на свеки, може да помогна на някоя бъдеща младоженка или кума LOVING
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 31, 2009, 13:18:10 »

Ех, че хубав разказ!!! Прочетох всичко на един дъх направо!
Желая ви много любов и само красиви моменти заедно!!!
Била си изключително красива булка!!!
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 31, 2009, 14:18:03 »

 cray yahoo smile Май хич не ви е било скучно,браво,имали сте наистина страхотна сватба,която да помните цял живот! give_rose give_rose give_rose
Сега вече ще чакаме снимките да качиш smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #68 -: август 03, 2009, 09:21:04 »

Било е наистина много забавно  good С удоволствие прочетох разказа  smile
Пожелавам ви да запазите задълго усмивките и емоциите!
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 03, 2009, 11:36:23 »

Миличка, много хубаво разказче и от тук нататък ти пожелавам да изкарате един незабравим меден месец и много емоции.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 03, 2009, 13:03:01 »

Милички, много Ви благодаря за пожеланията, радвам се, че разказчето ми ви е харесало air_kiss
Качвам речта на свекървата и на кума, както обещах. Също и благодарствения текст от папирусите, който нека не звучи нескромно много харесвам Wink

Уважаеми Гости!Драги Кумове!
Скъпи Младоженци!
Мили наши деца!

Добре дошли всички на това мило и неповторимо тържество!
Ще си позволя в този тържествен за всички нас ден, да поздравя нашите деца – младоженците, за щастливия миг който ни поднасят, а именно: да поемат отговорността на едно здраво българско семейство. Да създадат дом, в който да има много топлина и уют, не само в дни на щастие за тях, но и в дни на труд и трудни часове. Да създадат дом на мир и дружба споделена, с другарска обич укрилена и вярващи един във друг. И в този дом ни пролука да няма, отворена за нечий взор нечист. Бъдете живи и здрави за цял живот честит! Винаги усещайте рамото на другия до себе си и търсете подкрепата на нас, Вашите родители. И не забравяйте, че „по пътечката до мама и стрък трева не трябва да расте”. И утре когато в сватбата на внук или на пра внук, обърнете поглед назад да кажете тихо: „ Майки мили, децата ни не ще се срамуват от нас!
А Вие кумове добри, помагайте им, та като лястовици волни с крилата си един до друг да летят.
НА ДОБЪР ПЪТ И ПОПЪТЕН ВЯТЪР В БУРНИЯ ЩАСТЛИВ ЖИВОТ!
НАЗДРАВЕ СКЪПИ ДЕЦА!
На празника на вашата младост, на най- щастливия Ви ден – Благословени бъдете и двамата от мен!



Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 03, 2009, 13:05:12 »

Кумовата реч!!!

Скъпо семейство, от днес вие поемате по магистралата на семейния живот.
За да бъде пътуването ви удобно и безаварийно, трябва да спазвате няколко правила.

1.   Предприемането на каквато и да е маневра, трябва да бъде предварително обмислена, като започването и завършването й да бъде винаги с целувка.
2.   Изпреварвайте само и единствено когато сте напълно убедени, че това е необходимо.
3.   Завиването в обратна посока е абсолютно забранено.
4.   Ползвайте аварийната лента само при крайна необходимост,, Когато възникне аварийна ситуация, се опитайте сами да я отстраните, ако това не е по силите ви, потърсете чужда помощ.
5.   Пътуването по магистралата на семейния живот започва от двама души, но в последствие се появяват още пътници. Грижите за останалите пасажери са изцяло ваша отговорност.

Спазвайки тези основни правила, Вие ще стигнете най- далечната точка на тази магистрала. Благодарим Ви, че ни поканихте за кумове за нас е чест!
НАЗДРАВЕ!!! 



Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 03, 2009, 13:05:57 »

Текст Папируси

Живял някога един старец,
неговия дом бил високо в планината,
при вечните снегове.
И всяка сутрин и всяка вечер
старецът излизал и почиствал
в дълбокия сняг пътечка към своя дом.

Ние Боги и Ники,
искрено си пожелаваме:

където и да се намира нашия дом,
към него винаги да има път,
и този път да не бъде разчистван от нас,
а да бъде утъпкван от Вас, нашите скъпи Родители!

От сърце Ви благодарим, че уважихте празника ни.
Надяваме се, този малък подарък да Ви навява само красиви спомени
за съвместното ни тържество на душата и любовта!

Датата 25.07.2009 г.


Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 03, 2009, 13:14:02 »

Браво,всичко е много красиво и нежно казано,направо ме  cray
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 03, 2009, 13:51:04 »

Много готини текстове миличка smile  Bravo Направо страхотни.
Ама чакаме снимка хайде давай пълни албума, че вече нямам никакво търпение  blush
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines