Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 15:25:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До всички които ползват SKYPE  (Прочетена 13140 пъти)
 
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« -: юни 01, 2007, 09:31:57 »

Цитат
Беше измислен скайпе бомбер то е нищо и никакво файлче обаче има много голямо поражение праща съобщения на всичките ви абонати за части от секундите

ако някой ви прати файл с разширение vbs не го приемайте или ако го приемете не го отваряйте ще ви попита дали искате да го отвори през скайпе и като дадете Да и почва да праща обиди

и ако не искате да давате обяснения че това не сте го написали вие ще ме послушате

Цитат
има български скайп вирус!!! Казва се INFERNO". Ходи в биоса и унищожава целия хард. Скайп никът е J - inferno.Кажи на всичките си абонати, защото ако някой го прихване, идва автоматично и при теб. Никой да не приема повиквания от "Ivo Georgiev" или " very.fast". Това е мръсникът, който прецаква хардуеъра. Задължително го прати на всички, дори и на абонатите си извън лини

Чак за хардуера... не съм много съгласен, но ...Бъдете предпазливи....
« Последна редакция: юни 01, 2007, 09:33:50 от Oizo_Zoizo » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 01, 2007, 09:33:31 »

аз съм получавала стотици такива съобщения с различни skype имена
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #2 -: юни 01, 2007, 09:34:54 »

Не мисля че ще ти бъде приятно от твое име да се изпрати на мъжа ти или някой твой много близък роднина текст " Да ти .... " Просто го имайте в предвид...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 01, 2007, 09:38:13 »

искам да кажа че въпреки всички тези предопреждение по скъпе не са последвали никакви пращания на фаилове и вообще нищо.затова се замислих тези неща истина ли са,а ако не са кои си прави тръда да ги праща.абе вообще ми е малко тамна индия huhhuh.gif
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 01, 2007, 09:50:18 »

Оооо,и аз съм получавала,по принцип не приемам нови абонати или файлове ако не съм предупредена,че някой ще ми праща или ще се включва...Но след последното подобно съобщение за страшен вирус,които си препращат абонатите от списъка,преди около две седмици,не зная-съвпадение или не,но ни отиде на кино целия харддиск cray cray cray  Изгубихме всичко от него и не може да се възстанови,просто е ужасно-пазете се от съмнителни....всичко! и архивирайте цялата си информация,сваляйте на дискове!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 01, 2007, 09:53:17 »

значи  е вярно
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #6 -: юни 01, 2007, 09:55:31 »

Мен ме напсуваха...  laugh
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 01, 2007, 09:58:09 »

Май предпочитам да ме напсуват,отколкото да ми гръмне целият компютър diablo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 01, 2007, 10:01:43 »

Май предпочитам да ме напсуват,отколкото да ми гръмне целият компютър diablo


оххх това е ужасно !  diablo diablo diablo на никой не го пожелавам !!!!

Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #9 -: юни 01, 2007, 10:19:26 »

Май предпочитам да ме напсуват,отколкото да ми гръмне целият компютър diablo
е чак да ти гръмне целия комп...??? малко не възможно ми се вижда... най много милата машинка да изреве за за хубав дезинфекциращ формат на хардовете с последвало преинсталиране на софт-а...

Ама то съм чувал че е хубаво да си форматираш харда на всеки 2-3 месеца и още по-горещо го препоръчват ако ОС-а е ма Майкрософт ....  laugh laugh laugh laugh laugh
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 01, 2007, 11:36:34 »

Оооо,и аз съм получавала,по принцип не приемам нови абонати или файлове ако не съм предупредена,че някой ще ми праща или ще се включва...

И аз така правя и до  сега не сме измли проблеми!!! А иначе важните неща ги пазим и на дискове!!! good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 01, 2007, 13:28:51 »

ползваш ли нет нямаш никаква гаранция, че няма да ти вкара някой вирус, начините са хиляди, особено чатовете .........
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 17, 2007, 15:28:06 »

Страдате ли от проблема със скайпа?Вписването става след часове , ако изобщо стане и трае максимум по 3-4 минути. Ако пази боже се излъже да е повече време, то половината от абонатите ги изписва че са офлайн, което от 100-150 абоната е невъзможно все пак. Ако пък ти си на линия и още някой също изобо не изпраща съобщенията.
Гадост.
В сайта на скайп сипят извинения в несвяст и бачкат яко да отстранят проблема, а ние само си теглим по една наум и чакаме.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 17, 2007, 15:33:07 »

Страдате ли от проблема със скайпа?Вписването става след часове , ако изобщо стане и трае максимум по 3-4 минути. Ако пази боже се излъже да е повече време, то половината от абонатите ги изписва че са офлайн, което от 100-150 абоната е невъзможно все пак. Ако пък ти си на линия и още някой също изобо не изпраща съобщенията.
Гадост.
В сайта на скайп сипят извинения в несвяст и бачкат яко да отстранят проблема, а ние само си теглим по една наум и чакаме.
Верно ли... crazy абе чудя се аз, че нещо не го бива тоя скайп вчера и днес...ама си викам, че проблемът сигурно е в моя комп.....а то какво било...хехе да съм спокойна поне, че не е в мен причината.... laugh
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 17, 2007, 15:36:29 »

Ами успокой се че не е в тебе причината, ама на мене естествено, точво тези дни толкова много ми трябва че 3-ма приятели имат рожденни дни а аса разпръснати по света и не мога да звъня по телефоните. И пращах мейли, които кой знае кога ще ги отворят. Ще чакаме, какво друго да правим.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines