Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:49:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на милото ни Слънце-18.07.2009  (Прочетена 91108 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 18, 2009, 12:25:31 »

Предполагам, че роклята много ще ми хареса, съдейки по моделите които си показала. Обувките също са доста елегантни, и сигурно много удобни. Ще си една страхостна булка! smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #31 -: юни 18, 2009, 13:02:51 »

Тези снимки, разбира се, са някакво подобие на роклята и няма как точно да я покажа, а и моята ще е с дантела.
За обувките- наистина са много удобни. Иначе аз харесвам все едни такива "засукани" модели, ама всичките са с по 100000 см токчета, а аз изобщо не ставам за високи обувки  sad
Почвам да описвам какво не сме свършили още, а вие казвайте ако пропускам нещо:
- рокля за подписването, което ще е предния ден;
- все още не сме облекли младоженеца;
- менюто не е избрано и не са разпределени масите (за тази цел трябва да получим потвърждения от гостите);
- украсата е обсъждана, но не уточнена. Същото се отнася и за букета.
- нямаме свещи, късметчета, кошнички, книга за пожелания;
- не сме си извадили медицински (но то до днес нямаше и как да стане)
- не сме подали документи в ритуална и църквата не е платена (иначе и двете са резервирани);
- трябва да се срещенм отново с ДЖ да му дадем списъка с песни (предната ни среща беше много ползтоворна, защото обсъдихме целия сценарий);
- трябва да се срещнем с видео оператора за уточнения;
- с фотографа най-много исках да се срещна предвартелно, но той е от София и сигурно няма да намерим време;
- питки, пилета, торти... не са поръчани, но това ще стане последната седмица;
- ходила съм на пробен грим, който беше ужасен  angry
- пробна прическа - когато имам було;
- не сме направили етикети и тейбъл картички;
- роклите на големите шаферки не са купени, а за малките нямам крилца  Girl_hide
- хотелите не са резервирани (отново чакаме потвърждения)

Сигурно има и още неща, ама ......

Лошото е, че понеже сватбата ще е в родния ми град, там не познавам добре т.нар "професионалисти", а и да не кажа, че в някои области такива липсват. Например свестни гримьори или сладкари. За тортата дори обмислям да си купя от хубава сладкарница във Варна захарни фигурки за украса и да ги дам на сладкарите, които ще ни правят тортата; или пък да позлвам изкуствена украса или цветя. За гримът също се притеснявам. Имам чиста кожа, без видими дефекти и доста хора ме съветват да се гримирам сама, но аз искам по-различен грим от този, който си правя всеки ден (то е силно казано грим, защото аз ходя почти без нищо  pardon ) Така или иначе имам още две места да пробвам грим и дано са по-добри от първия път.

Малеее, по-подробна булка от мен едва ли сте виждали  girl_impossible Айде, спирам се вече good
« Последна редакция: юни 18, 2009, 13:04:49 от Слънце » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 18, 2009, 13:32:12 »

Светле, и ние почти всички неща, от тези, които си изброила ги свършихме сега последните 2-3 седмици. Ще успеете с всичко. Ние само костюм имахме по-рано, но това е, защото милото го избираше във Варна и Добрич.
За "услугите" - те наистина са проблем. Няма ли тема за булките от твоя град (сори, ако си казвала и аз не помня кой е) - на мен това определено ми помогна при избора точно на тези услуги, които ти си споменала  good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 18, 2009, 14:36:05 »

Слънце честита темичка и от мен  give_rose Чашите са жестоки, много ми харесаха  Bravo
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 18, 2009, 14:51:09 »

Светле, нещата които видях в галерията ти за сватбата са страхотни. Най-много се кефих на чашите. Много са стилни. А за нещата, с коитоне сте готови не се притеснявай имаш още цял месец. Ще видиш, че много скоро ще си кажеш защо ли съм се ядосвала и притеснявала толкова много. Имаш силно гуш от мен и пожелание за спокойствие.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #35 -: юни 18, 2009, 15:03:38 »

Благодаря ви, момичета  give_rose Аз, смея да кажа, съм доста спокойна, но не е и като да не знам колко работа ни чака.
Освен всичко останало, да ви се похваля как се "разкрасих" предсватбено  star - успях да падна и да си обеля коленете (не ми се е случвало откакто бях малко момиче, а тогава често ми се случваше)  cray Добре, че роклята е дълга и няма да се вижда, но на подписването мисля да съм с къса и ще трябва някак да си гримирам раните  tease Освен това вчера се изринах по ръцете - явно някаква алергична реакция, та след малко отивам на лекар да видим от какво ще да е  scratch one-s head
Но нищо, дано това са най-големите здравословни проблеми, с които да се сблъсквам занапред  good
Иначе от вчера с милото почнахме уроци по танци, ще ходим няколко пъти, да видим има ли по-големи дървета от нас или няма blum Иначе е много забавно  smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 18, 2009, 15:16:31 »

Къде ще ходите на уроци по танци?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #37 -: юни 18, 2009, 20:03:37 »

Къде ще ходите на уроци по танци?
В танцова зала към едно читалище към Варна. В момента не мога да се сетя името на школата.

Една хубава новина - намерих сладкарница, която ще ми продаде захарни морски украси  yahoo Показаха ми снимка на правена такава торта от тях и изглеждаха като истински  danceg Утре ще разбера цената (дано да не ме уплаши).
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 19, 2009, 13:48:04 »

Първо - честита темичка Слънце
Поздравявам ви за решението да ходите на танци. Аз ако можех моето момче поне малко да го раздвижа и още повече ако можеше и салса да затанцува за месец  blum А извинявай, но не разбрах на какви танци ходите?
А за обеленото коляно - има време да мине, а дори и да се вижда до подписването, мисля че никой няма да му обърне внимание. Аз като все се джаскам тук и там ще ходя синя.
За всичко, което не сте довършили имате достатъчно време да го свършите и аз ви стискам палци всичко да върви по мед и масло.
Сега се сещам и за украсата за тортата. Преди да ходиш до Варна можеш да провериш дали сладкарите биха могли те да ти подсигурят добра украса. Предполагам, че и във вашия край сладкарите зареждат от едно и също място (както е при нас) и украсата ще е еднаква. Това може да ти спести пътя.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #39 -: юни 19, 2009, 15:29:46 »

valia_diva, репетираме за първия ни сватбен танц  blush , но и двамата не ни бива много и не съм убедена дали ще се получи  pardon Да не говорим че и хора имаме да учим  huhhuh.gif
Иначе, аз живея във Варна, но сватбата няма да е тук. Аз проверих тамошните сладкари и затова търся други варианти. Даже имам добри новини - казаха ми цена между 15 и 20 лв  yahoo Самите фигурки са от захарно тесто, което е доста издържливо и така ще мога да ги взема ден-два преди сватбата smile

Днес милото си хареса май един костюм, но още не се е решил. Напредваме и с раздаването на поканите:)
В галерията съм качила снимки на поканите (снимани са на кофти светлина и не си личи хартията, която е много готина smile ) и проекти на номерата на масите. http://forum.svatbata.bg/index.php/v/fidanka/Svatbeni+neshtica/Pokani+i+nomera+na+masi/?action=gallery
 Кажете кой вариант на номер на маса повече ви харесва. Палмите присъстваха в едния от варинати на покана, който аз много харесвах, но не избрахме. Та сега мога да ги включа в номерата Wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 19, 2009, 15:36:53 »

Светле, варианта с палмите е супер  good
На мен повече ми хареса от рибките.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 19, 2009, 15:39:30 »

Аз да попитам задължително ли трябва да е един от двата варянта, защото на мен и двата ми харесват и си мисля, че може да има и от двата.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 19, 2009, 15:43:25 »

Аз лично съм за рибките.
За фигурките от захам - моите ги взех 2 месеца и половина преди сватбата - няма шанс да се повредят. Човека от фирмата ми гарантира. Щом си си харесала украсата взимай, но не мога да коментирам за цената. Не са много парите, които ти искат.
Стискам палци мъж ти да се реши по-бързо за да ви е по-спокойно с още 1 отметната задача.  
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 19, 2009, 16:18:24 »

Честита темичка и успех в последните приготовления!Помни,че най- вредното нещо,което можеш да направиш е да се изнервяш и притесняваш.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 19, 2009, 21:57:59 »

И аз те поздравявам за танците!  Bravo
А за фигурките хич не се притеснявай, аз пазя в къщи тези от 1-вият рожден ден на дъщеря ми - като нови са , а са на 3 години. good

И на мен ми допада идеята за номерата на масата да присъстват и от двата вида - по разчупено е някак си
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines