Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:55:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на милото ни Слънце-18.07.2009  (Прочетена 91109 пъти)
 
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #15 -: юни 17, 2009, 11:11:35 »

Мацки, нямам снимка на роклята. Кумата ми ме снима с телефона си, но каза, че нищо не си личало на снимката  pardon
Мога да ви покажа подобни снимки, но просто за да обясня отделните детайли. Вкъщи, на лаптопа, имам повече, ама сега просто намерих някакви снимки в нета.
Деколктето  и набора под него са нещо като на тази снимка. Полата е разкроена, но при мен талията е паднала. Цветът е екрю, дантелата е сравнително изчистена, аз исках с по-едри и по-малко на брой цветя, без разни блещукащи нещица. Решихме само малко камъчета да има дантелата под бюста. Имам и дантелено болеро с дълги ръкави. Воалът все си го бях представяла да е с дантела, но заради болерото ще се "бият" дантелите и затова остана вариант само с лента по края и така е по-добре, а и се връзвас горната част на роклята.
Ха сега да видим имате ли въображение или нямате с тсакова обяснение като моето  sarcastic

Оффф, не ми дава да кача снимката, сега вече съвсем на въображение трябва да го карате  tease Довечера ще сложа снимки на рокли, доста подобни на моята  pardon
Сега трябва да излизам, а като се върна ще почна да се отчитам със свършена и несвършена работа smile

Още веднъж ви благодаря за интереса към моята моминска особа  girl_wink
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #16 -: юни 17, 2009, 14:12:19 »

Аз доскоро не знаех за темичката си, а сега пък почнах да досаждам вече, ама нямаше как да не се похваля, че в обедната почивка си купих едни обувчици danceg Нисички са, елегантни, малко като пантофки. Само че ме притеснява, че може да дойда малко ниски за роклята. Най-малкото ще ги ползвам за танци в ресторанта  girl_wink Снимки - в скоро време  blum

Сега да се отчета акво сме направили:
- Имам рокля, болеро, чакам да ми направят булото. След около седмица може би всичко ще е готово.
- Имам чанта, която си купих още преди да си видя роклята  Girl_hide и може би ще дойде малко по-лъскава, отколкото трябва, но аз и без това не съм сигурна дали ми ртябва чанта, защото така или иначе няма аз да я държа  girl_haha
-  За обувките споделих вече. Ще си търся още еидн чифт.
- Младженецът си няма нищо. Вчера за пръв път обикаляхме за кстюми. Аз все съм си мислела, че тъмното е по-официално, но на него сякаш му отиваха повече светлите цветове. С тях обаче трябва да се вмнимава, за да не се сливаме двамата един до друг  pardon
- Важните неща - ритуална, църква, ресторант, ДЖ, фото, видео, оркестър - са ангажирани  danceg
- Имаме си халки  yahoo (те също бяха готови в понеделник - когато си видях роклята, а в този ден също ни излязоха и поканите - Lucky day дет' се вика)
- Съответно имаме и покани. Около половината са пратени, но в печтницата, където ги печатахме, свършшиха нашата хартия и сега чакаме, за да си пуснем и останалите бройки  nea Поканите са дело на мъжо, аз само го ориентирах каква идея имам. Той направи доста разновидности, та ще имаме за следващите 10 сватби  funnytooth
- Чашите за ритуала и за църквата са налице.
- Имаме кутия за картички.

Обещавам, че спирам да досаждам, затова друг път ще казвам какво нямаме (хич не е малко) smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 17, 2009, 14:27:30 »

Леле Слънце доста неща си имате вие и искаме снимки на тези нещица.За костюма аз си мислех пък, че на моя мъж ще му ходят светли цветове да ама не оказа се, че точно тъмните му подхождат, та мерене му е майката.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #18 -: юни 17, 2009, 14:46:18 »

Слънце, ето че и вашият ден наближава  yahoo Аз лично много се вълнувам за вас, а вие самите как ли сте  tease Роклята "почти" си я представих, но как се "бият" двете дантели, е това не успях  tease Браво за обувките  Bravo Ще чакам снимки на всичко, а и ще следя с интерес подготовката, че после да се нареждам и аз най-после на опашката да ставам булка  tease

Ето и едно слънце със слънчево настроение за нашето Слънце  Wink
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #19 -: юни 17, 2009, 14:59:58 »

 kiss2 Мерси, Катенце! И се подготвяй, че и твоето време ще дойде  blum
Аз дори днес се оплаквах на милото, че след един месец вече няма да съм "специална". Сега за всички съм "бъдещата булка", знам, че ми предстои нещо много хубаво и специално, и ми е гадно, че скро ще свърши (нищо че вече ни писна да нямаме никакво свободно време покрай тази подготовка).
Маги, права си, че с мерене става  good А милото вчера беше с една яркожълта тениска докато мереше, направо да не ви обяснявам за какви цветови комбинации става върпос  girl_haha
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 17, 2009, 18:07:51 »

Честита темичка и от мен...
Аз чак сега я забелязах  give_rose, но ще си поправя грешката и бързо бързо ще прочета всичко, което си писала дотук за да наваксам smilesmilesmile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 17, 2009, 20:06:34 »


Аз дори днес се оплаквах на милото, че след един месец вече няма да съм "специална". Сега за всички съм "бъдещата булка", знам, че ми предстои нещо много хубаво и специално, и ми е гадно, че скро ще свърши

Да ти кажа, хич не е така. Аз, лично, се чувствах страхотно обглезена този ден,  но и някакси ми падна едно задължение. Трудно е да се обясни. Много ми хареса да ме снимат и да ми се радват всички, но като мина представлението имаше и облекчение, че всичко беше както трябва. А и след това си гледаш снимки и филми, мъжът ти започва да ти говори, че сега тумбачето ти е от похапване, пък скоро ще е от друго (това само за надарените с тумбаче Wink). И отново можеш да станеш пълноценен човек, защото аз 6 месеца бях в кудкудякащото състояние на булка, което е хубаво, но не трябва да се прекалява.  stop
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #22 -: юни 17, 2009, 21:24:57 »

Права си, Пебълс, ние сме доста уморени вече. Аз не си спомням откога не съм имала свободно време само за себе си  smile

Качвам няколко снимки на рокли, които напомнят на моята - http://forum.svatbata.bg/index.php/v/fidanka/Rokli/?action=gallery Сега като си разгледах снимките, които съм събирала, започнах да се замислям дали да не променя още неща по моята рокля  girl_impossible (някой да ме спре  beating ) Например  деколтето сякаш можеше да е по-малко.  crazy

Извинявайте, че не качвам снимки на другите нещица, но преди малко се върнахме от уроци по танци, предшествани от обикаляне за костюми след работа, и съм супер уморена  Sleep
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 17, 2009, 21:37:13 »

Хей Слънце, честита темичка и от мен и аз да се запиша да следя по- подробно.  yahoo Сигурна съм, че ще ни затрупаш със срахотни нещица  give_rose.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 17, 2009, 21:38:57 »

Аууууу! Слънце, много елегантна и красива булка ще бъдеш! Виждам аз, виждам! smile Тамън навреме си наврях гагата тука да видя най-важното нещо на булката хихихи:) Много е готска роклята! Ама аз не съм се и съмнявала де smile Дай да кьорнем и няква морска украса де:) Недей да се скръндзиш  girl_wink

Много блещучести усмивки от мен и честита темичкаааа:)
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 17, 2009, 21:41:23 »

Скъпа Слънце, честита тема и от мен!!! За малко да изпусна и да мине сватбата ти!! Така се радвам,че с доста неща сте готови!!
Видях снимките, нямам чак такова въображение, но слятам, че ще имаш страхотна рокля!!! Нямам търпение да те видя в нея!
Успех и с обувките, определено такива се намират доста трудно!
А за това, че сега си специална, аз и друг път съм казвала, 1 година през която организирах сватбата си беше най-хубавата в живота ми, в деня преди сватбата бях тъжна, че всичко свърши...самата сватба минава като миг и наистина умората е старшна!!
Ще следя с интерес всичко, кото напишеш!! И не си и помисляй, че ни достаждаш....жадно попиваме всяка информация!!
Много прегръдки и успех в последните приготовления!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #26 -: юни 17, 2009, 22:27:32 »

Ей, Слънчице, ред ти е и ти се пада !!!!  danceg danceg danceg
Дойде най-сетне и твоя час  yahoo от миналата година съм го зачакала  Wink

Моделите за рокля за страхотни. Аз пък си представих дантелите в бой и хубаво си направила, че си се въздържала  good Обаче искам снимки, снимкиииииии.....  Eeager Пусни барем една да ни залъжеш глада  blush  даже и да е с лошо качество, ще го преживеем  blum

Радвам се, радвам се за тебе  yahoo и чакам с нетърпение всички новости  Eeager
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 17, 2009, 22:35:04 »

Честита темичка, Слънце! аз преди няколко дни гледах спецялно дали си имаш темичка и не видях,но ето че вече е реалност и много се радвам,така ще мога да я следя и да съм съпричастна с твоята емоция и терзания:).Много неща сте свършили,браво! Ама и аз като Ина искам снимков материал за нещата smile Целувки и ще следя с интерес.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #28 -: юни 18, 2009, 11:34:17 »

Ех, много сте мили всички  girl_in_love
Днес е 18-ти. Остава ни точно един месец  insane
Сега качих малко снимки, да не ме биете. Но не ми дава да ги прикача към мнението си  beating Така че... моля заповядайте: http://forum.svatbata.bg/index.php/v/fidanka/Svatbeni+neshtica/?action=gallery
Чашите със синьо-зелено дъно са ни за шампанско, "опушената" чаша е за църквата, сложила съм и държача за номер на масата (лодка), един рапан/свещ/свещник и две плаващи свещи под формата на мидички  pullpigtails
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 18, 2009, 11:38:44 »

Ихааа Слънце много хубави модели на роклята :bravo:даже номер 3 ми напомня на моята и затова още повече ми харесва :PА обувките......толкова удобни изглеждат! *THUMBS*Браво на теб!Ще бъдеш прелестна! give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines