Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:39:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хормоналните проблеми  (Прочетена 295910 пъти)
 
juliy
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #285 -: август 21, 2014, 06:45:52 »

Ами поръчах си го една билкова аптека.Но момичета то не е много сигурно че от него са се оправили нещата.Ама аз го отдавам на това щото хапчета не пия.А може и да са се нормализирали нещата и за това да няма кисти.На мен познати ми ги похвалиха тези билки.То е смес от билки и цената не е високаи са си от билкова аптека.5лв стува пакета който е за два месеца.Просто ме е страх да ги препоръчвам защото не ми ги е изписвал лекар.Тя е билкова смес от различни билки.Пие се два месеца и след това се пият билки за овулация които пак са смес.Моя приятелка така си оправи нещата и ми ги препоръча и аз реших да ги пробвам а и из форумите попрочетох за тях.
Здравей, gucci, аз имам проблем със стойностите на FSHа оттам и липсата на цикъл. Започнах с хапчета, но щом ги спра цикъла изчезва. Сега пия билки, но още нямам цикъл. Би ли ми разяснила колко време се приемат(аз ги пия от 20 дни)., а и не знам дали са същите от които казваш, че има ефект. Надявам се да ми помогнеш с повече инфо...благодаря smile
Активен
Maret
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #286 -: юли 15, 2016, 16:51:46 »

Аз също съм с хормонално проблеми. Имам си Хашимото. Диагностицираха ми го по време на бременността и то съвсем случайно. Така и не разбрах как се е появило, кога и тн. Сега съм си на хапченца и май така ще е до края sad
Кофти е че все още не мога да вкарам хормоните в норма, а трябва, ако искам да забременея отново sad
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: август 01, 2016, 15:13:05 »

Хормонални проблеми нямам, но имам нередовен цикъл, който контролирах с хапчета.
След спиране на хапчетата, по мое желание, реших да приемам някакъв вид витамин и почнах да пия Центрум за жени, пих го три месеца през които три месеца ми идваше редовно, след което го замених с фолиева киселина само и пак нямаше прекъсване.
Стигам до извода, че фолиевата киселина влияе по някакъв начин на това, та може да пробвате без да се блъскате с други хапчета на моя метод, току виж и при вас проработил smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines