Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:20:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какво да е наказанието?
Да се премахнат снимките
Да се премахнат само гласовете
Оставете ги да си правят каквото искат

Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Калпазани в конкурса  (Прочетена 42925 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 05, 2007, 09:36:00 »

За сега ще минем само с премахване на недействителните гласове.

Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 05, 2007, 17:58:20 »

справедливо решение
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 19, 2007, 22:17:11 »

Искам да ви уведомя, че аз мога да гласувам два пъти с по пет гласа Oh my ....
   Когато гласувам късно вечер например в 1 часа, през деня ми дава възможност да гласувам още 5 пъти, но не за тези, които първия път съм избрала! Може би от това идват някъкви проблеми, знам ли!  girl_wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 19, 2007, 22:55:12 »

Аууууу, значи има пролука в системата.  Oh my ...  Добре че screwball squirrel бе така добросъвестна да съобщи.  Bravo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 19, 2007, 23:05:44 »

Аууууу, значи има пролука в системата.  Oh my ...  Добре че screwball squirrel бе така добросъвестна да съобщи.  Bravo
Да, но тя както каза, може да гласува за други 5 снимки, а не за тези, за които вече е гласувала  girl_wink
При мен така се получава на работа, но когато искам да гласувам и от другия компютър, на един и същ не ми дава да гласувам повече от 5 пъти!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 19, 2007, 23:10:35 »

Хмммм странно  crazy Защо така? Нали уж имахме право само веднъж за 5 снимки да гласуваме. То така може човек за всички снимки да гласува в един ден  huhhuh.gif
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #21 -: юни 19, 2007, 23:50:28 »

Аз честно казано не виждам чак такъв проблем в гласуването за 10 срещу 5 снимки. Това което е "калпазанско" е гласуването по няколко пъти за една снимка в рамките на 24 часа.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 20, 2007, 06:22:00 »

Аз честно казано не виждам чак такъв проблем в гласуването за 10 срещу 5 снимки.

аз все пак си мисля, че не е много честно!  nea Но както прецените...  pardon
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 20, 2007, 06:24:10 »

аз го казвам, защото организаторите се притесняват, че резултатите падат. а с тези 10-първия път гласуваш за фаворитите си, които в повечето случаи са точно пет, а след това ти остават 5 гласа, в които можеш да оценяваш с единици и фаворитите на деня. И според мен не е много важно, но все пак ... са си 5 гласа.
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 20, 2007, 08:22:32 »

Аз пък от комп. в къщи не мога да гласувам-на всички снимки излиза че е гласувано с 3 звездички / и то не от мен/ а това ми се струва странно-чак пък за всички. Гласувам само от работа
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 20, 2007, 08:29:38 »

спред мен 5 точки са си много, да се гласува само със за или против, като не ти харесва дадена снимка, ами няма да гласуваш за нея и обратно  pardon няма ли да е по-лесно по-този начин, сега ми е ама пълна мъгла защо и как се гласува и гласувам само с 5ци crazy
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #26 -: юни 20, 2007, 08:42:31 »

Аз честно казано не виждам чак такъв проблем в гласуването за 10 срещу 5 снимки.

аз все пак си мисля, че не е много честно!  nea Но както прецените...  pardon

Абе така е,  good правилата са си правила, аз само отбелязвах, че големия кахър е да се спрат онези които опорочават системата с много "фалшиви" гласове.
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 20, 2007, 09:57:55 »

Аз пък от комп. в къщи не мога да гласувам-на всички снимки излиза че е гласувано с 3 звездички / и то не от мен/ а това ми се струва странно-чак пък за всички. Гласувам само от работа
И от на сестра ми компютъра и дава,че е гласувала с 3 звезди без да е гласувала нито веднъж sad
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #28 -: юни 20, 2007, 15:24:16 »

Аз пък от комп. в къщи не мога да гласувам-на всички снимки излиза че е гласувано с 3 звездички / и то не от мен/ а това ми се струва странно-чак пък за всички. Гласувам само от работа
И от на сестра ми компютъра и дава,че е гласувала с 3 звезди без да е гласувала нито веднъж sad
И на мене ми се е случвало.Това става когато няколко компютъра излизат в интернет пространството с едно IP,и ако рс-то е служебно  това е нормално,някой е изпреварил в гласуването....
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 23, 2007, 12:44:30 »

Аз пък от комп. в къщи не мога да гласувам-на всички снимки излиза че е гласувано с 3 звездички / и то не от мен/ а това ми се струва странно-чак пък за всички.
И от на сестра ми компютъра и дава,че е гласувала с 3 звезди без да е гласувала нито веднъж sad
аз сега гласувах,четири снимки добре,но на петата ми дава,че съм гласувала с три звезди Oh my ... Oh my ... Oh my ... crazy
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines