Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 08:58:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на милото ни Слънце-18.07.2009  (Прочетена 91538 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: октомври 19, 2009, 10:59:37 »

Слънце малко със закъснение да ти честитя месечинката. И да пожелая още много много щастие и любов give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #271 -: октомври 19, 2009, 12:59:32 »

Благодаря, Гери!
И аз, с малко закъснение, да почерпя ..... по традиция с торта  girl_wink


И да споделя, че с милото се наслаждаваме на семейния живот  smile Странно е, че въпреки че не се промениха отношенията помежду ни, все пак усещаме някак по-хубави нещата  Girl_hide И често си повтаряме "осъзнаваш ли, че вече съм ти съпруг/съшпруга" или пък "ние сме си семейство" и ей такива други лигоии, но наистина се кефим  girl_wink
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: октомври 19, 2009, 13:38:01 »

Честито, Слънце! И при нас е така. Уж е същото, но е по-хубаво от преди. Аз самата се чувствам по-щастлива и спокойна. Не мога да си обясня на какво се дължи! danceg
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #273 -: октомври 19, 2009, 13:53:36 »

И аз така, нямам обяснение, просто го чувстваме  pardon
Надявам се и този път да ти е  била вкусна тортата  blum Wink
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: октомври 19, 2009, 16:01:36 »

Да ама този път съм застрахована. В къщи има торта и като се прибера нападам Wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: октомври 19, 2009, 16:08:42 »

Честита месечинка с малко закъснение Wink
Нека любовта и щастието бъдат неизменен спътник в живота ви give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #276 -: ноември 17, 2009, 15:42:57 »

Такамммм, пак дойде време да почерпя (как само лети това време  girl_impossible)
Днес правим 4 месеца от подписването и милият ми съпруг има рожден ден  heart
За наше здраве малко почерпка:






P.S. Не съм забравила, че съм до никъде с разказа.  girl_wink
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #277 -: ноември 17, 2009, 15:55:56 »

Слънце, честито Ви Четиримесечие. Да сте много щастливи, влюбени и усмихнати  smile
Честит ти и рожденник, да те слуша, да те радва, да си изпълнява съпружеските задължения  smile
Много, много щастие и слънчево настроение!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #278 -: ноември 17, 2009, 16:34:33 »

Мимка, много ти благодаря за прекрасните пожелания!  give_rose Тъпкано да ти се връщат  girl_wink А след време и ти да черпиш за месечинките и годишнините от вашата сватба good

И ето още една порция от моят ужасно проточил се разказ. За забравилите вече - предните части на разказа може да видите на 15, 16, 17 и 18 страница  girl_wink


........Чухме се по някое време с милото дали да тръгват към кумовете, колко време да се бавят и т.н. Моето разкрасяване отне доста време и те бая хорца са изиграли по жегата, докато стане време да тръгват да ме вземат ROFL
Когато най-накрая приключихме с грима и прическата бях страшно доволна от резултата. Фотографът специално излезе малко преди мен, за да включи климатика в колата, за да не ми се развали грима в жегата give_rose Пристигаме пред хотела, а там – на отсрещния тротоар има паркиран някакъв стар камион и фотографът като го видя и вика – това не е за изпускане  и ме прати да позирам на тир-а laugh Представете си ме – аз с було и цвете в косата, а облечена с къси панталонки и джапанки pullpigtails и позирам за снимки до камион. В този момент ми звъни телефона – майка ми. Къде съм, време било вече да идват другите сватбари, а мен ме няма още. Аз й казвам да се обърне към улицата (те са в градината на хотела) и да ме види. Доста се смяха на фотосесията ми  В този момент една от малките шаферки (братовчедка ми) ме посреща облечена и нагласена и супер възмутена ми се кара „каква е тази булка по къси гащи”, не можело така облечена булка sarcastic
« Последна редакция: ноември 17, 2009, 16:38:04 от Слънце » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #279 -: ноември 17, 2009, 16:36:03 »

Качих се в стаята и няколко момичета дойдоха да ми помагат. Сестра ми помагаше с роклята, а с приятелките и братовчедките се наговаряхме какво да искат от мъжо, за да го пуснат при мен, а също и къде да застана да го чакам. Пак малката шаферка изръси поредния култов лаф – да съм се скриела под леглото  funnytooth - представям си – идват да вземат булка и вместо да търсят обувка, търсят булката, която се е скрила под леглото с роклята  focus Моята идея беше да няма купуване с пари, защото едно, че аз се давам и доброволно на моето момче, и второ, че ми е малко тъпо да ме „купуват”. Затова моите приятелки трябваше да карат милото да обещава неща, които ще прави за мен, за да се навия аз да го взема. И така в приятна суетня, по едно време чуваме музика и някой се развика „Идват! Идват!” Ние всичките мацки се скупчихме на прозорците да гледаме  koko6ka
Виждах музикантите и новите гости и явно заради тях съм се заблудила, че агитката, която ще ме „краде” са още  в градината, докато в един момент не се потропа на вратата  shok olele  Моите мъже пазачи обаче били заели позиция пред вратата, а мадамите отвътре започнаха да се обаждат. Сестра ми се подаде  и каза, че има една много специална и готина булка и иска първо да й обещаят някои неща, за да знае, че я оставя в добри ръце и че ще си живея добре. И се почна – „вила в Маями”, „околосветско пътешествие”, „да ме води и взема от работа”, „да ми прави закуска”, „да ми подарява всеки ден цветя” и ....... След като гледах филма имах възможност да чуя какво е ставало от другата страна на „барекадата” и много се смях: като са накарали мъжо да обещае някои неща, кумът му казва „абе обещавай, то обещаното не е като завещаното”, а също – вече след няколко неща с които се е съгласил, шаферът му казва,ч е позанва една булка, която ще се даде и за по-малко, та да тръгват натам. Абе, голям майтап.
Докато карахме младоженеца да обещава, малката шаферка пусна и следващия невероятен лаф – да обещаел да ми направи 7!!!! деца  Oh my ... tease Тук вече казах, че по-скоро мен трябва да ме карат да обещавам такова нещо  blum
Така, по някое време аз казах да го пускат и с радостен вик при мен нахлуха помагачите на милото. Той влезе с букет за мен, погледна ме отдалече и каза, че ще се разплаче (фотографът го подкани да го направи, за да го снима  biggrin , но той удържа фронта). Но наистина сякаш се вцепени за момент, когато ме видя за пръв път (той не беше виждал роклята изобщо дотогава). После дойде при мен, целунахме се и аз веднага забелязах, че му е паднала бутониерата – дори и в такъв момент великият организатор в мен не спеше  Girl_hide Веднага му я сложиха де. Видях си и кумовете, които изглеждаха великолепно. После малко снимки, забулване, разбулване, поздравих си новите гости (които бяха дошли с милото). След това излязохме в градината. Останалите гости ни аплодираха, чувствахме се много специални. Почна се едно снимане сред красивата зеленина и цветя. Татко ме изведе, аз ритнах менчето като за световно – няма такъв шут просто (мисля, че даже съм го изкривила  blush ) Милото ми пое ръката. Пак малко снимки до тир-а  blum Снимки с кумовете, разходка по уличките със стари къщи около църквата и прекрасна фотосесия там.
Дойде време и за църковния ритуал....
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: ноември 17, 2009, 17:37:15 »

Сънце, честит ти двоен празник мила. Пожелавам ти да си най-щастливата и обичана жена на света. И на 75 ви годишнина пак да ни почерпиш give_rose
п.п ти май ни сервираш по лъжичка на час, почвам с четенето.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: ноември 17, 2009, 19:32:23 »

Слънчице честита ви месечинка! @}->--Аз днес успях пак да те видя,ама хич не съобразих коя дата е blushДа сте все така влюбени и сладки! @}->--Изчетох поредната порция разказ на един дъх с Петър на рамо и чакаме още tease
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #282 -: ноември 18, 2009, 10:02:58 »

Ако не ви е стигнала почерпката вчера, идвам с още  danceg
Всъщност днес е истинската ни месечинка от сватбата (а вчера беше само подписването). Така че - още повече почерпка. girl_wink

И днес също имаме двоен празник - освен 4 месеца от сватбата имаме и годишнина, откакто сме заедно  heart    


По тези всичките поводи утре заминаваме на едно следсватбено пътешествие до Прага  Girl_hide

Петрова и Тони, много благодаря за пожеланията!  give_rose Сигурно добре съм приспала Пепи с моите дълги словоизлияния
« Последна редакция: ноември 18, 2009, 10:14:12 от Слънце » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: ноември 18, 2009, 10:08:37 »

Слънчице, честита ви месечинка. Да сте все така щастливи и да се обичате все повече и повече.
Весело изкарване на следсватбеното пътешествие до Прага give_rose
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #284 -: ноември 18, 2009, 10:29:34 »

Още честитки за теб тогава   good
Много хубави емоции в Прага, ще чакаме и снимки  smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines