Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:44:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на petrova83 - 25.07.2009  (Прочетена 79784 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« -: юни 26, 2009, 11:09:22 »

Ето, че дойде време и на теб да направим темичка, в която да ни споделяш и разкаваш най-подробно за твоята сватба и всички приготовления за нея. Пожелавам ти спокойни последни приготовления.
« Последна редакция: юни 26, 2009, 15:55:42 от valia_diva » Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 26, 2009, 12:05:57 »

Честита темичка и от мен! Приятни приготовления и чакаме инфо и снимки give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 26, 2009, 15:55:19 »

Честита темичка и на теб petrova83, желая ти приятни дни на последни подготовки и прекрасен резултата на финала, ще следя с интерес понеже сме и на една датичка   blum
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 27, 2009, 14:23:03 »

Честита тема, миличка! Пожелавам ти спокойствие и само положителни емоции покрай оставащата част на подготовката за Големия ден!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 27, 2009, 17:02:28 »

 @}->--Много ви благодаря милички за пожеланията и темичката, особено на теб valia_diva. Утре ми предстой тежък изпит в Унсс, но после ще опиша подробно до къде сме стигнали с подготовката. Благодаря Wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 30, 2009, 15:51:55 »

 give_rose И така..........
Гражданско- Оборище, Църквата е Св. Неделя, Ресторант- Континентал Плаза в НДК. Темата на сватбата е бяло и бордо и рози,рози, много рози blum
Фото и Видео- В. Добрянски
Халките са от Princess
Поканите са дело на  juebox juebox, специални благодарности.
Украсата на рсторанта ще бъде на фирма EUFORIA-VM
Роклята, було,чантичка от Сиана- Асеновград ( пола и бюстие с камъчета)- бяла.
купихме бутониери, свещи,жертиер,чаши - довечера ще ги снимам, бижута, обувки. Булката е почти готова остана само бельо, но младоженеца още не е почван nea и вече сънувам кошмари, че ще ходи без костюм. И то аз съм виновна,че все нещо не харесвам, все едно аз ще го нося funnytooth Утре ако не купи не знам!?
Ходих на пробна прическа довечера ще кача снимки да видите, но за съжаление с фризьора снимахме прическа номер 2,която отнема 3 ч. да се направи, а аз нямам толкова време, (защото подписването е от 10.40 и преди това ще има вземане на булката),а и с нея съм като кукла барби и не се харесвам. В крайна сметка ще съм с нещо подобно, но вместо да ме изправя и после да ме навие ще използва моите кадрици и дифузер, а защо не снимахме този вариант незнам ROFL Гримьорката също ще е от това студио, но с нея ще се видим другата седмица. Дано поне снимам правилния грим blum
Това е за сега ще продължавам да пиша.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 11, 2009, 17:45:26 »

Ей момиче къде се изгуби,как върви подготовката,разказвай,не се спотайвай.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 13, 2009, 09:26:08 »

 Wink Тук съм. Ами значи младоженеца е готов, довечера ще снимам и ще кача снимки. Ще сме в тъмно син костюм- риза,вратовръзка и костюм-330 лв, не можах да повярвам tease Остават обувките, тази седмица ще ходим двамата, че те милите не могат сами.
Обадих се в св. Неделя оказа се,че не трябвало мед за захранването,а шоколадови бонбони и Попа трябвало да си хапне funnytooth така ми каза самия той. Ще докупим късмети за хвърляне пред църквата, щото тези дето ги имам за гражданското няма да стигнат.
Уточнихме украсата и менюто за ресторанта. Украсата ще излезе 1000 лв от лилиум и рози навсякъде cray Менюто:
1.Комбинирана Салата
*Домат, краставица, печена чушка, снежанка, кьопоолу, сирене

2.Топло Предястие
* Тиквичка бюрек - 1 бр.
* Шункова роладина с гъби и топено сирене – 1 бр.
* Пилешко  филе с  Бекон  - 1 бр.

3.Основно  Ястие
*1/2 Свинско бон филе
*1/2  Пилешки медальони със сос “ Френски сирена “
* Малки пресни картофи , преснип зеленчуци на пара 
* Питки с мак и сусам -  2 бр.

4.Десерт
* Сватбена торта “Дзупа инглезе “

5.Безалкохолни газирани  напитки -2 бр                                                                                                                                         
Минерална  вода  -  1 бр.
Поръчахме подаръчетата за гости кристални розички с панделки бордо,тази седмица чакам да ми звъннат да ги взема, само се притеснявам защото жената май не беше наясно с цветовете.
Сега подготвям изненада за родителите ни кошници с вино с етикети с нашите имена,бонбони и папируси в тон с поканата с благодарствен текст,като за тях ще играят ръченица,надявам се да стане весела изненада yahoo
Това е засега Wink

Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 13, 2009, 09:41:33 »

Леле, колко вкусно звучи вашето меню. Направо ми се иска и аз да си хапна от него.  Bravo
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 13, 2009, 09:48:16 »

 Wink Мерси Вале, не съм го опитвала предварително, само тортата, а тя е божествена,ще бъде на 7 етажа с декорация бели рози ( естествени), малко се тревожа за свинското нямали да е много тежко през лятото, но свекъра не яде пиле и не вървеше на него свинско,а на другите само пилешко, и затова решихме да комбинираме.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 13, 2009, 12:10:13 »

Браво,и на нас обувките на младоженеца ни останаха
А,колко ти излиза куверта?
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 13, 2009, 12:36:54 »

Куверта излезе 50 лв,но ние резервирахме ресторанта още март месец, а и стринка работеше там Wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 13, 2009, 14:57:10 »

Честита темичка.
То почти не останало - другата седмица в събота ще си облечеш най-после роклята smilesmilesmile
Пожелавам ти спокойствие през тези седмици и малко по-малко нерви и напрежение smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 15, 2009, 14:57:07 »

И така....подаръчетата ги поръчахме Кристални рози с панделки бордо, трябва да станат тази събота на 18.Малко се тревожа защото жената в офиса на AEGEAN PARADISE, явно беше нова и имаше проблеми с цветовете и сe започна едно ровене по каталога и търсене на номера,и мерене на сатенките с ролетка за да прецени,коя да се използва за да ни се напишат имената и датата,а и надписа на сатенката,и той искам да е бордо, и ако объркат цветовете направо ще откача cray Милото вика да не се тревожа,но няма как да стане tease
Купихме обувки от Пиротска вчера и много се радвам,въпреки че той винаги си взима един и същи модел,а този път исках да са малко по-различни,но както и да е той си ги харесва и ще си ги носи.
Взехме бонбоните за хвърляне пред църквата и жартиерче с лепенка,че другият не ми беше удобен,тъкмо ще ми остане един за спомен blum
Извадихме медицинските, запазих час в неделя съм на пробен грим, най-после.Дано да снимам правилния,а не като прическата ROFL
Купихме подарък за кумовете и кошниците за подаръците на родителите от Брикулаж по 21 лв. щях да получа удар,но няма как трябват nea
Сега се тревожа за погачите в "НИ КАЙ" са много малки и не знам къде да търся?!Това тичане край няма.... tease
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 21, 2009, 09:58:54 »

И така.....вчера подадохме документите в ритуалната зала от събота ще съм г-жа Марковска, много ми е странно защото съм си свикнала с фамилията и си я харесвам, но обичам и милото и нямаше как сменям я Wink
Най-накрая получих подаръцъте за гости, снимки в галерията, цвета на панделките е този, който исках tease Качих и снимки на прическата въпреки, че няма да изглеждам толкова кукленско Wink и познайте в неделя с милото закъсняхме за пробния грим и нямаше време за снимки, защото след мен имаше и друг час, с гримьорката правихме два варианта и накрая се спрях на по-тежкия, леко опушен, сега обаче се чудя, защото не съм свикнала да се гледам с толкова тежък грим. Е явно няма да имам никви снимки на пробните прическа и грим, и всичко ще се види на финала blum Само ще кажа, че салона е beautyfullifeclub в студенски град и хората са истинки професионалисти. Купихме подарък за КУМАТА те с кума са майка и син, но не живеят заедно и жената не искаше нищо за себе си, но с милото решихме, че не е редно и тя също трябва да получи подарък. Само забравих да кажа, че си взехме стол тип президенски за компютъра и кума и той си взе стол, но от Варна, е въпроса ми е трябва ли да опаковам една кутия за да си ги разменим на сватбата символично или не е нужно, защото стола няма как да го донесем на сватбата. Днес ще принтирам етикетите за виното на родителите и ще кача снимки.
Купих си парфюм  Bvlgari, Omnia Amethyste, малко ми стана кофти, защото аз си купих, а милото каза, че не иска нищо специално.
Момичета започвам много да се тревожа, вие кога получихме предсватбена треска, аз още не съм се разтревожила сериозно и си мисля, че ще се панирам с събота сутринта nea
« Последна редакция: юли 21, 2009, 10:03:16 от petrova83 » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines