Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:12:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ Валенти Тенев - Сърдечни благодарности!  (Прочетена 8887 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« -: юни 22, 2009, 12:59:30 »

Искам да изкажа най-искрените си благодарности към Валентин Тенев, който беше DJ на моята сватба.
Убедена съм, че без него и неговото отношение към работата, която върши, сватбата ми нямаше да бъде един толкова прекрасен спомен за мен и моите гости.
Реших да пиша за него в този раздел близо месец след сватбата, защото считам, че човек трябва да умее да благодари, когато е удовлетворен от резултата, а не само да отбелязва нещата, които не са се получили.
Г-н Тенев беше нает самостоятелно, без да има нищо общо със сватбена агенция, с която работихме, въпреки това намери начин да се сработи с видеооператора и фотографа, което е от особено значение за спомените, които ще бъдат запечатани на техните ленти. Той си има разработен сценарий на сватбеното тържество, който обсъжда до най-дребни детайли с младоженците. Имали сме всичко на всичко една среща и два телефонни разговора и всичко се получи, така както искахме без забележки и допълнителни уговаряния. Цената, която определи беше за цялото тържество и нямаше пазарлъци, на които съм била нерядко свидетел, когато изнудват младоженците точно във вихъра на купона.
В цената са включени също балони, конфети, които той осигурява, също така бяло платно, което той аранжира със здравец, жито, бонбони и парички. Също така предоставя за ползване менче с червено вино, украсено със здравец при посрещането на младоженците. Има богат арсенал от допълнителни атрибути като например трибагреник, с който кумът води кумовото хоро и т.н. Освен това той замества т.нар водещи на сватбата, тъй като има богат репертоар от стихчета за всеки специален момент от тържеството. Негова запазена марка е да организира по някоя изненада за младоженците, която не е уговорена по сценарий. Зная, че всички тези думи ще ви се сторят преувеличени хвалебствия под влияние на емоциите изпитани в сватбения ден, но наскоро имах случай да гледам няколко диска със сватби и уверявам ви има много тежки случаи, които биха провалили и най-прекрасното сватбено тържество.
Това е от мен, предварително се извинявам за дългото лирично отклонение, но както казах и по-рано, трябва да умеем и да благодарим, не само да отчитаме негативните неща. give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #1 -: юни 22, 2009, 13:13:18 »

Той ще бъде ДЖ и на нашата сватба. Тя все още не е минала, но за нещата от предварителната подготовка и аз мога да потвърдя - обсъдихме много подробно сценария. Обясни ни кое го осигурява ресторанта, кое той ще набави (платното, менчето ... - доста неща, което пък за нас си е  улеснение), какво ние трябва да подготвим. Даде ни и доста полезни напътствия -неща, които е установил от дългогодишната си практика.
Остава да видим на Деня как ще се справи. Дано е на ниво, най-вече музиката, която ще пуска  smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 22, 2009, 13:32:06 »

Остава да видим на Деня как ще се справи. Дано е на ниво, най-вече музиката, която ще пуска  smile
[/quote]
Можете да му дадета ориентири относно вида музика, аз например бях направила един примерен списък с групи и изпълнители, а той прецени кога и коя песен да пусне.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #3 -: юни 22, 2009, 13:34:39 »

И ние така ще направим.
Важното е хем да се съобрази със списъка, хем да усеща настроението на гостите  good
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 25, 2009, 14:00:52 »

Подкрепям мнението на Marri, за DJ Валентин Тенев. Бих добавила само още едно нещо, което ми направи впечатление от сватбата, която водеше той, че от никъде видимо не висяха кабели. Отвратила съм се от добре аранжирана маса на DJ или водещ и от всякъде висят кабели, грозна картинка. Уж стилен ресторант, уж агенции се грижат за дизайна и аранжирането на масите, а за масата на DJ-я никой не помися, а в повечето случай DJ-я е разположен на дансинга, където окото на камерата го олавя във всеки един момент и да гледаш грозните кабели  bad. В това отношение при него нямаше такова нещо Bravo Другото нещо, което също ми направи впечатление, че човека се облича като за тържествено събитие с панталон и риза, а не с дънки, къси гащи и тениски.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 30, 2009, 10:15:07 »

Момичета, моля ви, изпратете ми координатите му. give_rose
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 30, 2009, 12:24:28 »

Момичета, моля ви, изпратете ми координатите му. give_rose
Предварително се извинявам за  Offtopic, но lionelsa, вчера ти изпратих координати на лични, ако не си ги получила, пишими отново и изпрати e-mail за обратна връзка
Активен
Kozne4ik
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #7 -: юни 20, 2011, 22:54:26 »

Здравейте момичета,
Виждам, че отдавна никой не е писал за DJ Тенев, а той не спира да прави щури и весели сватби.
Преди около месец, DJ Тенев беше и на нашата сватба.
Купона продължи до 5 часа сутринта, това само по себе си е показателно колко хубаво си изкарахме!  yahoo
Изключителен професионалист, всичките ни гости казаха, че това е била най-веселата сватба, на която са присъствали.
Дори фотографа и видео оператора, които имаха доста опит, също ни споделиха,че много са го харесали и ще го търсят отново, за да работят в екип.
Той си има малки трикове, които правят неговите сватби по-различни и по-романтични: примерно запалване на семейния огън, знаменце за водене на хорото, стихче за новото семейство....много ни изненада и много ни зарадва с всички тези детайли.
Благодарим ти от сърце за незабравимия купон!
От семейство Самуневи
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines