Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:44:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на petrova83 - 25.07.2009  (Прочетена 79781 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 28, 2009, 16:03:08 »

И така да започвам и аз с моя разказ......... Wink
На 24.07 един ден преди сватбата се събудих в 5.30 с адско главоболие и си викам,ако и утре е така ужас. С милото доукрасихме кошниците за родителите, залепихме етикетите и бегом към НДК за последни подробности около украса, брой куверти, разположение на масите и т.н. Закарахме алкохола, подаръчетата за гости, книгата за пожелания, тейбълките, които декораторката трябваше да нареди в деня на сватбата. Следобед бях на козметик и маникюр, дойдаха кумовете за последни уточнения, после приготвих пликовете с нещата за църквата, гражданското, бутониерите за да не се тревожи милата ми свекърва да ги търси на другия ден, а всичко да е готово. Към 21.30 милото ме закара в едни роднини от където трябваше да ме вземат на другия ден, там ме чакаха баба ми, сестра ми и леля ми която успя да си дойде от Италия ( може би това ми беше най-големия подарък, че любимите ми хора са с мен в "Големия Ден"). Легнах си към 23.00 и бях абсалютно спокойна, звънях на милото и му викам, "че ако се е отказал сега е момента DANCE а той ми вика, жена ти луда ли си толкова пари пръснахме, а и сме заедно от 10 г. голям смях беше".
На 25 " Големия Ден" станах в 6.00 ч. толкова спокойна, че направо леля ми се тревожеше, не помна да съм спала само се будих, но се чувствах супер. В 6.30 дойдоха майка ми и баща ми и с баща ми бегом към студенски на грим и прическа, специални благодарности на фризьора Роман и гримьорката Тони от beautifullife, направиха ме като принцеса, майка ми се разплака като ме видя. Довечера ще кача снимки от подготовката. Към 9.00 се върнахме от салона всички облечени и чакат. Слажих им бутониерите, мама ме напъха в роклята, бративчедка ми залепи надписа на вратата РЕВИЗИЯ. ЕЛАТЕ УТРЕ!, другата ми братовчедка като видя, че обувката е отворена се ужаси, че няма да могат да ми я напълнят с пари и и сложихме един плик отпред. Седи ме ние и ги чакам. И ето към 9.30 засвири музиката, свекър ми я беше наел, въпреки, че аз не исках, но се получи много весело. Тропат те по вратата и двете врати здраво залостени, не знам какво е ставало ще гледам после на записа, свекърва ми разказва, че като видяла надписа на вратата РЕВИЗИЯ се развикала няма да мръдна от тук днес ще си взимаме булката, а милото почнал де се смее какви идеи ми ги ражда главата danceg Голямо пазене ужас, едвам пуснаха при мен фотографа, че се бяхме разбрали да ми направи малка фото сесия. Баба ми милата през цялото време плачеше не можем да се снимаме нормално. Както и да е влязоха Ники ми подари букет червени рози, които после като влизахме в ресторанта забравихме в колата и се бяха изпържили направо angry а толкова много си го харесвах. Милото ме обу, кумата ми даде букета, малко снимки и хайде на вън. Баща ми ме изведе и предаде на Кумът, мама ни изля вода и счупи чашата за да ни върви, " че счупеното носело щастие". Играхме навън едно хорце, аз немога, но тя роклята дълга и обемна и не личеше. Обаче обувките ми нали са ниски и ако не си държах роклята с една ръка се спъвах в третия обръч, и това ми изигра шега в гражданското, но после ще разказвам за случката ROFL Снимахме се пред блока и дойде време за гражданското, с много мъки се качих в колата не можем да приберем роклята, беше много весело.
Стигнахме до Гражданското и....
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 28, 2009, 19:25:42 »

Много вълнуващо, миличка. Продължавай с разказа. С нетърпение чакам и снимки. Сигурно си била прекрасна LOVING
Активен
detikodj
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #47 -: юли 28, 2009, 20:25:36 »

Колко романтично звучи, просто страхотно направо ме пренесе при вас. От скоро съм тук, но ти си от булките на които се кефя много Wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 29, 2009, 10:08:27 »

Чеестито и от мен. Желая ви дълги години семеен живот, изпълнен с много любов, радост и взаимна подкрепа.
И моля те Шехерезада - вече е друг ден - продължи с разказа Wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 29, 2009, 10:23:49 »

 Wink Стигнахме ние до гражданското и след като всички гости влязоха ни поканиха и нас с кумовете. Церемонията беше много хубава, длъжностното лице ме пита "съгласна ли съм да се омъжа за милото?" и следва гробно мълчание, аз го гледам той ме гледа на жената и стана смешно, аз извиквам "да", след това и той и се чува някакво изказване от приятелите ни "Хайде и Ники отиде" funnytooth, слагам му халката, а тя неще да влезе, но аз упорита натискам blum тръгвам аз да се разписвам и на първото стъпало се завалих малко, че роклята тежи и с тези 3 обръча, но както и да е задържах се. Момичето в гражданското ми казва подпиши се на 2 място, а аз я питам ама как така на второ? оператора сигурно го е снимал. Подписах се, подписа се милото и сега ще се настъпваме, настъпих Ники и го гледам аз много доволно, но точно си дърпам крака и обувката ми се закачи на долния обръч, не мога да се задържа а милото изобщо не очаква,че ще падна в гражданското, смех, не знам дали го има нна записа, но няма да го забравя никога този момент tease Имам чувството, че съм седяла 5 мин. на пода, докато милото разбере какво става *db*Но свеки каза, че е било за секунди и е изглеждало все едно правя реверанс sarcastic Смях ме се после много. Излизаме от гражданското милото ме изнесе, после снимки в парка 10 мин бях в тревата и ме полазиха едни зелени гадини ужас, но снимките дано са станали добре. Като ги даде Владо другата седмица ще правя албума. За сега качвам малко снимки от моя апарат, дано ви харесат blum
 priest Стигнахме до църквата, а там чака една сватба преди нас. Влиза ме ние и попа дава наставления, "букета в лявата, свеща в лявата, а ръцете ни десните да се сплетени" и аз му казвам на попа "че роклята ми е тежка и трябва да я крепя с една ръка, а то не останаха ръце, а той ми вика айде за 10 мин. ще изтраеш, и аз понеже все не си мълча му казвам: "хайде теб да те напъхам в тази рокля да видим, колко ще издържиш, смех много весело беше. Милото му стана малко лошо, но се оправи, и аз си мислех, ако и него трябва да нося, ужас. Кумът разменя короните и попа му вика внимавай да не ги удариш, че младоженците ще е карат, а как тежаха тези корони, ужас не знам как ги носят!" После Ники толкова бързо отпи от виното, че попа се  shok, на мен ми говореше да пия по-бързичко, че кумата зад мен се " облизвала за винце" и накрая казва на кума ни," внимавай, че като те гледам как надигаш тая чаша ще се напиеш преди ресторанта" blum Гостите казват, че през цялото време сме се смели с поповете докато е текла церемонията и че ми се е изпълнил текста от поканата " в Църквата СВ. Неделя, весел поп ще ни венчае". Последния весел момент в църквата беше, че кумата си закачи тока на пода и ние спряхме на средата на обиколката. А попа викаше, " мале за малко да отиде кумата". tease Както и да е излизаме от църквата, обща снимка със всички гости и бегом към ресторанта.... Wink  
Довечера ще продължа, че съм на работа в момента......
« Последна редакция: юли 29, 2009, 10:33:23 от petrova83 » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 29, 2009, 11:52:19 »

Ох миал много вълнуващ разказ,хайде нямам търпение да продължиш,вижда се ,че сте иамли доста емоции на сватбата. Bravo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 29, 2009, 12:47:06 »

Леле, колко е вълнуващ разказа ти. Калко забавно е било всичко, което разказа до момента и нямам търпение да продължиш разказа си и да видим и снимките.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 29, 2009, 16:49:17 »

Ох, сладурано, ако ме види някой как се хиля пред компютъра просто  funnytooth Много си готина. сигурна съм че всичко е било просто невероятно. Пожелавам ви дълги години щастлив семеен живот, много топлина в дома и много усмихнати деца. Много целувки и чакаме много снимки. Аз лично с голямо нетърпение smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 29, 2009, 16:56:30 »

И на мен ми стана много интересен разказа и нямам търпение да го продължиш  good
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 29, 2009, 16:57:34 »

Благодаря ви момичета и на теб мила Криси за пожеланията. Радвам се, че разказа ми ви харесва, в ресторанта се случиха още по-весели неща DANCE не мога да ви опиша как се почувствах, когато всички гости, като си тръгваха и ни благодаряха за хубавата сватба на която сме ги поканили Girl_hide Довечера ще продължа обещавам.... kiss2
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 29, 2009, 20:17:53 »

миличка нямам търпение да прочета продължението....
много весело е било  Bravo
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 29, 2009, 22:15:14 »

Първо едно голямо ЧЕСТИТО! give_rose give_rose give_rose
Страшно емоционален разказ.Хем се смея,хем ми се насълзяват очите cray


* untitled.JPG (69.46 KB, 579x492 - видяно 563 пъти.)
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 30, 2009, 08:53:33 »

Чакаме, наистина си голям сладур smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 30, 2009, 10:57:22 »

Ох момичета, компютъра в къщи се скапа, добре, че е милото да го оправя, но снощи каза край и сега ще трябва да купуваме нов. Добре, че бяхме прехвърлили нещата на другия храд и нищо не е загубено. Затова не ви писах снощи, моля да ме извините Wink Ето и продължението...
И така.... стигаме ние пред ресторанта и чакаме в фоаето бащите ни да настанят гостите за да взезем с кумовете последни. Но ужас, баща ми тича на една страна и вика, "моите гости са се загубили" , свекъра не може да намери мъжа на кумата, защото той трябваше да настани другите гости и той се беше загубил, и бяха една весела картина, обаче всички се смееха вместо да се ядосват yahoo, а аз си казвам каквото ще да става днес е моя ден няма да се тревожа те ще се оправят". Благодаря на Меги, нашата декораторка, момичето дойде смени на милото бутониерата, че от 40 градусовата жега беше увяхнала, украсата в ресторанта беше уникална, точно каквото искам, децата пущоряха по балоните с хелии, а жарданиерите по масите, бяха много красиви, гостите ми си ги взимаха като си тръгваха, всичко беше на ниво.
Както и да е към 13.30 с половин час закъснение всички гости бяха в ресторанта tease Влизаме ние под звуците на менделсон, всички ръкопляскат, беше много тържествено. После следваше захранването от свекървата, която излъга милото с първото пърче, което беше за мен, "хайде за булката по-малко сол да и е сладък живота". След това пихме шампанско и булката се справи първа разбира се @}->--Бях с отворени чехли и така силно заритах менчето, че палеца ми още пулсираше на другия ден, а фотографа трябваше да го извади от под масата за да снима, кое цветенце е излязло първо. Следваше първия танц на младото семейство Марковски и тук бяхме подготвили изненада за която знаеме с ДЖ. Над нас имаше един голям балон и когато танцувахме на любимата си песен "My heart will go on - Titanic", ДЖ каза горчиво и спука балона и 100 малки бели и червени балончета се разпиляха върху нас. Дечицата направо пощуряха, ще го гледам на записа. След това кумът откри тържеството с реч, ще ви я кача по-късно, много хубава и нестандартна беше.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 30, 2009, 10:57:53 »

Последваха малко хорца и аз с тази голяма рокля мисля се справих добре, нека не звучи нескромно, една приятелка само ме стискаше за ръката, когато трябваше да се връщаме назад, и при едното връщане ми настъпи обръча, как на паднах като в ритуалната не знам. Танцувахме с кумовете и кума през цялото време ми казваше: "трябва да си похвалиш фризьора и гримьорката, много си хубава", много мило ми стана. И наистина нито грима нито прическата мръднаха до другия ден, въпреки целувките и прегръдките в гражданското от гостите, а и милото макар, че го бях предопредила да се държи прилично и да не се захласва с целувките... nea " мъже, никак не слушат" ROFL После танцувахме с баща ми, щях да се разплача. Един съвет за бъдещите булки, които искат рокля с кринолини, много са тежки и всеки преди да танцува с мен минаваше на инсруктаж," краката под роклята, настъпваш ме и т.н." накрая можеха да ми дадат книжка за управление на рокля, как лавираха из масите аз си знам" pleasantry След това свеки произнесе една много прочувствена реч за приветствие на децата си, както каза Митко- ДЖ. Голям сладур е, направи невероятен купон. Милата ми свекърва, като знам колко е чувствителна не можа да се разплаче, ще кача и нейната реч после. След това кумовете ни подариха 3 вина за: първото дете, за неговата сватба и за нашата Златна сватба, но и ние изненадахме кумата с подарък специално за нея, въпреки, че тя не искаше нищо защото с кума вече си бяхме купили столове за компютъра и не вървеше да ги носим в ресторанта. Няма да забравя изненадата и радоста в очите и, кумът даже се притесни, защото не са знаели да се подготвят и те. После обиколихме масите да поздравим гостите, и естествено всички парички при булката, а милото се задоволи само с едно малко пликче. Шоуто продължи с разчупване на питата, за да се види, кой ще командва. Добре, че беше кумът да помогна малко, защото милото е много висок и аз не стигах до погачата. Естествено с него отчупихме по-голямата част, но ДЖ, вика, младоженеца е с по-голямо пърче и тъкмо щях да споря, както винаги, и Мотко казва „след като мъжо е с голям дял от питката, той ще носи Паричките, а булката ще ги харчи”, и аз съгласна може ли, ама разбира се че той е с по-голямо парче.....смех funnytooth. Пожелавам на всички такива преживявания. След още една порядъчна порция танци и поздрави за младото семейство, кумът вече спокоен, че напрежението е минало, седи си нашия спокоен, а аз само потривам ръце, и познайте влезе Ели, ориенталската танциорка специална изненада за него. И като се започнаха едни танци, тя танцува, но и той нали с кумата са играчи и те, направиха страшен купон, всички гости се включиха, а аз викам на милото внимавай, че това е последната чужда жена с която ще танцуваш DANCE След два луди танца за които специално благодаря на нашата мила танцьорка тя си тръгна. Кумът ненаситен, да жив и здрав иска още, а кумата я няма не можем да я намерим. И тъй като явно сватбата ни се очертаваше като събитие с много изненади и кумата ни беше подготвила още една такава малка изненада.... Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines