Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:40:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на petrova83 - 25.07.2009  (Прочетена 79821 пъти)
 
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 14, 2009, 12:32:21 »

И от мен имате пожелание за една наистина много сладка и изпълнена с любов медена седмичка.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 18, 2009, 09:44:59 »

Момичета, прибрахме се в БГ. Сватбата беше добре, еее малко и куцаше организацията, като отидохме в църквата бяха забравили венците и церемонията закъсня, там нямат корони а едни венци, ако бяхме забравили нещо на нашата сватба щях да откача tease Церемонията продължи 1 час. После на път за ресторанта се загубихме и се връщаха да ни търсят pardon В ресторанта пускаха предимно гръцко, но си изкарахме добре, кума беше голям купонджия, точно като нашия. Не ми хареса това,че има колони в ресторанта. Наложи се милото да снима, че нямаха фото и видео, там било много скъпо sad  На 15 беше голяма Богородица и там нищо не работеше, не можахме да направим шопинг angry Случи ми се нещо много интересно за което до сега бях чувала само, в Гърция булката излиза последна от къщата, а младоженеца чака пред църквата, и родителите и я дават на младоженеца, но като се върне вечерта свеки трябва да я захрани с питка, замесена от млада булка с двама родители pleasantry И познайте месих питка за първи път. Ееее меси е силно казано защото само я забърках и свекърва ми, господ здраве да и дава я направи. Сега сме при кума ни във Варна, а в четвъртък отиваме на Созопол. Прегръдки и ще кача снимчици после girl_in_love LOVING
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 18, 2009, 10:34:44 »

И ние след сватбата ще ходим в Созопол, ще се радвам ако препоръчате хотелче там като се върнете  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 31, 2009, 15:37:07 »

 yahoo Момичета, медените 10 дни бяха чудесни, но свършиха и сега съм отново на работа tease Созопол е един прекрасен град, всеки ден плаж, времето беше супер, а вечер вечери на свещи в различни заведения, не сме ги повтаряли danceg Минахме и през Несебър, стария град. После ще кача и снимки, че още не съм ги прегледала всички air_kiss
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 31, 2009, 15:57:26 »

 Bravo Чакаме снимки smile Аз лично с нетърпение smile
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 31, 2009, 21:43:30 »

Добре дошли, семейство. Ще чакаме да качваш снимки,  petrova83. Жалко, че сватбата, на която сте били в Гърция не се е получила добре, но навсякъде има издънки. За всяко хубаво трябва да се случи и нещо лошо.
А за морето - поздравления. Созопол наистина е прекрасен град. Милото е бачкал там 2 год. и меко казано му е станал любимия град. Радвам се, че сте си изкарали добре и ще чакаме снимки. Wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 15, 2009, 16:24:17 »

Ама къде са снимчиците.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 15, 2009, 18:28:02 »

Влизам само за малко да ви почерпя, днес имам Рожден Ден!!!
Валенце, снимките са готови за качване, но ги отложих, защото миналата седмица имах много изпити, да ви се похваля, успях да завърша семестриално. Ноември живот и здраве ми предстой защита. Обещавам утре да кача част от снимките от медения месец. Да ви е сладка тортата милички Wink


* torta.jpg (66.54 KB, 450x600 - видяно 460 пъти.)
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 15, 2009, 18:33:45 »

И още една, че много обичам ягодиииии


* 2.JPG (38.92 KB, 420x315 - видяно 2102 пъти.)
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 15, 2009, 18:51:51 »

Честит рожден ден, миличка. Много щастие, любов и късмет в живота ти желая. Бъди много много усмихната винаги и дарявай всички с тази прекрасна усмивка. Целувчици kiss kiss kiss kiss
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 15, 2009, 18:52:52 »

честит рожден ден, много здраве, щестие, любов и сбъдване на всичките мечти!  give_rose give_rose give_rose


* cv8.jpg (67.53 KB, 425x387 - видяно 2066 пъти.)
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 16, 2009, 11:02:29 »

Благодаря ви милички за пожеланията от сърце, купона беше страхотен, получих много пожелания и цветя, а както казва свеки, "паричките са най-добрия подарък, а ти ще си купиш каквото желаеш" Wink
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: септември 16, 2009, 16:11:38 »

Честит Рожден ден и от мен малко на патерица, но втори ден се боря с интернета.
Пожелавам ти много здраве, късмет и любимите хора да те обичат и радват не само в дните на празници, а във всеки един ден от живота ти give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 16, 2009, 20:44:14 »

Честит рожден ден и от мен!
Желая ти да си все така щастлива, влюбена и красива и мъжът ти да е мъдър, защото мъдрият мъж слуша жена си!  girl_wink smile

И само да добавя, че сме една зодия  girl_wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 17, 2009, 14:37:26 »

Благодаря още веднъж за пожеланията милички, да ви се връща двойно girl_in_love Успях да кача снимки от медения месец, извинявам ви се, че се забавих толкова. Качила съм снимки от сватбата в Гърция с която започна почивката ни. После отидохме на Варна на гости на кума ни, минахме през Свети Влас, Несебър, и накрая Созопол. Сложила съм снимки от всичките места, доста дълга и наситена с емоции екскурзия беше, имайки предвид че за един ден трябваше да се върнем от Гърция до София за багажа и веднага да заминем за Варна tease
Не съм прекалила със снимките надявам се, дано усетите хубавите ни емоции, пожелавам ги на всички. Приятно разглеждане LOVING LOVING LOVING
« Последна редакция: септември 17, 2009, 14:39:39 от petrova83 » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines