Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:03:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как мъжете решават какво да облекат?  (Прочетена 82611 пъти)
 
lini_barabini
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 27



« Отговор #15 -: декември 03, 2007, 19:25:51 »

Схемата е хубаво но мога да се похваля, че от коша за мръсно  пране не ми се налага да се възползвам поне за сега. Редовно тормозя милото почти всяка вечер да пусне да се пере нещо. Общо взето картинката е такава:
  Мило мога ли да те помоля нещо? blush
Милото отговаря: Кажи какво искаш. Girl_sing
Ами може ли да те помоля да пуснеш една пераля? pardon
Милото: ОФФФ омръзна ми от тебе ти неможеш ли girl_impossible
При което аз правя най миловидния поглед на който съм способен biggrin
След около 30 мин. -1 час тя е взела големият леген и така
Абе то трябва да се запише с камера просто думите понякога не стигат.
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 06, 2008, 15:49:15 »

Оооох,не ви е лесно и на вас... Girl_sing
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #17 -: август 18, 2008, 08:22:01 »

Хихик! Сега се зачитам в темичката.

Аз реших проблема с обличането така... За всеки ден по една закачалка и на нея риза и панталон. Само сваля от закачалката и облича. Иначе милото изпада в размишление и почуда за това кой панталон с коя риза. А пък как мрази костюми, сутрин винаги има реплики от типа, "ама знаеш ли...един колега от един друг отдел ходи с дънки." Какво да го правя като му е такава работата.

С коша за пране нещата стоят така. Ако не съм сложила върху коша празните легени, хвърля дрехите в него, ако отгоре има легени мятка в тях. Но пак е напредък. Преди време, като му ходех на гости, чат-пат търсех чорапите му и под дивана даже.  blum

Е, все още се опитва да пробута неща от типа на...ти сега защо ще переш ризата и панталона, аз само един ден съм ги носил"...нооо...Злият Съсел не позволява и милото се примирява, какво да прави.  pardon
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 05, 2008, 14:13:44 »

Аз реших проблема така:
от понеделник до петък изгладени 5 ризи и на закачалките 5 изгладени потника
отделно така съм постъпила и с панталоните. Всичко му е предварително подготвено и
нямам проблеми с това.
А по принцип за събота и неделя дънки и вече там каквото си избере.

Измислила съм го  blush blush blush
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 04, 2009, 20:53:55 »

на моя мил работата му е по мръсничка и съм направила даже два отделни шкафа далеч един от друг, в единия има дрехи за работа, а в другия за излизане и за други случай, за работата хич не го виждам как се облича, защото става мн рано но обикновено като се прибере е с 3 суитчера един върху друг  funnytooth  или нещо подобно,
истинкото чудене и проблем идва когато се обличаме за илизане
Обикнове се застава пред гардероба, следва 5 минутно чудене, следва облича нещо и пита дали си отива, обикновено не е оцелил цветовете,  funnytooth съблича се веднъж облича друго, пак нещо не е както трябва,  funnytooth следва второ събличане след което е много отегчен и троснато казва че какъвто бил няма да се облича пак след което аз забелязвам с ужас че под официална риза се вижда гадна спортна тениска та недай си Боже и тя с яка  Oh my ..., пълен ужас, след което се съблича за пореден път и облича каквото му дам и обикновено е много разстроен че не се справя с комбинациите  crazy
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 12, 2009, 17:50:53 »

Напоследък моя решава да облече това, което му стане, че май е качил някое и друго килограмче.
Хванах му цаката на любимия му спортен екип - просто казвам, че съм го забравила най-отдолу на коша за пране. Може ли аз да се накипря, а той с анцуг. lacnl8
Иначе и аз му приготвям няколко изгладени ризи, панталони.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 14, 2009, 23:35:15 »

импулсивно става таз работа при нас - без много гледане и чудене!!!
Понякога се ядосвам на това, но друг път го оценявам - особено когато бързаме и все аз съм последна..
Активен
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #22 -: май 11, 2009, 16:33:28 »

оххх това при нас никога не се слъчва винаги аз избирам и по някога лекичко се дразня , че не може сам да реши поне веднуж...то се почват едни въпроси.. yahoo
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 18, 2009, 09:09:56 »

оххх това при нас никога не се случва винаги аз избирам и по някога лекичко се дразня , че не може сам да реши поне веднуж...то се почват едни въпроси.. yahoo
и при нас е така.... girl_haha
Аз съм му огледалото....
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 24, 2009, 17:16:48 »

Ами ние си имаме проблема, че обожава футбола и като си заживяхме заедно преди около година, сещайте се за какво става въпрос - дрехите бяха основно тениски на футболни отбори  beating Сега вече се докарва я с ризка, я с някоя яка тениска, които обаче в повечето случаи са купени от нас двамата, в решение на мен, защото просто не умее да си съчетае дрехите все още. Най-се ядосвам, като излезе с джапанки, къси леко смъкнати панталони и суичер с дълъг ръкав - това в най-голямата жега, направо побеснявам. Иначе много обича да носи нещо един ден и да го остави на стола, и така се натрупват няколко купа дрехи, защото аз отказвам да му прибирам за пореден път нещата, а той се обяснява как оставя отгоре дрехите, които има намерение да носи идната седмица - ами човече, за какво ти е гардероб!
Е, вече се оправя, милия ми, аз не му се налагам толкова за обличането, той си иска съвет обикновено, а и започва да става по-подреден от мен, което е направо плашещо, хихи
Активен
gorska_feia
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #25 -: юли 31, 2009, 21:12:42 »

Моят явно е от някаква рядка порода, защото има невероятен вкус както за дрехи, така и за качество и цветове и основно сам си купува дрехите, аз обикновено го придружавам, но рядко се налага да се намеся. Най-често всичко, което си избира, му се връзва и цветово, и като колекции.
Активен
noname
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #26 -: септември 25, 2009, 14:57:43 »

gorska_feia  дай да си сменим за малко мъжете, че моя е точно обратното... angry
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 29, 2009, 10:12:15 »

при нас носим основно анцузи всякакви  funnytooth миналата година си скъса дънките и още го чакам да си избере нови  laugh ROFL
иначе и той сам си избира дрехите, моделите и цветовете, даже доста успешно ги съчетава. но основните проблеми са 2: аз трябва да присъствам за морална подкрепа и много трудно тръгваме по магазините.  funnytooth
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 29, 2009, 10:25:00 »

Аз реших проблема с обличането така... За всеки ден по една закачалка и на нея риза и панталон. Само сваля от закачалката и облича.

И аз съм на този принцип  good
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 29, 2009, 14:58:03 »

Милото сам избира какво да носи, но и ние имаме 2 проблема явно, сутрин по 30 минути гледаме втренчено закачалките в гардероба и 2-проблем, често не отцелваме подходящите цветовете funnytooth sarcastic
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines