Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:55:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как мъжете решават какво да облекат?  (Прочетена 82609 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: май 31, 2007, 22:55:08 »

Какво ще кажете за това.Аз направо  laugh laugh laugh laugh laugh
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 31, 2007, 23:09:02 »

Супер забавно,и аз много се смях ROFL
Често на мъжете точно такава им е идеята за ежедневното облекло:"Що да го гладя като сега в колата пак ще се измачка?!?" spiteful Хехе,особено ми хареса момента,когато всичко пак опира до Потърси помощ от жена Blush
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 31, 2007, 23:49:36 »

хехех много е забавна тази схема laugh
моя прави така:взема дреха от гардероба,души души,хварля я към мен с въпроса"на какво ти мирише",аз отговарям "на парфюм"-неговия извод е:"значи съм го обличал това,следователно е мръсно",и пак го прибира в гардероба,а на мен ми писна да обеснявам какво е това кош за пране и къде се намира hysteric
след около седмица,две разбира че почти всичко е носено и като не е в коша следователно не е и изпрано и сяда на леглото и почва да се цупи че няма какво да облече при което аз го понтирам с коша за пране в ръце
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 01, 2007, 11:01:06 »

 laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh
Много ми хареса тази схема да я чета, но ако я използва милото  beating beating beating
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 01, 2007, 11:06:24 »

 laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh
схема за чудо и приказ, дано само не тръгне по нея да си решава проблма с ризите, че  beating beating
добре че са му повечко   pleasantry
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 01, 2007, 11:26:11 »

Браво Фиибс...смяла съм се до припадък... tease yahoo laugh tease yahoo laugh tease yahoo laugh
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 05, 2007, 20:31:06 »

Хе-хе супер. Аз да се оплача от моя мъж, винаги сутрин ме пита къде има чорапи, а като излезе от банята ми казва дай ми боксери и аз много се вбесявам, защото в гардероба съм сложила на два отделни рафта на нивото на ОЧИТЕ му - на едният рафт - чорапите, на другият рафт - бельото. Застава пред гардероба и вика не ги виждам къде са beating beating beating
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 05, 2007, 23:14:33 »

хехе, много сладка темичка
моя май не прави така laugh laugh laugh laugh laugh
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 22, 2007, 10:31:03 »

Хи-хи, страшна схема laugh laugh laugh

Ние имаме следния проблем всяка сутрин: Сяда пред гардероба, гледа го умно десетина минути и на десетата ме пита:''Охх, какво да облекааа?" - аз разбира се вече не му обръщам внимание, защото това е ВСЯКА сутрин, и си мълчаа, а след още 5 минути, той пак: "Дуу, така добре ли е, ходи ли си?" - и аз Да,да- а той почва да се цупи, че не съм го погледнала изобщо, поглеждам го, обикновено ги съчетава, но има и доста случаи, в които го връщам от вратата да се преоблече, че е сложил нещо супер "актуалноо" laugh
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 22, 2007, 11:49:34 »

 Bravo Bravo Bravo
Хубава схемичка!
При нас положението поне откъм чистота на дрешките е Ок, даже малко прекалено - всичко, ама абсолютно всичко се облича само по веднъж и после в пералнята - дори дебели зимни пуловери... diablo
Друг ни е проблема - сутрин сме супер неадекватни laugh laugh laugh - много ми е забавен да го гледам каква агония преживява докато се облече сутрин laugh laugh laugh Първо съзерцава в продължение на 10-ина минути гардероба още преди да го е отворил, после става отваря го, прави няколко безсмислени тигела от гардероба до скрина и обратно, накрая след 5 минутна разходка напред назад сяда на ръба на леглото, разтърква главата си и отива да се къпе. Излиза що-годе събуден и се започва почти същата одисея....  angry angry angry След 45 минутно обличане на бельо, риза и панталон, следва закуската.... и там е една скица  laugh laugh laugh
Затова ако трябва да излезе в 9.00, ставаме в 7.30 beating beating beating
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 02, 2007, 23:18:02 »

Опъни я с ръце, за да я поизгладиш...
Един колега от университета стигаше до тази точка. Много се смях като видях това за първи път.
Обаче както винаги се получава в живота и той си намери майстора - жена му.
Та тя така го строи, че сам се научи да си глади ризите... laugh
(но не с ръце) smile
Активен
lini_barabini
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 27



« Отговор #11 -: ноември 15, 2007, 22:04:27 »

Ами тази схема я виждам запърви път и си признавам, че не съм се смял така скоро. Много е забавана.  good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #12 -: ноември 16, 2007, 16:42:16 »

 И на мен схемата много ми хареса, но моят приятел няма нужда от нея. Той много обича да си купува дрешки, да е по модата girl_wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 19, 2007, 13:31:22 »

Ами тази схема я виждам запърви път и си признавам, че не съм се смял така скоро. Много е забавана.  good
Ти добре си се посмял, но кажи дали я ползваш!  tease
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 25, 2007, 10:53:59 »

Тази схемичка я пратих на мъжа ми и той си умря да се смее  laugh... Той всеки ден ходи с ризи и костюми, такава му е работата. Иначе знае къде е коша за мръсното пране и редовно го ползва, иначе нямаше да има чисти ризи  blum. А за облеклото решава всяка сутрин като стане от сън и дълго гледайки отворения гардероб. След това задава въпроса:
- Мило, каква риза да облека днес?
А аз:
- Една от изгладените на закачалката. (Ако по случайност няма такава, хуква да си глади, защото закъснява  tease).
След това започват въпроси от типа:
- Тази вратовръзка подхожда ли си с тази риза?  Girl_sing

Такива са ни мъжете, но ние пак си ги обичкаме!  heart Wink
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines