Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 09:42:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изнесен ритуал и посрещане на гости - всичко в ресторан  (Прочетена 27661 пъти)
 
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #15 -: август 22, 2010, 10:27:49 »

Ако ще имате welcome drink явно гостите няма да са се настанили по масите по време на ритуала. Когато свърши, те ще минат да ви поздравят и тогава могат да ви дадат подаръците си (дали лично или ще ги оставят на предназначено място). След това DJ ще ги покани да се настанят по масите и тогава могат да се направят тези ритуали (менче, захранване и т.н.) По принцип захранването е преди менчето. Но тази последователност DJ-я ще ви я обясни. А за музиката трябва да се уговориш пак с него.
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #16 -: ноември 16, 2010, 01:17:21 »

само, че от цялата тема не става ясно изнесения ритуал длъжностно лице от ритуалната зала ли го прави (т.е плащаш си в ритуалната, подписваш, и на датат на сватбата идват да ти направят фалшивия ритуал) или трябва да си намериш някаква водеща, която да изиграе ролята на длъжностното лице.
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 16, 2010, 08:31:38 »

само, че от цялата тема не става ясно изнесения ритуал длъжностно лице от ритуалната зала ли го прави (т.е плащаш си в ритуалната, подписваш, и на датат на сватбата идват да ти направят фалшивия ритуал) или трябва да си намериш някаква водеща, която да изиграе ролята на длъжностното лице.
Ако искате ритуала да е истински си заплащате предварително в Гражданското за длъжностно лице, което да дойде с книгата на желаното от вас място да ви бракосъчетае.
Има вариант да си наемете човек (водещ, актриса или просто приятел), който да ви изнесе ритуала, но ще бъде театър и трябва преди това да сте подписали в ритуалната зала. smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 16, 2010, 08:36:37 »

здравей Франзелката, писала си ми на лични, но кутията ти е пълна и не мога да ти отговоря, но виждам, че е тук си задала подобен въпрос, не знам от кой град си, защото във всеки град е различно, но в Пловдив ритуалът не е фалшив, извършва се от длъжностно лице от общината, има 4 изнесени ритуала на ден- 2 в 18 часа и 2 в 19 часа.
всичко си е съвсем легитимно, не съм имала друг ритуал, не съм се подписвала никъде другаде, това лято бях на още 2 сватби и при тях беше същото. дано да съм ти била полезна, ако мога да помогна с нещо друго, кажи
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #19 -: ноември 16, 2010, 15:44:15 »

здравей Франзелката, писала си ми на лични, но кутията ти е пълна и не мога да ти отговоря, но виждам, че е тук си задала подобен въпрос, не знам от кой град си, защото във всеки град е различно, но в Пловдив ритуалът не е фалшив, извършва се от длъжностно лице от общината, има 4 изнесени ритуала на ден- 2 в 18 часа и 2 в 19 часа.
всичко си е съвсем легитимно, не съм имала друг ритуал, не съм се подписвала никъде другаде, това лято бях на още 2 сватби и при тях беше същото. дано да съм ти била полезна, ако мога да помогна с нещо друго, кажи

Благодаря много, аз се обадих и ми казаха следното:
за София - изнесения ритуал е 331лв., подписва се предварително в избрана от нас ритуална зала, след което на самото тържество, идва жената от ритуалната и прави фалшивия ритуал в ресторанта.
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #20 -: януари 10, 2011, 15:34:55 »

Ако искате ритуала да е истински си заплащате предварително в Гражданското за длъжностно лице, което да дойде с книгата на желаното от вас място да ви бракосъчетае.
Има вариант да си наемете човек (водещ, актриса или просто приятел), който да ви изнесе ритуала, но ще бъде театър и трябва преди това да сте подписали в ритуалната зала. smile

Тъй като бъдещият ми съпруг реши, че 330 лв. са много за изнесения ритуал, тъй като така или иначе ще подписваме преди това, което ако е в делничен ден, е безплатно, моля ви да ме ориентирате за цени и изобщо някой сайт или къде да търся водещ само за изнесения ритуал, по възможност жена.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #21 -: януари 10, 2011, 16:50:16 »

Мисля, че преди време Делийски беше писал, че има координати на водещи. Може да му пишеш на лични good
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #22 -: януари 10, 2011, 16:57:42 »

Мисля, че преди време Делийски беше писал, че има координати на водещи. Може да му пишеш на лични good

Може ли ника му?
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #23 -: януари 10, 2011, 17:03:48 »

Deliyski, ако не се лъжа pardon
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #24 -: януари 10, 2011, 17:05:28 »

franzelkata, ето линк към профила му Deliysky
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #25 -: май 01, 2011, 22:03:14 »

Здравейте. Имам нужда от помощ от някой , който е присъствал на или организирал изнесен ритуал ?Понеже съвсем скоро ми предстои същото и сега се замислих, че реално нямам план за действие  huhhuh.gif
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #26 -: май 26, 2011, 16:04:00 »

Honey_Bunny моята сватба ще бъде с изнесен ритуал. При нас гостите след църквата ще отидат директно в хотела. Там ще има столове тип щъркели. Сервитъорите ще им поднасят по чаша шампанско + мин вода, за тези които искат. След това идва длъжностното лице, след него влизаме ние с кумовете  smile. След бракосъчетанието ще се поздравим с гостите и ние с по чаша шампанско  Wink.
Още не сме решили дали на входа на ресторанта ще примаме поздравления и подаръци или ще ходим по масите.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 28, 2011, 07:43:46 »

Honey_Bunny моята сватба беше с изнесен ритуал в градината на ресторанта, гостите пристигаха, имаше шампанско, вода и сладки, като се събраха всички и дойде часът там проведахме гражданскиа ритуал, после застанахме на единия край на двора и гостите минаваха и ни поздравяваха и се чукахме със шампанско, след като минеха се качваха в ресторанта и ние после влезахме и си имаше посрещане и всичко.
Била съм и на зимни сватби с изнесен ритуал в ресторанта, там гостите се настаняват в ресторанта, младоженците влизат тържествено и се провежда ритуала. има два варианта с поздравленията или след ритуала или да минават по масите.
Според мен няма защо да се притеснваш, много по-събрано е с изнесен ритуал и няма да се налага да обикалят хората по жегите и да изчакват различните ритуали
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines