Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:58:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как мъжете решават какво да облекат?  (Прочетена 82607 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #30 -: септември 30, 2009, 14:29:08 »

Аз ще ви кажа как става това при мен.Отварям гардероба и каквото хвана.Изключение само когато отивам на гости или ресторант.Но пак е по лесно.Защото избора в мъжкия гардероб е по-малък от този в женския. danceg
Активен
ivan_petkov2
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #31 -: септември 03, 2010, 15:05:51 »

Всичко е строго индивидуално и зависи от въртршната нагласа, характера, от това какво е положението в обществото.
Активен
elivesko
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 29, 2010, 17:24:09 »

Моя чака аз да реша . Никога не може да реши сам . Това ме побьрква , но си го обичам .
Активен
petarangelov71
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #33 -: декември 01, 2010, 23:22:45 »

Браво Фиибс...смяла съм се до припадък... tease yahoo laugh tease yahoo laugh tease yahoo laugh
На мен не ми е смешно, даже ми се струва нормално. А и не нося ризи и не ми се налага дрехите ми да са изгладени. От както се роди детето даже съм целия оцапан с някаква храна, но и за това не ми пука.
Активен
georgiperov80
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #34 -: декември 08, 2010, 10:05:30 »

Като се замисля точно това е моя модел на обличане. Само с една разлика, при женените мъже има определена доза контрол от половинката и някои от възможностите отпадат.
Активен
Cardissimo
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 25


Cardissimo


« Отговор #35 -: март 28, 2011, 09:26:29 »

Има доста истина в тази картинка  blum blum blum blum blum blum blum
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #36 -: март 02, 2012, 01:47:28 »

Като се замисля точно това е моя модел на обличане. Само с една разлика, при женените мъже има определена доза контрол от половинката и някои от възможностите отпадат.
Зависи колко контрол ще позволиш!
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 21, 2012, 10:56:00 »

Моят годеник предполагам сам ще избере какво да облече. Аз няма да му се бъркам, защото знам, че има стил и вкус. Исках да изберем костюма заедно, но той пожела сам. Явно иска и той да ме изненада, както аз него с роклята и всичко останало.  blush
Активен
dani_hristov2
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #38 -: септември 25, 2012, 16:44:00 »

О мъжете не се движат по схеме, мили дами. Ние сме хаотични и често това не ви харесва. Най-лесно е когато огладите и изперете дрехите ни и само ги обличаме smile  pleasantry
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #39 -: март 01, 2013, 14:13:25 »

Моя мъж се облича както го облека biggrin Това на майтап blum

По принцип има доста добър вкус, но моя е по-добър blum Харесваме в повечето случаи едни и същи неща - за всичко, ама понякога не съчетава дрехите точно както аз мисля и ако ще излизаме някъде по-така си казвам женската дума blum Носи се спортно-елегантно, харесва вталени якета, палта и т.н. (а аз обожавам heart ), ризи и т.н. Общо взето винаги се е обличал така, както ми е идеала за мъж (даже и преди мен). Понякога се случва да харесам нещо, той на пръв поглед да се противи, но след като го изврънкам да го пробва да се хареса не по-малко  blum

Но определено не бърка просто в гардероба и да хване първото...даже се съобразява с мен. Ако аз съм с спортно и той излиза така и обратното. Даже и цветово си съчетава дрехите с мен в повечето случаи или аз с него (в зависимост кой пръв се е натъкмил blum ).
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 01, 2013, 14:31:31 »

Не дава почти да му казвам какво да облече.. Само в редки случай му давам съвети. А в магазина е по-труден от всяка жена. Много са капризни тея мъже..  Girl_hide
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines