Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 11:15:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на милото ни Слънце-18.07.2009  (Прочетена 91711 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: септември 03, 2009, 15:17:41 »

Хихихихих искаме още, още, още........... ти пишеш бавно, а ние четем бързоооо  tease
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: септември 03, 2009, 15:31:12 »

Хич не сме се и уморили от четене, разказвай, Слънчице, че е супер увлекателно!
А за нещата ви - щях едно по едно да се възхищавам от тях, ама нямам думи, наистина - приказно е всичко, мислех, че от раковината за халките и букета съм най-впечатлена, ам със всяа следваща показана от теб красота онемявах все повече, така че ще си замълча, защото думите нито ще ми стигнат, нито мога да намеря толкова подходящи.  Bravo
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: септември 03, 2009, 16:21:25 »

Хихихихих искаме още, още, още........... ти пишеш бавно, а ние четем бързоооо  tease
sarcastic това ме изкефи максимално! и аз искам още!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: септември 03, 2009, 18:30:48 »

Слънцеее  smile Честитоооо
срам ме е че толкова късно съм се усетила ама дано ми простиш blum
Желая ви много щастие, много любов и много детски усмивки!!!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #259 -: септември 08, 2009, 14:59:12 »

Този път се бях зарекла, че няма да се бавя с продължението, но .... ето че пак стана  blush А както знаем, вие четете бързо  blum

Фиама, благодаря ти, че си ми верен читател! Ти ми беше една от любимите булки миналата година. То си и личи де като гледаш нещата ми с орхидеите  Girl_hide
Кикси, миличка, много ценя твоето мнение и ти благодаря за прекрасните думи  give_rose
Верче, важното е, че си се усетила, макар и късно  smile  (по-назад в темата можеш да видиш снимки, какот и линк към професионалните такива) Вече и аз съм гУспУжа като вас, няма да изоставам я  blum
Ще гледам и в другото отношение да не изоставам много от Кикси и Вероника, ясно е за какво говоря ....  girl_wink

А ето и най-накрая да си довърша разказчето като го подкрепя с малко снимки - за доказателство  tease

Подписвам се:


И милото слага подпис, вече официално е мой (аз така се шегувам, че сега е изцяло мой - имам си документ за това  blum )


Първата законна целувка (досега сме се целували незаконно girl_haha )


Да покажем малко букети (... и деколтето)


Чашите, халките и короните:


Слушаме внимателно:


Ето го и въпросният документ:


Слагат ми халката (много си я обичам  Girl_hide )


Тук нещо ни наричат и орисат:


Всички сме доволни нещо:


Тук вече сме в заведението, където се почерпихме, и булката и кумата нещо се фръцкат  Curtsey

(аз съм с "булченските си слънчеви очила")

Цвете сред цветята  laugh


Младоженци и кумове:


Ето пак стана дълга и широка, така е - по-рядко пиша, ама качествено  Wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: септември 08, 2009, 15:03:22 »

Светле, незнам дали си я показвала рокличката за подписването преди, обаче моя милост сега я вижда и искам да ти кажа, че е страхотна  good
Ама то и манекена допринася по малко  girl_wink
Очилата също са много готини  Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #261 -: септември 09, 2009, 08:37:23 »

Мерси, Роси  give_rose Май не съм я показвала досега.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #262 -: септември 17, 2009, 16:13:33 »

Здравейте отново smile Днес стават 2 месеца от подписването. Черпя ви с морска сватбена торта  girl_wink

Започнах да пиша разказче за сватбения ден, но, както знаете, при мен тези разкази са километрични и става бавно  pardon
Утре ще ви почерпя повече (защото е 18ти) и ще гледам да разкажа, колкото се може повечко  smile
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: септември 17, 2009, 16:49:48 »

всеки път като вляза в твоята тема се налага мъжо да купува торта. а дори не съм бременна crazy
шегичка. честит ви юбилей give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: септември 17, 2009, 19:34:31 »

Честита втора месечинка!
Ама кога мина това време!
Пожелавам ви една страхотна вечер и много много любов! smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #265 -: септември 17, 2009, 19:39:49 »

Дори, и аз не знам кога мина времето  pardon На вас пък не ви остава до годишнината  girl_wink

Цвети, сори, че те дразня с тортите, но обещавам като идваш към Варна някой път, само се обаждаш и ще те водя да те черпя с истинска  good
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: септември 18, 2009, 07:21:49 »

аз от варна си взех сватбената рокля. много хубав град. на мъжо страшно много му хареса. някой път ще дойдем. Wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: септември 18, 2009, 14:50:19 »

Светле, честита ви втора месечинка!
Нека любовта ви никога не угасва!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: септември 18, 2009, 15:19:15 »

Слънчицееее  Sunshine Sunshine Sunshine за 3 слънца си греела на сватбения си ден  Bravo
Аз пак съм назад с материала и чаках снимки, добре че ми каза да ровя за линк  blum
Невероятна сватба, прекрасна булка и настроението е на върха, не съм се и съмнявала - имаше толкова време да прочуиш и подбереш всичко, за да е перфектен денят ви и е бил такъв  -Поздравявам те , за което   give_rose
Меденият месец е бил на невероятно място, сигурна съм че сте изкарали страхотно.
И няма да изоставаш в "другото отношение" разбира се , за него не ти трябва толкова време, колкото ти беше нужно за подготовката за сватбата  blum
Със закъсение Честити 2 месеца семеен живот - да ви е сладък живота заедно  smile
Много хубава двойка сте  give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #269 -: септември 18, 2009, 15:26:35 »

Мерси, Роси  give_rose
Цвети, ако идвате насам, задължително да се обадиш  good
Ето и още почерпка за днешната ни месечинка


А ето и малко разказче как започна сватбения ни ден......
        Както ви разказх през нощта си спах спокойно. Станах, закусих, пихме кафе със семейството и аз дори се мотках.Бях изключително спокойна! Дори се чудех какво да правя, тъй като приготовленията бяха приключили предния ден, а прическата и гримът бяха насрочени чак за 13ч. Така поне ми беше спокойно, че няма да закъснея или че няма да ми остане време за нещо. Съветът ми към момичетата, на които им предстои хубавото събитие, е, ако е възможно, да направят празненството в по-късен час. Не ми се мисли, ако трябваше да ставам в 5 примерно, за да ходя на фризьор в 7, а и моите роднини пътуваха доста от далеч, така имаха време да пътуват нормално, да си починат и да се приготвят. Разпределих нещата, които трябваше да се вземат, инструктирах сестра ми и майка ми кое кога трябва да бъде налично. (те си имаха и подробни списъци и сценарий smile ) Приготвих си нещата за хотела, видях се с гостите и тогава фотографът се обади - беше пристигнал в града (той е от София). Посрещнахме го с баща ми и отидохме в хотела. Оставих ги да си говорят двамата, докато аз уговарях нещата в хотела - настаняването, коя стая, в колко часа ще дойдат гостите. Наистина сега като се замисля, била съм много спокойна и всичко държах под контрол, нищо че аз бях булката. С фотографа си поприказвахме в градината, която е много приятна с красиви растения и прохладна, все едно сме на кафенце smile Говорихме си за снимките, аз бях подготвила стотици кадри, които исках да му покажа, но накрая решихме да импровизираме и дори не ги погледнахме (мисля, че резултатът от тази импровизация е просто невероятен) После той дойде с мен на фризьор. Момичето (Веси) е много приятен човек и добър професионалист. Носех лаптопа, за да й покажа отново снимки на желаните прическа и грим, но тя много добре си спомняше от пробните такива и .... отново не се гледаха снимки. Като споменах пробните проческа и грим, да ви споделя как докато ме правеше (било е пръвите дни на юли, точно преди изборите) в салона дойде една млада депутатка, на която симпатизирам (като човек, не като партийна принадлежност). Правиха й прическа заедно с мен и накрая, като ме видя с грима,  ми каза, че съм много хубава. А милото веднага се обади "че как няма да е хубава, нали е моята булка" и тя се засмя и потвърди smile Това се случи на пробите, а сега се връщам на сватбения ден Wink Настанихме се в салона. Фотографът го очакваха дълги часове чакане, ама няма как. По едно време вече започна и да снима, момичетата първо малко се смутиха, но после им беше приятно да си говорим за фотография, да им показва снимките, които ни прави (те много се впечатлиха). Аз нали съм любител фотограф го разпитвах разни професионални неща , шегувахме с момичетата, абе беше много приятно. Аз си държах сценария при мен, но почти не го погледнах. По едно време братовчедка ми ми звънна да ме пита дали имам нужда от нещо и аз случайно се сетих, че не съм си приготвила огледалце за чантичката, която ще взема на сватбата, а и нямах нищо назаем и старо - та това ми беше старото нещо, дадено назаем Wink

Очаквайте продължение ....

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Мерси, Верче  , за страхотните думи! give_rose Наистина греех - от щастие и любов - както са били всички булки в своя ден smile А иначе ще се постарая да ви догоня  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines