Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:43:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на милото ни Слънце-18.07.2009  (Прочетена 91112 пъти)
 
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #300 -: януари 18, 2010, 21:39:42 »

Много ти благодаря, мила  kiss2
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: януари 18, 2010, 21:58:08 »

Светле, кога изминаха и вашите първи 6 месеца  Girl_hide
Присъединявам се към пожеланията на Мимка за скорошно увеличаване на членовете на семейството и ви пожелавам нестихваща любов!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #302 -: януари 18, 2010, 22:03:58 »

И аз не знам кога изминаха Girl_hide
Благодаря за пожеланията, тъпкано да ви се връщат  girl_wink
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: януари 18, 2010, 22:41:17 »

Честита половин годинка брак. Да сте все така щастливи и дори повече  LOVING
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #304 -: януари 19, 2010, 09:29:03 »

Мерси, а на теб ти пожелавам страхотна сватба и после и ти да черпиш за всяка щастлива семейна месечинка  give_rose
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: януари 19, 2010, 12:38:28 »

Слънчице, честита ви половин годинка семеен живот!
Все така влюбени и щастливи ви пожелавам да бъдете!  heart
И всеки ден от семейния ви живот да го изживявате като празник!
Ето едно "слънчево" букетче за теб:


П.П. А кога ще довършиш разказчето за сватбата, аз чакам с нетърпение, ама няма и няма... sad
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #306 -: януари 19, 2010, 15:01:36 »

Благодаря ти, миличка Кикси  kiss2
Страхотно е букетчето  yahoo
Ние с Маленка празнуваме на една датичка месечинките. girl_wink Дано скоро да й направим компания с някое   beddybye
Знам за разказа  blush Подозирах, че ще ме попиташ  Girl_hide Просто, понеже мина много време и ми се струваше, че е тъпо да досаждам с него.  pardon Ще гледам да го довърша, да го показвам после на внуците (да видят баба им каква активна форумка е била  blum )
Поне откъм снимков материал съм сериозна   Curtsey
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #307 -: февруари 18, 2010, 23:58:35 »

Да ви почерпя по случай 7-та ни месечинка  Girl_hide ... малко преди да е свършил деня smile



Подарих на милото фондю за шоколад и си спретнахме романтична вечер с хубава музика, свещи и шоколад
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: февруари 19, 2010, 11:39:15 »

И да знаеш, че на мен ми се чете и с ти напомням като имаше време да довършиш разказчето и едно сватбено албумче да направиш.


Честита месечинка Слънце!!! Много щастие и любов ви желая, и още безброй мини празници пълни с приятни изненади give_rose give_rose give_rose
Подаръка е бил много хубав. Цитирам отговора на  Kiksi, и аз чакам, кога ще има продължение на разказа и албумче? Мисля че стигна до църквата....а после....
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: февруари 19, 2010, 16:59:29 »

Честито и от мен, да бъдете все така влюбени и да ви върви по мед и масло всеки ден от съвместния ви живот girl_wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: февруари 21, 2010, 14:51:58 »

Честита 7-ма месечинка, мило Слънчице! (с малко закъснение  blush)

Естествено, че няма как да я забравя, но от няколко дни се опитвам да се добера до темичката ти и все не успявам... blush
Ееех, тези месечинки са толкова мили...така ми липсват, но поне през първата година си ги отбелязвахме всеки месец. Сега обаче празнуваме други месечинки, които също са много хубави - пожелавам ти през втората година от сватбата ви и вие да почнете да празнувате други месечинки.  Wink

Страхотен подарък си избрала, желая ви още много прекрасни и романтични мигове заедно!  give_rose

П.П. И естествено, да се присъединя към Боги и да напомня за разказчето.  beating
Поне в мое лице, а и в нейно, имаш 2 верни читателки, така че действай. Твоята сватба ми е една от любимите и я чаках с такова нетърпение, а ти сега така да ни лишаваш от съпреживяването на сватбените си емоции.  beating

И още нещо - колкото и да си мислиш, че вече не е актуално да разказваш и на никой не му се чете (а това не е вярно, както вече те уверих), довърши го заради себе си - като наближи годишнината от сватбата и ще се върнеш назад и ще си прочетеш темичката и разказчето и емоциите от тогава ще те връхлетят с нова сила и ще ти е адски приятно да си припомниш всичко с подробности - поне така стана при мен. Затова и от личен опит, те съветвам да го довършиш, защото после е много хубаво да си го прочетеш след време и ще се удивиш колко малки сладки подробности от този прекрасен ден с времето са били позабравени.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #311 -: март 19, 2010, 20:04:49 »

С един ден закъснение да ви почерпя по случай осмата ни семейна месечинка  girl_wink


Тази ни месечинка съвпадна са 31-вата годишнина от сватбата на моите родители. Надявам се и ние да отпразнуваме един ден толкова години, а и златна и диамантена сватби да отбележим  Girl_hide

Не е минал и ден, в който да не се сетим за сватбата и да не си повторим колко сме щастливи, че сме семейство!  heart

Да се похваля, че наскоро си получихме сватбените книги от Блърб - много са хубави и качествени - подарък за родителите.  smile

Някой ден ще публикувам и целия разказ, за да остане за поколенията  blum
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: март 20, 2010, 16:51:42 »

Честита месечинка Слънце!!! Много любов и разбирателство Ви желая. Да празнувате сребърна и златна сватба и винаги да ви изпълва щастие от мисълта че сте семейство give_rose give_rose give_rose
Много хубав подарък са ви направили родителите....прекрасен спомен ще ви остане Bravo Чакам края на разказа от прекрасната ви морска сватба.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #313 -: юни 18, 2010, 22:00:40 »

Появявам се набързо по случай 11-тата ни месечинка (скоро не бях писала, за да не ставам досадна, но понеже наближава кръглата ни годишнина и ей ме на blum ) Не знам кога мина почти година, но семейният живот е все така хубав  heart
Сега обмислям разни идейки за годишнината, ще разказвам след един месец  girl_wink

ПОздрав от нас от последното ни пътуване:


Ето и почерпката:
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юни 18, 2010, 22:03:38 »

Честитоооооооооооооо
малко остана до първата годишнинаааааааааааа
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines