Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:56:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба без цигарен дим - възможно ли е?  (Прочетена 39424 пъти)
 
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #60 -: юли 19, 2013, 15:07:34 »

Във Варна в някои ресторанти не спазват забраната и слагат пепелници. Ще си спестя имената на ресторантите. Става обаче ужасно с тази миризма на цигари. За щастие в повечето ресторанти си спазват забраната и е супер готино без цигарен дим. Чист въздух, приятна атмосфера. А тези, които искат да пушат - навън си излизат.
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #61 -: юли 19, 2013, 19:46:15 »

Нашата сватба беше без цигарен дим в ресторант Нептун - Бургас. Аз и младоженеца не сме пушачи, кумовете също, както и по-голямата част от гостите. Пушачите излизаха навън, липсата им не се е усещала    girl_wink
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #62 -: август 15, 2013, 15:15:45 »

Аз съм непушач и много се радвам, че има ресторанти, които се съобразяват със забраната, а не предлагат десертни чинийки вместо пепелници, на които се чудих първия път за какво са.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 16, 2013, 10:04:00 »

Не искам да се пуши на сватбата ми,но имам гости и приятели,които са пушачи. Какво да се прави pardon .. Ще излизат отвън и ще пушат,защото просто мразя цигарите.. Yes
Активен
natalia_vn
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #64 -: септември 13, 2013, 03:54:19 »

Ние сме пушачи, но държим на сватбата да не се пуши, много е неприятно!
Не ми харесва и варианта гостите да излизат за по цигара. Може би мисля така, защото не съм толкова страстен пушач все пак.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 13, 2013, 10:18:57 »

А кой вариант ти харесва? Хем да не се пуши, хем и да не се излиза.... аз ли не разбрах какво искаш да кажеш  huhhuh.gif
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #66 -: септември 13, 2013, 10:44:34 »

Много ми е интересно какво ще рече, че не ти харесва гостите да излизат за по цигара ... твоята сватба е, но гостите не са ти някакви роби, като им се пуши си излизат и си пушат - какво пък ти пречат на теб?  crazy

При нас в ресторанта не се пуши, но си има тераса и всеки може да си излиза колкото си иска - демокрация. Wink
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 13, 2013, 10:53:43 »

Аз също не обичам да ми е задимено, всъщност кой ли обича, но доста от нашите приятели пушат и е доста притеснително, ако се излиза на вън дали няма всички да са там. Знаете как е, излиза се уж за по цигарка и се почва един лаф  pleasantry
До сега не съм била на сватба където да се пуши навън, така че още нямам впечатления. На 21ви се очаква да съм по-информирана Wink
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #68 -: септември 13, 2013, 13:17:36 »

Всичко е въпрос на уважение и възпитание. Ако ви уважават ще пушат набързо за 3-4 мин. и ще се върнат на купона.
Активен
natalia_vn
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #69 -: септември 13, 2013, 14:42:34 »

Лили е обяснила, това, което исках да кажа, но не съм го написала както трябва. Предпочитам да не се пуши - да, но съм била на сватба, където гостите излизат, не за 4-5 минутки. Ставало е толкова неприятно, все едно сватбата се измества на терасата.
Виви 20 - къде съм писала, че гостите са ми роби? Нямам такова отношение към тях, нито пък постът ми е намекнал за нещо подобно.Естествено, че всеки си прави, каквото иска и Делийски много правилно е писал, че е въпрос на уважение и възпитание. Просто не беше приятно на сватбата на която присъствах.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #70 -: септември 13, 2013, 15:17:32 »

Нашата сватба беше в ресторант, в който се влизаше от градината. Отвън хората се бяха погрижили да има маси и столове. Мога да кажа, че гостите се чувстваха добре. Излизаха и хора, които не пушат. Все пак сватбата е мероприятие не само за уважение на младоженците и родителите им, а и повод гостите да се видят или запознаят. На нашата сватба наистина имаше голямо опознаване blum Но пък не е имало "дупки", в които да няма никой на дансинга, защото всички са навън.
Дори предпочитах да има такова движение, а не едно заседяване безкрайно на масите. Плюс това няма как всички познати да са на една маса. Излизането позволяваше на хората, които са близки, но седят на различни маси, да разменят по някоя и друга дума. Ние с мъжа ми не сме пушачи, но на чужди сватби след хората или по-диви танци също сме излизали на въздух.
Не мога да дам мнение обаче как стоят нещата при сватби, които са на н-ти етаж на хотели и излизането е по-затруднено.  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 13, 2013, 16:56:56 »

Абе има си хора и хора и сред пушачите. На нашата сватба имаше личности, които си се въртяха само на балкона заради цигарите и други, които по гореописания начин излизаха за малко и бързо си влизаха ако решат. Това не може да бъде координирано или предвидено, дет се вика- на каквито гости си случил, таквиз. crazy star
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines