Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:23:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на милото ни Слънце-18.07.2009  (Прочетена 91110 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« -: юни 14, 2009, 09:33:05 »

Мисля, че е време и ти да имаш темичка и да споделиш с нас всички вълнения около подготовката за сватбата. Наслаждавай се на приятните емоции. И отсега да ти кажа, че искаме дълги разкази и многоооооооооооо снимки. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 14, 2009, 10:03:20 »

Хайде Слънце твой ред е да показваш какво си направила за сватбата и докъде си стигнала.Всички ще чакаме с нетърпение снимките на нещата който са готови по сватбата.Ама и на теб ти остана съвсем малко време вече  girl_wink give_rose give_rose
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 14, 2009, 13:24:38 »

Слънчице - честита темичка.
От мен приятна подготовка и чакаме инфо за всичко около събитието yahoo
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 14, 2009, 18:41:17 »

Слънце, честита темичка и от мен!!! пожелавам ти приятна последно-сватбена подготовка и се надявам да документираш и разкажеш как върви подготовката  blum
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 14, 2009, 20:11:20 »

Слънце, и аз да се запиша към поздравите и любопитковците chee. Така и не разбрах на какъв модел рокля се спря най-накрая, готова ли е, ще ни я покажеш ли? И до къде сте стигнали, общо взето?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 14, 2009, 21:55:27 »

Светланка, светло Слънце, честита ти темичка. Чакам с нетърпение да покажеш нещата, които си подготвила, да разказваш за свършеното. И да знаеш, че ще следя изкъсо подготовката ти. girl_wink
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 14, 2009, 22:22:14 »

Честита темичка и от мен, Слънце give_rose! Много се радвам, че скоро ще дойде и твоят дългоочакван ден. Ще следя темата редовно да видя до къде си стигнала с подготовката. Успех и да си все така усмихната въпреки напрежението около сватбата!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 15, 2009, 09:50:55 »

Светле, честита тема мила!
Пожелавам ти последния месец до най-хубавия ви ден да бъде изпълнен само с положителни емоции.
Чакам с интерес да разкажеш до къде си стигнала с подготовката, както и снимков материал smile

Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 15, 2009, 16:25:37 »

Честита темичка мила.чакаме да разкажеш докъде сте стигнали с приготовленията  give_rose
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 15, 2009, 16:33:48 »

честито ти предмесечие докато станеш госпожа smile
и аз се нареждам и чакам за инфо около подготовката и всички подробности до големият ден  girl_wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 15, 2009, 18:43:15 »

И аз хоп в твоята темичка - ще следя и ще се уча danceg
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #11 -: юни 17, 2009, 09:26:19 »

Ихаааааа   tease  И аз си имам тема  Girl_hide Изобщо не съм видяла, а и нали остават 1-2 дни до точно един месец преди това  blush (ох, колко бързо мина времето и колко много има за вършене Tc)
Много ви благодаря, момичета!  give_rose  kiss2 (и на Дори, че ми направи тема, и Маги, че ми прати ЛС да я видя най-накрая  sarcastic ) Пращам ви много от моите усмивки  smile smile smile Xixixi chee bouncinggirl

Относно подготовката, да ви кажа, имам чувството, че нищо не сме свършили, поне не достатъчно  girl_impossible Напоследък съм доста заета на работа и не писах много активно, но вече ще се опитам да съм редовна  girl_wink Снимки на нещицата тепърва почвам да правя, каквото имам, ще го показвам  smile

Пебълсче, моделът на роклята вече го избрах, но не съм писла в съответната тема, защото ми се стори ненужно да тормозя всички, а и аз доста късно се спрях на рокля ...Алилуя. Идеята беше да намеря готов модел в магазин, по който да се ръководя и да го изменя по мой вкус, но поне дизайнерите да имат някаква основа, а не само по снимка например. Е, най-накрая намерих много готина рокля, но толкова промени направих по модела, че накрая не знаех какво ще се получи  tease В понеделник бях на първа проба и смея да кажа, че се е получило точно както си представях.  (Опс, без да искам публикувах поста незавършен) Въпреки, че беше първа проба, роклята си беше готова, оставих я да ми слагат разни декорации от дантелата и да ми стеснят болерото, че си падам малко слаботелесничка  blum
Голям проблем се оказват обувките, защото ми трябват ниски, а такова животно не съществува - хем ниски, хем елеганти, хем  да са определен цвят  nea Сега поне имам мостра от плата и ще мога по-прецизно да избирам цвят.

Ужас, много дълъг пост стана  girl_impossible , после  ще продължа с още подробности.
« Последна редакция: юни 17, 2009, 09:32:20 от Слънце » Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 17, 2009, 09:44:40 »

Честита темичка , мила! Ще следя с интерес подготовката и резултата, пожелавам ти един Приказен сватбен ден! give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 17, 2009, 09:51:08 »

Честита темичка Слънчице! give_rose
Не се и съмнявам,че роклята ще е много хубава,а и на теб всичко ще стои перфектно! good
Хайде не ни мъчи,маи слагай вече снимки на нещата blum
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 17, 2009, 10:48:55 »

Светле, предположих и аз, че не си видяла още темата си вчера и онзи ден  girl_wink
Нямам търпение да покажеш роклята. Това, че си я харесала още първия път е супер - аз като видях моята на първа проба и ми идеше да се гръмна, но още на другия ден си беше "моята" рокля  good
Ти какъв цвят избра последно, предполагам не е чисто бял, щом ще вземаш мостра от плата за обувките.
Разказвай и за другите неща - младоженеца, ресторанта, дреболийките - бреййй, какъв съм любопитко  blush
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines