Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 12:24:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба без цигарен дим - възможно ли е?  (Прочетена 39618 пъти)
 
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« -: юни 01, 2007, 13:04:53 »

Посъветвайте ме как, възможно най-тактично, да предотвратя пушенето на моята сватба. Много малка част от гостите са пушачи; много голяма част от гостите не понасят дима, а и ще има мънички деца. Освен липсата на пепелници и достъпа до открита тераса, как да предотвратя пушенето? Табелки "моля, не пушете"? nea Инструкции към сервитьорите да напътят гостите към терасата, ако се налага?  girl_impossible не искам да обидя никого, моля, дайте ми съвет.  Girl_sing
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 01, 2007, 14:12:52 »

Според мен направи и сложи табелки по масите и инструктирай персонала на ресторанта да упътват гостите, че се пуши на терасата. Защо да има обидени, няма нищо лошо в това. Аз съм пушачка и не бих се обидила, ако някой ме помоли да не пуша на определено място! Трябва да сме толерантни! Успех ! smile
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 02, 2007, 12:03:28 »

Да така е,но много от гостите ще пропуснат част от купона,защото нали знаете,че всичко става много динамично.Аз също съм пушачка и за да не се получава облак от цигарен дим затова ще сме на вън в една лятна градина
Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #3 -: юни 03, 2007, 20:36:02 »

Нека има много свещи, те обират цигарения дим!
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #4 -: юни 04, 2007, 21:32:02 »

не мисля че е възможно
Активен
slance
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #5 -: юли 02, 2007, 10:43:25 »

Аз също не мисля, че е възможно. Ако има климатик, няма да се получават кълбета дим.
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 02, 2007, 12:16:30 »

Може и да стане, но не ми се вярва. Аз лично бях пушачка преди да се окаже, че ще си имаме бебче и би ми било много неприятно ако трябва да пуша навън. Mad girl Ще си изкарам вечерта пред ресторанта най-вероятно и определено ще имам голяма компания, Hide ама дано да се чува музиката  danceg
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 02, 2007, 12:27:19 »

и аз имам впечатления по темата
на една сватба преди 2 години не пускаха климатика защото на кръстниоцата и духало студено,добре ама ние другите хора бяхме като в сауна и като запалим цигара ставаше ужас на ужасиите.така че или трябва климатик или свещи,защото е много неприятно да изкараш празненството навън Mad girl
Активен
leona
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #8 -: ноември 17, 2011, 19:43:39 »

И аз смятам ,че няма проблем да се пуши и най-малкото има климатици ,отворени прозорци и аспирация ,за да не се дразни никой от дима.Иначе си представете тълпи от пушачи вънка.Но все пак сватбата си е твоя де ти си решаваш Wink
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #9 -: декември 15, 2011, 17:18:58 »

Аз съм присъствал на сватби, на които не се пуши по желания на младоженците. Доста по-приятно е. Така или иначе от 1-ви юни 2012 г. ще има тотална забрана за пушенето, следователно всички сватби ще са без цигарен дим. smile
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 15, 2011, 18:01:45 »

Ако забранят тотално пушенето на закрито, то значи, че на сватбите поне половината от гостите непрекъснато ще излизат и влизат навън-навътре за да пушат, което е доста неприятно и дразнещо. Все пак сватбата не е 1 час..., но пък реално погледнато без дим на цигари е перфектно! Аз съм присъствала на сватба, на която младоженците не понасят цигари и бяха забранили да се пуши и пепелници нямаше smile Хората си излизаха да пушат вънка.
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #11 -: декември 15, 2011, 22:18:39 »

На нашата сватба се пушеше навън, на терасата на ресторанта. На никой не му е било неприятно да се разходи. Не си представям, че гостите само трябва да седят на едно място и да не стават от местата си.
Имахме малки деца на сватбата си и много непушачи, ние не пушим и дори с климатик и добра вентилация никога не е същото както без цигарен дим.
Активен
evelina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 20, 2011, 19:44:45 »

На много сватбени тържества се случва вече това. В заведението не се поставят пепелници, предупреждават се тактично гостите от персонала,че не се пуши и ..... пушачите излизат на отредените за целта места - тераса или предверие.
На няколко такива сватби бяхме, само на една имаше лек неуспех, който подозирам се дължеше на многобройните пушачи. В много моменти повечето гости бяха на терасата навън, отколкото гости вътре и дансинга все изглеждаше празен.
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #13 -: декември 21, 2011, 00:21:01 »

След 1 юни ще е възможно yahoo
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #14 -: декември 21, 2011, 00:38:49 »

Много ме зарадва тази новина!  good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines