Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:30:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: На коя маса са родителите на младоженците?
на младоженската маса - 101 (16.8%)
на отделна маса - 500 (83.2%)
Общ брой гласове: 599

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба - как точно протича всичко?  (Прочетена 210590 пъти)
 
deridere
Ентусиаст
**
Публикации: 58



« Отговор #60 -: август 21, 2007, 15:10:42 »

Мария, много благодаря за изчерапателния отговор  girl_wink
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 21, 2007, 15:14:18 »

Наистина Мария доста подробно ти е обяснила всичко  smile Bravo Bravo Bravo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 21, 2007, 15:40:10 »

Мария, много благодаря за изчерапателния отговор  girl_wink
Наистина Мария доста подробно ти е обяснила всичко  smile Bravo Bravo Bravo
да и аз съм съгласна и ги знаех тези неща но понякога не става така както искаш просто защото си запленен от този ден и се забравя give_rose
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 15, 2008, 16:28:55 »

Нека да подновя малко темата-нашата водеща е и певица.Исках да ми разкаже как ще протече вечерта,за да няма неприятни изненади относно непознати традиции и т.н.При което тя ми каза,че нямало да ми бъде интересно на сватбата,ако съм знаела всичко. :angry:Изнервям се,но кажете-дали пък не е права?
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #64 -: януари 15, 2008, 17:53:43 »

От една страна не е никак лошо да има изненади в този ден, но трябва добре да си прецениш кой каква такава може да ти поднесе. Защото пък от друга гледна точка неизвестността точно какво ще се случи в такива моменти не е от най-приятните.
ако е проверен човек и ти самата си го усетила, не я мисли!а и да ти кажа-в такива моменти всичко се гледа откъм веселата и приятна страна на нещата!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #65 -: януари 15, 2008, 18:46:56 »

 Общо взето ресторантът е мястото, където имаме определени различия във сватбите.  Нещата обаче са стереотипни в резултат на всеобщото мнение и традициии. По принцип българина на сватба е свикнал да му предоставят за консумация обилно ядене и алкохол. След поетото достатъчно количество той се втурва да танцува. В последните години ди джеите, които се явяват и водещи в 90% от тържествата се опитват да разчупят тази "традиция" - къде успешно, куде неуспешно. Искам да Ви кажа, че атрактивната и добре съставена програма на едно сватбено тържество може да го превърне в едно незабравимо преживяване.
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #66 -: януари 15, 2008, 19:56:26 »

атрактивната и добре съставена програма на едно сватбено тържество може да го превърне в едно незабравимо преживяване.
напълно съм съгласна с това, обаче напоследък забелязвам ,че с идеята да бъдат оригинални сватбите стават напълно тривиални! Ди джеите си запаметяват едно и също приветствено слово,казвано с такъв изкуствен патос,че да ти се доповръща  bad ! Игрите и сценките,които се представят са болезнено известни и познати на гостите.............. Никаква фантазия, никаква....... nea
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #67 -: януари 15, 2008, 20:19:07 »

Нещата могат да се променят в известна степен след наемането на водещ и съставянето на атрактивна програма водена от него. Игрите са с различен характер и са адресирани към различните възрастови групи, групи от колеги, групи от състуденти или ученици... Игрите почти наподобяват тези, които е евентуално са Ви разигравали на тимбилдинги.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 15, 2008, 20:35:23 »

нашият диджей ни каза че ритуалите (хвърляне на букет и жартиер,рязането на тортата,в началото посрещането с питката,тоста на кума и надиграването на кумовете) са напълно достатъчни и няма нужда от игри,важното е купона да тече  танци  danceg
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #69 -: януари 15, 2008, 20:53:25 »

И аз си мисля,че задължителните ритуали ще са ни достатъчни! Би било хубаво да има нещо нестандартно и различно,като изненада към гостите,но от това което съм виждала като "програма" напоследък,предпочитам да си го спестя! Не знам какво е мнението на съфорумците към водещите на сватбата,но аз тотално се разочаровах! Преди си мислех,че е добра идея да има водещ/а ,обаче скоро гледах двд от една сватба и водещата ми скъса нервите! Постоянно говореше с един гаден писклив гласец(съгласна съм ,че жената няма вина ,че и е такъв гласа),говореше дори по време на песните,и докато се опитваше да разиграе някаква шоу-програма дърпаше и нареждаше гостите,все едно са наказани дечица в детската градина! ........Потресох се!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #70 -: януари 15, 2008, 21:16:55 »

Не разбирам защо тържеството в ресторанта трябва да бъде превърнато в дискотека. Забавлението не трябва да се търси само в танците. Вярно, че така е най-лесно и евтино, но 5-6 часа танци на дансинга...и то с присъствие на младоженците.
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #71 -: януари 15, 2008, 21:36:16 »

ние нямаме проблеми с танците! а и няма да са само танци,тъй като си има няколко основни ритуала за ресторанта! Както съм написала по-горе и аз мисля ,че една подходящо подбрана програма би превърнала сватбата в различно и запомнящо се събитие,но от това което изгледах като сватбени филми и на тези ,които съм присъствала не съм особено обнадеждена!И тъй като този форум е за обмяна на инфо,ти би могъл да споделиш с нас някакви приоми за разнообразяване и разчупване на обстановката!
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #72 -: януари 16, 2008, 10:32:11 »

Общо взето наистина програвите на ди-джеите вече са станали толкова стереотипни, че човек страх може да го хване.Да-супер е дансинга да е пълен, но никога не е излишно да има нещо по-различно от останалите сватби или поне нещо,което да даде цвят на веселбата.
Относно водещите на сватбите-то е същото като с всичко останало-не може заради един или двама да се правят генерални изводи има ли нужда от такъв човек или не.
В крайна сметка ролята на ди джея е да пуска песни, а не да пише сценарий и да го следва.Игрите и всички останали закачки също принципно не са негово задължение, така че вида на програмата,която ви очаква може да варира от....до....
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 16, 2008, 10:49:51 »

Аз пък обичам да танцувам и заради това, както може би и заради факта, че на повечето сватби е така, си представям сватбата си с много танци, а игрите в стил тиймбилдинг изобщо не ми пасват. Мисля си за разни изненади за гостите, но още не съм ги изчистила като идеи.

За водещ, отделно от DJ-я не съм си и помисляла. Не искам цяла вечер някой ми говори заучени фрази.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #74 -: януари 16, 2008, 10:54:39 »

При нас,вечерна сватба,от 19,00 до 12,00 и още два часа доплатихме до 2,00,хората не спряха да танцуват и ние също.За разнообразие и махме:
1.посрещане от свекървата
2.игра с балони с обещания вътре
3.разчупването на питката
4.рязането на тортата
5.от танци забравихме ръченицата с кумското пиле pardon
6.хвърляне на букет и на жартиер
Май е това.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines