Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:41:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: На коя маса са родителите на младоженците?
на младоженската маса - 101 (16.8%)
на отделна маса - 500 (83.2%)
Общ брой гласове: 599

Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба - как точно протича всичко?  (Прочетена 199334 пъти)
 
Tikvichka
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #15 -: януари 13, 2007, 11:24:57 »

Аз по принцип съм от Пловдив, но вече живея в Казанлък при любимия. Така че няма да ме взима и още се чудя как ще стане. Дали заедно да излезем от тук или пък да отида у приятели? А и кумовете са ни от Стара Загора и тяхното взимане още се чудим как ще стане.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 13, 2007, 11:29:42 »

 Имам едно предложение. Ако имаш къде  да отидеш в смисъл приятели. Младоженеца може да отиде за кумовете и после с тях да се срещнете пред ритуалната или той да влезе и да те чака там. А някой близък приятел да те заведе под ръка до него. Но много зависи какъв е ритуала там. Разбира се първо трябва да проверите това. Ако се срещнете направо там така можеш да пропуснеш дънданията у вас със взимането.
Активен
Tikvichka
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #17 -: януари 13, 2007, 11:38:31 »

Това е страхотна идея, благодаря!!!!! Как не се бях сетила. Хех, ще стане като по филмите - младоженеца ще ме види направо пред "олтара" (т.е. в гражданското). Наистина много благодаря. Точно така ще направим. Все някак ще нагласят ритуала - няма начин да не стане.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 13, 2007, 11:42:24 »

 Много се радвам, че ти помогнах. Надявам се да продължиш да пишеш тук и да покажеш снимки след сватбата.
 give_rose give_rose give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 13, 2007, 15:39:05 »

А сватбата сигурно ще е в Казанлък нали?Няма смисъл любимия ти да се разхожда до там,могат да си уредят среща някъде в Казанлък!Нашите кумове бяха от София а сватбата в Велико Търново така че не е задължително!После той ще дойде с тях до гражданското от една страна ,а ти с приятелите от друга и ще  се срещнете.Може да те чака пред гражданското или в някоя романтична градинка и да те види изведнъж задължително ,а не отдалече като идваш!За да може да го изненадаш!А най-добре ни напиши какво точно ще свършат неговите родители,за да знаем какъв списък да ти дадем за останалите неща! :curtsey:Споко!Ние сме тук и ще помагаме!И честито! CHEERS drinks
Активен
Tikvichka
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #20 -: януари 15, 2007, 17:28:51 »

Здравейте,
fiibi, благодаря ти! Чакам свекърва ми да дойде (тя живее в Стара Загора), за да уточним какво ще прави тя и какво остава за нас. Засега се заформи вече един спор между нея и мъжът ми относно списъка с гостите, защото тя много държи да си покани приятелките и колежките, а пък той не иска. Честно казано на мен ми е все едно, моя списък е само от най-близките ми приятели - 12 човека, имаме около двайсетина общи приятели и малко роднини от негова страна. Разбрах само, че ще ни даде злато за халките. Като дойде ще се разберем за останалото.
Има много неща, които не са ми ясни, но ще се постарая да ги систематизирам, че ми е пълен хаос в главата и ще питам. Благодаря ви за помощта предварително.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 15, 2007, 17:45:19 »

Миличка, съжалявам, че си самичка, но съм сигурна, че ще се справиш стархотно!!!
 girl_in_love

Нашата сватба я организараха изцяло моите родители, аз и милото!!!

Свеки е жива и здрава, но не си мръдна пръста!!!  bad

Така, че не се притеснявай от нищо, а и ние сме насреща и ще помагаме с каквото можем!!! Успех, мила!! good kiss2
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 15, 2007, 20:48:13 »

Е Tikvichka,моля пак заповядай!Дали сме за това да си помагаме! LOVING
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 15, 2007, 21:03:16 »

Tikvichka, тук сме, за д апомагаме с каквото можем, не с епритеснявай и питай за всичко!!! Насреща сме!!! good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 15, 2007, 22:35:23 »

Tikvichka и аз имах доста неясноти около сватбата,но като открих форума и всичко започна да се изяснява,за което сам мноого благодарна всички от форума.10х
Активен
Tikvichka
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #25 -: януари 16, 2007, 07:07:51 »

Чудесни сте, момичета,
имам два въпроса като начало - трябва ли задължително да има шафер и шаферка? Защото като се замисля май нямам неомъжена приятелка, нямам братя и сестри, а зълва ми е омъжена. Имаме само няколко приятели ергени. И каква е ролята всъщност на шаферите?
А вторият въпрос всъщност ми го зададе любимия - кога и къде трябвало да ме носи на ръце? Спомням си, че навремето го правеха на излизане от ритуалната зала, ама сега прави ли се това?
Мисля другата седмица да отида до Асеновград да погледам малко рокли.
Започнах да разглеждам и текстове за покани, обаче стигнах до едно малко конфузно положение - обикновено там се пише: младоженеца, младоженката и техните родители... А пък ние общо си имаме само една майка, т.е. свекърва ми. Така че ще трябва да мисля някакъв текст.
Вчера запазихме ресторантът, но управителя бил в отпуска до края на седмицата и не можахме да уточним подробностите. Бихте ли ме посъветвали като се срещнем с него на какво трябва да обърна внимание?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 16, 2007, 09:55:06 »

Tikvichka за всичко ще ти помогнем мила,само че за всяко нещо си има темичка ,а ако няма направи!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 16, 2007, 11:02:44 »

Tikvichka, имаме тема за шаферките: "Шаферката втора булка", а за носенето на ръце, трябва от съвета да те изнесе на ръце, поне при нас беше така!!! После в ресторанта да те внесе на ръце и после пак д ате внесе на ръце във вас, като се прибирате!!!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #28 -: април 24, 2007, 19:35:56 »

здравейте, ние с половинкаа сме най- новите потребители във форума и тъкмо решихме че ще си имаме наш си ден girl_in_love, та идеята ми е- кажете ми откъде да започна, защото съм толкова нетърпелива че ще се захвана с всичко наведнъж и накрая ще оплескам всичко shok yahoo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 24, 2007, 19:41:58 »

Мила първо си запазете дата и час в ритуална зала. После църква ако искате. Следващите неща са DJ,фото и видео заснемане, ресторант. После постепенно рокля, костюм за младоженеца и т.н.
Има теми за всичко което те интересува разглеждаи и пиши на воля.
Поздравления.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines